1:1
4:0
- : -

FC Bučis Team - SK Florbal Benešov 6:3
2. Erik Papež, 32. Tomáš Mudra, 48. Adam Drastich, 52. Petr Haspeklo, 59. Tomáš Mudra, 60. Tomáš Mudra - 2. Martin Jaeger, 4. Pavel Hýbek, 23. Marek Garreis; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Jan Hlinák 26 - Lukáš Brož 32; po třetinách: 1:2, 1:1, 4:0;
60:00
Komentář trenéra hostů pana Tůmy : Škoda, že stále běžel čas ala Vinohrady. Jinak moc krásné utkání
60:00
Komentář trenéra domácích pana Zahalky : Zápas, který postrádal florbalovou krásu z obou stran. Taktická bitva, která se rozhýbala až po naší první vedoucí brance. Zítra nás čeká ještě náročnější utkání, které umocní emoce z konce dnešního zápasu
60:00
59:54
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra bez asistence (6:3).
58:59
Benešov bez brankáře
58:42
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Jan Štědrý (5:3).
58:05
Zápas kulminuje ve své urputnosti
57:09
Vyloučen hráč Adam Drastich družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře.
57:09
Vyloučen hráč Petr Tůma družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování.
55:45
S postupujícím časem začíná Benešov pociťovat určitou existenční úzkost. Domácí se snaží rozvážnou rozehrávkou hrát na tuto strunu
51:24
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Petr Haspeklo bez asistence (4:3).
51:24
Haspeklo prozřetelně vystihl úmysl hráčů Benešova a z protiútoku skóruje
48:31
Změna stavu probudila doposud latentní Benešov, který se momentálně snaží strhnout vedení zpět na svou stranu
47:37
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Adam Drastich bez asistence (3:3).
40:01
Benešov začíná ve výhodě jednoho hráče. Možných scénářů vývoje tohoto zápasu je opravdu mnoho
40:00
40:00
40:00
38:53
Vyloučen hráč Tomáš Vondruška družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
36:26
Trajektorie střely hostí jen těsně míjí branku Hlináka
34:12
Řada direktivních zákroků a slibných šancí příznivým způsobem determinuje atraktivitu zápasů
31:46
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra bez asistence (2:3).
31:46
Gól po střele Mudry ze střední vzdálenosti můžeme považovat za důsledek zvýšené aktivity domácích
26:00
Tlak domácích byl poměrně neúprosný, přetavit jej ve vtřelení branky se však nepodařilo
25:00
Mudrova střela byla přesná takřka dokonale. Zvoní tč.
23:51
Vyloučen hráč Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
22:55
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval Martin Jaeger (1:3).
18:20
Vyloučen hráč Bruno Sandner družstva FC Bučis Team na 2 minuty za hrubost.
18:20
Sandner vyslovuje určitý nesouhlas se svým vyloučen. Marně
16:30
Hráč Benešova při střele narušil konzistentní charakter své hole.
16:00
Vyloučen hráč Jakub Švelbl družstva FC Bučis Team na 2 minuty za vražení zády.
14:20
Hráči jsou zatím emočně apatičtí, nedochází k zákeřnému jednání ani diskusím se sudími
10:01
Bučis se snaží držet herní iniciativu, šance má však spíše kontrujícíhráči Benešova
07:24
Brankáč Hlinák zastavuje v pozici sobě vlastní, totiž v leže, nadějný pokus Benešova
06:15
Tempo hry značně kleslo a dění na hřišti má takový neurčitý charakter
03:06
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Pavel Hýbek, asistoval Ondřej Novotný (1:2).
03:06
Hráči si ozhodli dnešní zápas užít a soustředí svou pozornost na rozvíjení útočnýh akcí
01:31
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Erik Papež, asistoval Jakub Švelbl (1:1).
01:04
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Miloš Vojtíšek, Jan Pavlíček, Ladislav Vorel, Petr Vachtl
00:00
Line-up domácích FC Bučis Team: brankář: Jan Hlinák; hráči v poli: Adam Drastich, Jan Štědrý, Tomáš Mudra, Tomáš Matoulek, Tomáš Vondruška