5:1
7:2
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B - IBK Kubánský Klan 14:5
7. Pavel Paulát, 11. Michal Kubert, 21. Martin Kameš, 24. Tomáš Balej, 26. Denys Polyanskyj, 29. Pavel Paulát, 30. Tomáš Vlček, 36. Tomáš Pokorný, 40. Michal Kubert, 41. Denys Polyanskyj, 44. Karel Horký, 44. Tomáš Pokorný, 44. Martin Kameš, 45. Pavel Paulát - 8. Jiří Fiedler, 10. Jakub Valchář, 19. Jakub Valchář, 31. Jakub Valchář, 33. Pavel Šusta; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Dominik Kameš ?, Dominik Kameš ?, Dominik Kameš ? - Lukáš Vlasatý ?, Lukáš Vlasatý ?, Lukáš Vlasatý ?; po třetinách: 2:2, 5:1, 7:2;
45:00
44:55
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Pavel Paulát, asistoval Karel Horký (14:5).
43:41
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Martin Kameš, asistoval Tomáš Pokorný (13:5).
43:14
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Tomáš Pokorný, asistoval Michal Kubert (12:5).
43:00
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Karel Horký, asistoval Tomáš Balej (11:5).
40:47
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Denys Polyanskyj, asistoval Jaroslav Pokorný (10:5).
40:04
Trestné střílení družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B neproměnil Martin Kameš.
39:33
Vyloučen hráč Karel Horký družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za špatné střídání.
39:21
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Michal Kubert, asistoval Tomáš Pokorný (9:5).
38:20
Vyloučen hráč Jaroslav Pokorný družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za vysoká hokejka.
35:20
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Tomáš Pokorný bez asistence (8:5).
32:42
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Pavel Šusta bez asistence (7:5).
30:47
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Jakub Valchář, asistoval Pavel Šusta (7:4).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Kameš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Vlasatý družstva IBK Kubánský Klan
30:00
30:00
29:23
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Jaroslav Pokorný (7:3).
28:22
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Pavel Paulát, asistoval Denys Polyanskyj (6:3).
25:47
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Denys Polyanskyj, asistoval Karel Horký (5:3).
23:47
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Tomáš Balej, asistoval Jan Podhorník (4:3).
20:33
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Martin Kameš, asistoval Jaroslav Pokorný (3:3).
18:00
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Jakub Valchář bez asistence (2:3).
15:00
15:00
15:00
15:00
10:38
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Michal Kubert, asistoval Jaroslav Pokorný (2:2).
10:36
Vyloučen hráč Jakub Valchář družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za sekání.
09:58
07:20
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Jiří Fiedler bez asistence (1:1).
06:48
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Kubánský Klan:
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B: brankář: Dominik Kameš; hráči v poli: Tomáš Vlček, Michal Kubert, Martin Kameš, Jaroslav Pokorný, Tomáš Pokorný