0:2
1:3
- : -

TJ Lokomotiva Rakovník - FbŠ Bohemians Praha 8 C 2:6
8. Lukáš Houdek, 28. Tadeáš Kyncl - 10. Ondřej Svoboda, 18. Jáchym Bláha, 19. Matěj Pecha, 26. Jáchym Bláha, 26. Jaroslav Medulič, 31. Jáchym Bláha; rozhodčí: Václav Lauda - Jakub Heicl; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Vlček ? - Tadeáš Musil ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:3;
36:00
34:19
Rakovník se snaží něco udělat s výsledkem, ale Bohemka kontroluje hru.
30:45
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Jáchym Bláha, asistoval Jan Šejbl (2:6).
27:44
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Tadeáš Kyncl, asistoval Tomáš Nechutný (2:5).
27:29
Timeout TJ Lokomotiva Rakovník
27:29
Vyloučen hráč Martin Šebek družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C na 2 minuty za hrubost.
25:13
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Jaroslav Medulič, asistoval Jan Šejbl (1:5).
25:07
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Jáchym Bláha, asistoval Jakub Šejbl (1:4).
24:00
24:00
23:09
Golman Bohemky čaruje na brankové čáře.
21:51
Vyloučen hráč Daniel Ginzel družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C na 2 minuty za bránění ve hře.
21:14
Rakovník začíná zatlačovat Bohemku na vlastní polovině a začíná to být zajímavé.
20:34
Signál na straně Bohemky nevyšel, ale jedeme dál.
18:23
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Matěj Pecha, asistoval Jan Šebek (1:3).
17:32
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Jáchym Bláha, asistoval Jaroslav Medulič (1:2).