3:1
1:1
- : -

FC Bučis Team - SK Florbal Benešov 5:3
11. Tomáš Mudra, 21. Tomáš Vondruška, 24. Tomáš Filip, 26. Adam Drastich, 47. Jakub Vondruška - 15. David Lukáš, 31. Marek Garreis, 47. Tomáš Pícha; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Marek Galajda 27 - Lukáš Brož 23; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostů pana Mareše :Dnes rozhodla sterelecka impotence. Dekujeme divakum a souperi za utkani
60:00
Komentář trenéra domacích Jana Zahalky: Další náročný zápas takticky vedený z obou stran. V důležitých momentech nás v brance podržel vynikající Galajda. Děkujeme za podporu divákům a těšíme sena dalšívypjatý zápas do Benešova.
55:21
Schopnost domácích rozbíjet útoky soupeřů je s ohledem na plynoucí čas asi nějvětší devizou
51:09
Vondruška právě nevyužil příležitost dodat větší míru klidu na hokejky svých druhů
47:28
Stav zápasu však už signifikantním způsobem determinuje charakter hry. Benešov má teď určitě balónek časteji pod svým držením.
46:26
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Pícha bez asistence (5:3).
46:26
Dva góly v rychlém sledu přidávají na náboji zápasu
46:06
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Šimon Pavlíček (5:2).
42:11
Tůma dravě pronikal útočným pásmem jeho střela se zastavila až o tyč, Švelbl na straně druhé zakončoval svou útočnou akci, rovněž však bez konečné matamorfózy skóre
40:00
40:00
39:55
Galajda ještě dostal v závěru třetiny šanci ukázat své schopnosti. Této příležitosti zkušeně využil a stav je tak těsně před koncem druhé třetiny konstantní
36:09
Rozhoční se po vzájemné konzultaci dobírají konsenzu a ruší avizovaný trest Benešova
33:35
Fanoušci domácího týmu se snaží svým hlasitým projevem facilitovat výkon hráčů Bučisu
32:05
Galajda v letu zasahuje naprosto magnificentním způsobem. Hostí jsou každopádně při chuti
31:06
Trestné střílení družstva FC Bučis Team neproměnil Michal Soukup.
31:06
Soukup pod tíhou okamžiku nedokázal manipulovat s míčkem dle potřeb a svých intencí
30:15
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval Ondřej Bartůšek (4:2).
30:15
Uspokojení domácích z průběhu zápasu bylo poněkud předčasné. Benešov bankou z bezprostřední blízkosti branky otevírá nový diskurz zápasu
27:25
Bučisu se však stále daří anticipovat úmysly hráčů Benešova a eliminují tak jejich útočné akce v samotném zárodku
25:36
Timeout SK Florbal Benešov
25:36
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Adam Drastich, asistoval Tomáš Mudra (4:1).
25:36
Domácí momentálně opanují dění na hřišti. Benešov se snaží soupeře rozhodit z konceptu time-outem
23:34
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Filip, asistoval Bruno Sandner (3:1).
23:34
Po nezjištné přihrávce Sandnera mohou domácí pouze konstatovat snad jen jak důležité je míti Filipa
22:06
Konstantní stav je důsledkem brilantního zákroku Galajdy
21:30
Benešova se snažil odpovědět na gól soupeřů poměrně ekvilibristickou akcí, míček možná však skákal až příliš
20:52
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Vondruška, asistoval Jan Štědrý (2:1).
20:00
20:00
19:04
Oba týmy se ocitly v krátkám sledu v jednznačně gólových šancích.Benešovškým se dokonce odkryla prázdná branka
18:10
Háči před koncem první třetiny manifestují svůj entuziasmus. Oba týmy stojí o vedení při vstupu do dalších částí zápasu.
14:14
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil David Lukáš z trestného střílení (1:1).
14:14
Lukáš sebevědomě a s nadhledem proměnil trestné střílení, které bylo odpískáno po nepřesnosti v rozehrávce domácí a následné snaze zabránit Benešovu skórovat
12:20
Pavlíček se snažil dynamicky projít skrze obranné pásmo hostí. Vybojoval standartní situaci
10:07
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Tomáš Vondruška (1:0).
10:07
Mudrova střela ze střední vzdálenosti změnila po teči svou trajektorii, což paradoxně zkomplikovalo situaci brankáři Benešova
09:30
Domácí si konstruktivní rozehrávkou vypracovali šanci, u jejíž konce byla tyčka brankáře Benešova
06:53
I domácí se dstali k potenciálně gólové střele. Tu zastavila obrana hostí
05:58
Benešov vyslal první více méně nadějnou střelu, která však minula branové zařízení
02:30
Na hokejkách hráčů obou týmů je patrná určitá ostýchavost a nejistota
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kokeš a Jan Hós.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Miloš Vojtíšek, Vojtěch Pavlíček, Ladislav Vorel, Marek Vachoušek
00:00
Line-up domácích FC Bučis Team: brankář: Marek Galajda; hráči v poli: Adam Drastich, Jan Štědrý, Tomáš Mudra, Tomáš Matoulek, Tomáš Vondruška