2:0
1:1
- : -

FBC Texas Longhorns - Hlásná - DDM Praha 10 B 6:4
2. Martin Skalický, 4. Jan Větrovský, 8. Václav Cihla, 21. Jan Větrovský, 27. Ladislav Hrma, 31. Tomáš Spurný - 5. Jan Vašíček, 6. Ondřej Peca, 11. Josef Tichý, 31. Martin Lazárek; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Murín ?, Martin Murín ?, Martin Murín ? - Ondřej Kudrnáč ?, Ondřej Kudrnáč ?, Ondřej Kudrnáč ?; po třetinách: 3:3, 2:0, 1:1;
45:00
44:59
Utkání se jen dohrává, nic se neděje. Texas si připíše pohodové 3 body. Hlásná jde dobít baterky a připravit se na Vosy.
41:04
Vyloučen hráč Robert Keil družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za sekání.
41:04
Přesilovka neměla moc valnou kvalitu, ale hosté dostávají další příležitost. Texas chce sekyrkama zápas asi zdramatizovat.
38:33
Máme tu první přesilovku dnešního zápasu. Uvidíme, jak s ní hosté naloží.
38:32
Timeout Hlásná - DDM Praha 10 B
38:32
Vyloučen hráč Martin Skalický družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za sekání.
31:30
Hráči Hlásné už jsou nervózní a používají vulgarních výrazů.
31:04
Dva slepené góly na úvod třetí třetiny a rozdíl ve skóre zůstává o dvě branky.
30:47
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Tomáš Spurný, asistoval Jan Větrovský (6:4).
30:09
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil Martin Lazárek, asistoval Tomáš Branžovský (5:4).
30:00
30:00
29:59
A máme tu závěr druhé třetiny. Texas přebrírá iniciativu a Hlásná pomalu zrácí půdu pod nohama. Vypadá to, že kluci nejsou dobře kondičně připraveni.
26:24
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Ladislav Hrma, asistoval Josef Adamík (5:3).
26:24
Konečně hezká kombinace Texasu završená brankou.
25:05
Hra ztratila náboj, nic se neděje.
20:10
A Texas se opět ujímá vedení. Krásná florbalová akce.
20:03
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Jan Větrovský, asistoval Michal Sládek (4:3).
17:55
Dobrou zprávou v dnešním zápase je, že zdravotník Kocourek je zatím bez práce!
15:00
15:00
Zatím sledujeme velmi zajímavé utkání plné pěkných gólů. Uvidíme co nám přinese druhá třetina. Hlásná se dnes zatím ukazuje ve velmi dobrém světle. Domácí Vosy to budou mít ve svém druhém zápase velmi těžké.
15:00
10:36
Tak tu asi budeme dlouho, gólostroj pokračuje.
10:35
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil Josef Tichý, asistoval Martin Sejk (3:3).
07:00
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Václav Cihla, asistoval Martin Skalický (3:2).
05:50
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil Ondřej Peca, asistoval Jiří Šatoplet (2:2).
04:43
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil Jan Vašíček, asistoval Martin Lazárek (2:1).
04:41
Vypadá to na gólový zápas, snad tu nebudeme moc dlouho.
03:10
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Jan Větrovský, asistoval Tomáš Spurný (2:0).
01:24
Máme tu první branku odpoledního utkání. Texas se ujímá vedení.
01:23
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Martin Skalický, asistoval Petr Novickij (1:0).