2:0
3:3
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:4
22. Tadeáš Klemens, 40. Dominik Hubl, 42. Tadeáš Klemens, 49. Martin Kopp, 58. Vojtěch Blana - 20. Radek Dřevěný, 43. Adam Bouška, 48. Ondřej Bílek, 60. Adam Bouška; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Martin Hrabáček 11 - Daniel Chrást 9; po třetinách: 0:1, 2:0, 3:3;
79:59
Komentář trenéra hostí Jiřího Bořeckého: Dnes jsme udělali příliš mnoho chyb směrem dozadu a dostali hloupé branky. Směrem dopředu jsme nepředvedli to na co máme a to rozhodlo. Najíme se, zregenerujeme a zítra to bude úplně jiné kafe. Díky soupeři za zápas.
79:59
Komentář domácího trenéra: Děkujeme za zápas. Může rozhodnout každá branka, každá chyba. A taky to tak je. Směrem dopředu jsme dali nádherné góly, směrem dozadu uplné nesmysly. Na konci jsme po blbostech mohli hosty dostat do zápasu. Zítra zase na značkách. Úžasná bojovnost, neskutečné bloky. 1:0 zítra zase od začátku. Děkujeme naprosto fantastickým divákům, zítra vás budeme potřebovat znovu.
60:00
59:59
Střely Letka:6 Brno:7
59:41
Bude ještě drama ?
59:40
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Václav Černoch (5:4).
57:21
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Lukáš Toman (5:3).
53:46
Vyloučen hráč Jan Zbořil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra na zemi.
52:33
Vrtěl střelou z dálky chtěl ohrozit golmana, ale nic z toho nebylo
51:44
Uff Pavlík měl na hokejce další gol, ale už byl v neskutečném úhlu, zkoušel ještě fikaně o golmana, ale hosté si to pohlídali
49:38
A opět musí Brno přidat do tempa. Naštěstí s každou třetinou se zvýšuje i tempo hry, teď už to i vypadá, že se o něco hraje
48:31
Kopp zachoval ledový klid při této dorážce a vůbec nebyla lehká, protože to trefoval ze vzduchu, ale trefil to dobře
48:10
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Kopp, asistoval Dominik Hubl (4:3).
48:05
Tak to jsou celkem zbytečné góly, oslabení Letka ubrání, apak si nechá dát takový gol a opět to bylo do teploměru golmana, střela hezká což o to .
47:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Bílek bez asistence (3:3).
46:35
OU tyčka trefil někdo z Brna
46:02
Hm Brno teď bude mít dobrou šanci srovnat skóre
44:46
Vyloučen hráč Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:33
Hostující kapitán teď měl s něčím problémy a padaly ostré slova na lavičku Letky, ale těžko říct o co šlo
43:30
Blana nemířil špatně, ale rána neměla takovou razanci
42:31
Tak vypadá to, že si to oba týmy nechaly vše na třetí třetinu
42:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Lukáš Vrtěl (3:2).
41:12
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tadeáš Klemens, asistoval Ivo Dohnal (3:1).
40:32
Hubl zkusil střeu zápěstím, ale rána neměla potřebné ambice
40:00
40:00
39:59
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Radim Kahánek (2:1).
39:59
Tak to bylo za sekundu dvanáct doslova
39:54
A Lokša znova mohl skórovat, ale nenatáhl se..
37:44
Hrabáček teď skvělým zákrokem maskou podržel svůj tým, to byl velmi důležitý zákrok
33:32
Pavlík po dlouhé době vystřelil, ale ke vší smůle všech mimo bránu, akutálně střely 4:1
31:23
Protože každý gól tady může být velice těžké dohnat
31:04
Velice vlažné utkání, nikdo moc ani neběhá, hodně takticky svázané, nikdo nechce udělat chybu
30:02
Technické potíže s časomírou, takže momentálně čas stopujeme na mobilu
28:23
Není co psát, protože se nic neděje
23:00
Brno je velice opatrné, prakticky to je tak, že si nahrávají okolo brány a když je čas tak nahodí přes celou halu míček a takzvaně buď a nebo
22:20
Klemens zkoušel najít mezeru pod nohou golmana, ten však stihl utěsnit mezeru
21:18
A máme srovnáno, Klemens si položil golamana a nemýlil se
21:17
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tadeáš Klemens, asistoval Petr Pavlík (1:1).
19:30
Dřevěný vystřelil a poslal míček do teploměru golmana, tak to je škoda. Gól do šatny
19:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Václav Černoch (0:1).
18:59
Standardní přesilovka pro Brno a...Bořecký vypustil ostrou střelu, ale ta proletěla těsně vedle brány