6:2
4:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - FAT PIPE Traverza Chodov 14:2
7. Štěpán Vácha, 13. Ondřej Zlesák, 14. Michael Svatoš, 15. Jan Štefek, 17. Robert Petr Koudelka, 20. Jan Štefek, 24. Ondřej Štefek, 24. Štěpán Vácha, 29. Robert Petr Koudelka, 29. Ondřej Zlesák, 39. Ondřej Peterka, 42. Ondřej Peterka, 44. David Vít, 45. Ondřej Peterka - 20. Michal Janoušek, 26. Miroslav Vlček; rozhodčí: David Hertz - Petr Havej; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek ?, Josef Šedivý ? - Vít Maurenc ?; po třetinách: 4:0, 6:2, 4:0;
45:00
44:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Ondřej Peterka bez asistence (14:2).
43:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil David Vít, asistoval Štěpán Vácha (13:2).
41:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Ondřej Peterka, asistoval Michal Záboj (12:2).
38:02
34:26
Vyloučen hráč Jan Trejtnar družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
29:47
Vyloučen hráč Martin Škorpa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za bránění ve hře.
28:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Ondřej Zlesák, asistoval Štěpán Vácha (10:2).
28:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Robert Petr Koudelka, asistoval Ondřej Štefek (9:2).
25:24
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Miroslav Vlček, asistoval Michal Pěkný (8:2).
24:35
Vyloučen hráč Martin Škorpa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Štěpán Vácha, asistoval David Vít (8:1).
23:32
Střídání brankáře. Nový brankář Josef Šedivý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B
23:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Ondřej Štefek, asistoval Jan Štefek (7:1).
19:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jan Štefek, asistoval Robert Petr Koudelka (6:1).
19:05
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Michal Janoušek, asistoval Martin Karban (5:1).
16:57
15:00
15:00
14:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jan Štefek, asistoval Ondřej Štefek (4:0).
13:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Michael Svatoš, asistoval Michal Záboj (3:0).
12:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Ondřej Zlesák, asistoval David Vít (2:0).
06:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Štěpán Vácha bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Petr Havej.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Chodov:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV B: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Filip Gabriel, Viktor Chaloupka, Štěpán Vácha, Ondřej Zlesák, David Vít