4:2
4:1
- : -

FbŠ Bohemians C - IBK Kuřata Kladno 9:5
4. Martin Šimek, 18. Matyáš Bílek, 19. Jakub Šafařík, 20. Adam Vojkůvka, 26. Martin Šimek, 34. Martin Šimek, 38. Martin Novák, 42. Martin Šimek, 43. Ondřej Jaroš - 6. Jonáš Křepelka, 15. Jan Pavlík, 20. Ondřej Jaroš, 22. Jan Pavlík, 38. Jan Pavlík; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; zásahy brankářů: Michael Zelený ? - Roman Šimáček ?; po třetinách: 1:2, 4:2, 4:1;
45:00
42:45
Vlastní branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Ondřej Jaroš (9:5).
41:44
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Martin Šimek, asistoval Daniel Menhart (8:5).
37:50
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Martin Novák, asistoval Ondřej Uchytil (7:5).
37:12
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Jan Pavlík, asistoval Jonáš Křepelka (6:5).
33:30
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Martin Šimek, asistoval Martin Poláček (6:4).
31:40
Vyloučen hráč Jonáš Křepelka družstva IBK Kuřata Kladno na 2 minuty za hra na zemi.
30:00
30:00
25:36
24:18
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians C neproměnil Matyáš Bílek.
21:36
Vyloučen hráč Jan Kučera družstva IBK Kuřata Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
21:05
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Jan Pavlík, asistoval Ondřej Hrdlička (4:4).
19:29
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Ondřej Jaroš, asistoval Jonáš Křepelka (4:3).
19:05
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Adam Vojkůvka, asistoval Martin Šimek (4:2).
18:24
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Jakub Šafařík, asistoval Ondřej Novák (3:2).
17:49
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Matyáš Bílek, asistoval Adam Vojkůvka (2:2).
16:59
trestné lavice se plní
16:58
Vyloučen hráč Jakub Krtička družstva IBK Kuřata Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
16:36
Vyloučen hráč Martin Šimek družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
16:36
Vyloučen hráč Jonáš Křepelka družstva IBK Kuřata Kladno na 2 minuty za hra rukou.
15:58
Vyloučen hráč Jan Pavlík družstva IBK Kuřata Kladno na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:57
12:45
o přestávce bude probíhat představení mažoretek z kobyliského domova důchodců
07:20
Rozhodčí Flek, ve florbalovém prostředí znám jak Mario zatím na pokyn kolegy Bollardta drží úhel.
05:44
je vyrovnáno divácí jsou jak šílení, fanynky házejí na hřiště podprsenky i bombarďáky
05:43
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Jonáš Křepelka, asistoval Ondřej Hrdlička (1:1).
05:38
rovnač mantinelů povolaný až z Českých Budějovic Zavacký je v pohotovosti
05:30
strhující utkání sleduje prázdná tribuna. slovy 0 lidí. je to velká podíváná
03:08
Ex extraligový hráči Poláček a Šimek si povodili obranu Kuřat a padl první gól dnešního dne