2:2
1:0
- : -

BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha 4:2
8. Adriana Fricová, 26. Natálie Zemanová, 30. Lenka Černá, 43. Iva Rektoříková - 16. Martina Kašpárková, 16. Stela Lukovská; rozhodčí: Jan Mucha - Filip Rabiňák; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Natálie Churáčková ? - Štěpánka Rohlíčková ?; po třetinách: 1:0, 2:2, 1:0;
42:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Iva Rektoříková, asistoval Adriana Fricová (4:2).
40:25
Vyloučen hráč Laura Elena Voštiarová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hra rukou.
37:46
Kapitánka družstva ACEMA Sparta Praha vstřelila branku, která nebyla uznána.
30:00
30:00
29:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lenka Černá, asistoval Alžběta Kouřilová (3:2).
25:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Natálie Zemanová, asistoval Iva Rektoříková (2:2).
15:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Stela Lukovská, asistoval Kristýna Novotná (1:2).
15:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Martina Kašpárková, asistoval Kateřina Walderová (1:1).
15:00
15:00
07:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adriana Fricová, asistoval Alžběta Kouřilová (1:0).
02:06
Vyloučen hráč Stela Lukovská družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Mucha a Filip Rabiňák.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Štěpánka Rohlíčková; hráči v poli: Kristýna Novotná, Stela Lukovská, Barbora Jelínková, Alena Červenková, Laura Elena Voštiarová