1:3
1:3
- : -

Florbal TJ Kobylisy B - SSK Future Barrandov 4:6
4. Dominik Čejka, 15. Matouš Tichý, 23. Jan Hrdlička, 45. Matouš Tichý - 17. David Ryneš, 18. Marek Soukup, 23. Karel Šteker, 36. David Ryneš, 41. David Ryneš, 41. Martin Ryneš; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 3 + Dominik Čejka OS + 5 + ČK1:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Jiří Kraml ? - Lubomír Nikolov ?; po třetinách: 2:0, 1:3, 1:3;
45:00
44:08
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Matouš Tichý, asistoval Ctirad Malina (4:6).
43:48
Timeout Florbal TJ Kobylisy B
41:19
Vyloučen hráč Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za hrubost.
40:57
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Martin Ryneš, asistoval Karel Šteker (3:6).
40:19
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil David Ryneš, asistoval Lukáš Klier (3:5).
35:51
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil David Ryneš, asistoval Martin Ryneš (3:4).
32:29
Vyloučen hráč Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
22:51
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Karel Šteker, asistoval Martin Ryneš (3:3).
22:21
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Matouš Tichý (3:2).
17:29
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Marek Soukup, asistoval Martin Ryneš (2:2).
16:40
15:00
15:00
14:05
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Matouš Tichý, asistoval Daniel Havlíček (2:0).
14:05
Vyloučen hráč Dominik Čejka družstva Florbal TJ Kobylisy B na 5 minut za nesportovní chování.
14:05
Vyloučen hráč Dominik Čejka družstva Florbal TJ Kobylisy B do konce utkání.
08:04
Vyloučen hráč Dominik Čejka družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za nesportovní chování.
08:04
Vyloučen hráč Dominik Čejka družstva Florbal TJ Kobylisy B - osobní trest.
05:55
Vyloučen hráč Ondřej Koutník družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za sekání.
03:54
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Dominik Čejka, asistoval Ctirad Malina (1:0).
03:29
Vyloučen hráč Radek Dvořák družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů SSK Future Barrandov:
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy B: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Dominik Čejka, Roman Svrček, Boris Nouzák, Lukáš Fiala, Ctirad Malina