1:3
1:1
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:7
15. Vojtěch Blana, 23. Ivo Dohnal, 58. Radim Kahánek - 2. Michal Žůrek, 14. Jan Kvapil, 16. Jan Zbořil, 27. Adam Bouška, 29. Václav Černoch, 33. Patrik Pollak, 54. Václav Černoch; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3 + Ivo Dohnal OS:2; využití: 0:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Roman Fučík 14, Martin Hrabáček 8 - Daniel Chrást 37; po třetinách: 1:3, 1:3, 1:1;
79:59
Komentář trenéra hostí Jiřího Bořeckého: Dnes jsme celý zápas byli koncentrovaní, soustředili se jen a jen na svůj výkon, směrem dopředu předvedli vyšší kvalitu než tomu bylo včera a díky tomu si odvážíme z Ostravy zasloužený bod. Děkuji soupeři za utkání.
79:59
Komentář domácího trenéra Gajdiče: Na začátku zápasu chtěli hosté více a vypracovali si náskok. V momentě kdy i my jsme chytli tempo zápasu, jsme v důležitých momentech, kdy to bylo na kontakt neproměnili šance a to rozhodlo. V závěrečné power-play jsme tam tak tři kusy dát mohli. Na příští víkend se připravíme a nedáme nic zadarmo. Stále si věříme. Bude to ještě boj.
60:00
58:27
Kahánek měl na hokejce další gól, ale přestřelil
57:39
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Martin Kopp (3:7).
56:28
LEtka zkouší ještě hrát bez golmana
56:00
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
55:11
Letka bude muset v Brně alespoň jednou vyhrát, aby se série vrátila domů a rozhodlo se
55:04
Chyba obrany, kdy šli hráči Brna 2na1 a Černoch se nemýlil. Vypadá to, že tady je pro dnešek rozhodnuto, dokonce se dostávají na hřiště hráči co do teĎ seděli.
53:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Radek Dřevěný (2:7).
51:13
Mrázek zachránil situaci, kdy rána letěla do brány, ale Mrázek tam stačil dát nohu a vykryl tuto střelu
50:15
Brno má dnes opravdu velmi dobrý pohyb, fungují dnes o 100% lépe než včera
49:33
Standardka pro letku, uvidíme co vymyslí, ale nakonec opět obrana hostí výborně zasahuje
47:34
To už bylo překombinované, kdy Ondruch dostával ještě zpětnou přihrávku, místo tam nebylo
46:18
Hrabáček maskou zachraňuje LEtku od další pohromy
45:14
Domácí jsou rozhodně více na míčku, ale zatím to nevede k žádné vyložené akci.
44:00
Hm Hubl si krásně udělal kličkou jednoho hráče a zakončil, jenže golman hostí je dnes výborný
38:06
Vyloučen hráč Tomáš Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
36:17
Bořecký žabkou hledal někoho před bránou, ale nikoho tam nenašel
35:20
Tak teď by se to chtělo uklidnit a domácí začít více hrát a ono to ještě půjde, zbývá dost času, jenže Brno je dnes na míčku velice silné a nedá nic zadarmo, připravilo se na dnešní zápas velice dobře
34:37
Letka mění golmana a hřiště jde Hrabáček
32:57
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Patrik Pollak, asistoval Michal Házy (2:6).
32:56
Tak tady nám to vře, domácí hráči teď jasně pod napětím z toho co se děje na hřišti, místo trest pro Brno přišel trest pro domácí hráče na 10+2 minuty za nesportovní chování
31:06
Vyloučen hráč Ivo Dohnal družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nesportovní chování.
31:06
Vyloučen hráč Ivo Dohnal družstva FBC Letka Toman Finance Group - osobní trest.
30:32
Fučík nadvakrát - nejprve střelu a hned ještě odraz od KOppa musel se soustředit
30:00
Tyč zazněla halou a Fučík se jen ohlédl
29:28
Vyloučen hráč Marcel Balek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:26
Teď budou emoce na straně domácích, rozhodčí by si to měli zklidnit, jinak to nedopadne dobře
28:07
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch z trestného střílení (2:5).
28:07
Fučík snad špičkou boty teď ještě vytěsnil míček- Brno je více snaživější
28:07
Trestné střílení pro Brno
26:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Václav Černoch (2:4).
26:09
A hned v zápětí Blana šel na výpravu udělal si jednoho, zrychlil a utekl dalším dvěma a vystřelil, ale ke vší smůle trefil golmana pouze
25:32
Fučík zasahuje ramenem, to byl celkem důležitý zákrok
25:18
Škoda Kahánkovi sjel míček z lopaty, škoda vypadalo to nadějně, tempo hry se aktuálně snížilo
23:39
Balek zkoušel najít volného Kahánka přes půli hřiště, ten vystřelil, ale rána letěla mimo
23:05
Tak to byla nejlepší odpověď na svůj trest
22:53
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Ivo Dohnal, asistoval Petr West (2:3).
22:30
Letka tuto přesilovku zvládla a dokonce posledních 20 vteřin hrála v útočném pásmu
20:54
Zajímavé vyloučení domácího hráče, bylo to v mele a rozhodčí moc toho vidět nemohl
20:23
Vyloučen hráč Ivo Dohnal družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hra rukou.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Hrabáček družstva FBC Letka Toman Finance Group
18:19
Guliveři dnes hodně zkouší z dálky střely a čekají zda tam nebude nějaká teč před bránou
15:40
Už to vypadalo, že se domácí dostanou na koně, jenže Brno hned v zápětí opět odskočilo o 2 branky
15:00
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Zbořil, asistoval Lukáš Vrtěl (1:3).
14:48
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Petr Bregin (1:2).
14:02
Střela z úhlu 20cm nad ''ledem'' a FUčík inkasuje podruhé
13:19
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Kvapil, asistoval Michal Žůrek (0:2).
13:03
OU smůla pro Letku Hubl trefil pouze břevno
12:11
West se pokoušel o střelu z dálky, ale hostující golman dobře viděl, každopádně tempo Letky se zvedlo a dostala se konečně do zápasu
10:55
NE tak z této přesilovky nebylo nic
09:46
Letka kombinuje a hledá nejvýhodnější pozici pro střelu
08:50
Vyloučen hráč Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za vysoká hokejka.
08:43
Vrtěl z dálky vyslal nebezpečnou jedovku, naštěstí to skončilo dobře, protože domácí obrana odklidila číhající hráče před Fučíkem
07:29
Letka se dosud nedostala ke střele přímo na bránu
06:49
Na druhé straně Kvapil zkusil střelecké štěstí, ale domácí obrana ránu zblokovala
05:44
KOpp se pokoušel rychlou střelou z rozehrávky o nachytání golmana, ale nic z toho nebylo
04:30
Kahánek zkoušel vystřeli, ale bylo to poměrně z velkého úhlu, tak trefil jen boční síť
03:54
Kahánek nezpracoval přihrávku od Balka, ale naštěstí pro LEtku z toho nebylo před vlastní bránou žádné nebezpečí
02:58
Blana se snaží u mantinelu vybojovat míček, ale marně obrana si vše hlídá
01:55
Letka prozatím nemá moc míček na svých holích a Brno je rozhodně více aktivnější na míčku
01:26
Hmm rychlý nástup hostí do utkání a rozhodně lepší tempo než začátek včerejšího utkání
01:00
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Žůrek, asistoval Jan Kvapil (0:1).
00:16
Uvidíme kdo dnes bude mít více sil do zápasu
00:01
úvodní buly vyhrál domácí tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, Jan Zbořil, Adam Bouška, Radek Dřevěný, Václav Černoch
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Petr Bregin, Petr West, Petr Pavlík, Tadeáš Klemens, Ivo Dohnal