2:0
6:1
- : -

Wizards DDM Praha 10 - TJ Sokol Dobříš 10:2
4. Michal Kopec, 11. Antonín Vyšata, 16. Jan Kaliberka, 26. Lukáš Tesařík, 33. Antonín Vyšata, 35. Vít Křivonoska, 40. Vít Křivonoska, 40. Jakub Černý, 44. Jan Kaliberka, 44. Vít Křivonoska - 14. David Kolář, 40. Filip Cinkl; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Tůma; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Bednář ? - Matěj Šefl ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 6:1;
45:00
43:22
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Vít Křivonoska, asistoval Matyáš Rygl (10:2).
43:14
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Kaliberka, asistoval Michal Kopec (9:2).
39:53
Vlastní branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Jakub Černý (8:2).
39:20
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Filip Cinkl, asistoval Ondřej Vaněk (7:2).
39:05
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Vít Křivonoska, asistoval Jakub Sedliský (7:1).
35:57
Vyloučen hráč Antonín Vyšata družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
35:08
Trenér TJ Sokol Dobříš nereklamuje časté sekání domácích, pouze na něj poukazuje.
34:38
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Vít Křivonoska, asistoval Vojtěch Gopfert (6:1).
32:17
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Antonín Vyšata, asistoval Tomáš Kavena (5:1).
31:54
Vyloučen hráč David Kolář družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:15
Hlavní pořadatel Albert Pulpán vykonává svojí práci velmi efektivně.
25:24
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Lukáš Tesařík bez asistence (4:1).
18:15
Vyloučen hráč Mark Fomenko družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za špatné střídání.
18:15
Vyloučen hráč družstva Wizards DDM Praha 10 číslo 36 na 2 minuty za špatné střídání.
15:07
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Kaliberka, asistoval Antonín Vyšata (3:1).
15:00
15:00
13:22
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil David Kolář, asistoval Jakub Černý (2:1).
10:55
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Antonín Vyšata, asistoval Michal Kopec (2:0).
03:11
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Michal Kopec, asistoval Antonín Vyšata (1:0).