6:1
3:0
- : -

Bulldogs Brno - FBC Dobruška 12:2
3. Michaela Žáková, 4. Nikola Domonkosová, 8. Eva Stará, 22. Pavlína Bačová, 25. Aneta Koláčková, 26. Pavlína Bačová, 35. Petra Hložanková, 37. Eva Stará, 39. Michaela Žáková, 44. Linda Detková, 51. Linda Detková, 58. Petra Krejčíková - 5. Jitka Růžičková, 32. Michaela Ulbrichová; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Markéta Marková 14 - Dominika Flídrová 33; po třetinách: 3:1, 6:1, 3:0;
60:00
Střely ve třetí třetině 17 - 3. Celkově tedy 45 - 16
60:00
Komentář trenéra domácích: Jiná série, jiný soupeř, jiná hra. Na dnešní zápas jsme se dobře připravili a po polevení na konci první třetiny, dovedli zápas do vítězného konce.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes domácí ve všem lepší. Zasloužená výhra a pro nás velká lekce. Vyspíme se a zítra zabojujeme o lepší výsledek. Gratulujeme soupeři, a děkujeme našim divákům.
60:00
59:38
Celá hala odpočítává poslední vteřinky krásného zápasu, který jsme mohli sledovat,
57:53
Hložanková natahuje od půlky nikým nehlídaná a dává tak příležitost Krejčíkové doklepnout míček do svatyně.
57:50
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petra Krejčíková, asistoval Petra Hložanková (12:2).
56:57
Horký brambor v rukách Markové.
55:44
Výborný přechod útočného dua Stará - Bačová končí těsně vedle zadní tyčky.
54:38
První lajna Buldoků mačká hostující tým na útočné polovině jako papír.
54:01
Střelu na přední tyč Flídrová s drobnými potížemi likviduje,
53:02
Velká šance hostů. Na neštěstí k jejich radosti končí neúspěchem.
52:07
Zacloněná střela po zemi od půlicí čáry olizuje přední tyčku domácí brankařky Markové.
50:29
Domluvený signál přesilové formace končí úsměvem na jejich tvářičkách.
50:27
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Eva Stará (11:2).
49:19
Vyloučen hráč Veronika Doležalová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:57
Hala má jasno! Jednohlasně hlásá výru v domácí.
47:58
Krejčíková výborně dozadu a hasí tak vzniklý plamínek v ofenzivě hostů.
47:08
Žáková při chuti. Tentokrát pouze do bloku.
45:55
Hostující hráčky můžou jen děkovat své strážkyni v brankovišti. Mohli jsme dávno sledovat ještě větší debakl.
44:31
Rychlý průnik Jurčíkové nepřinesl ovoce.
43:21
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Michaela Žáková (10:2).
43:13
Domácí přetavili svoji převahu v gól a slaví tak čerstvě natočenou desítku.
41:35
Sledujeme pěkný florbal. Plný soubojů, emocí a hlavně šancí. Takhle nás to baví.
40:15
Buldočky na míčku v klidu kontrolují hru.
40:05
Pojďme se podívat co dostaly hráčky od svým trenérů naordinováno.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině 19 - 7
40:00
39:27
Šance nyní na obou stranách. Bohužel pro příznivce ofenzivního florbalu se žádná neuchytila.
38:07
Tady moc práce pro uklizečky nebude, Vymetený růžek přední tyčky.
38:06
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková bez asistence (9:2).
37:04
Hosté si zatím příležitostí nevytváří, ale když se k něčemu dostanou vypadá to nebezpečně.
36:15
Buldoci se s tím nemažou a trestají další chybu.
36:04
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Eva Stará, asistoval Petra Krejčíková (8:2).
35:08
Hodina šermu na středu zakončená dalšími šancemi domácích.
34:18
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petra Hložanková, asistoval Aneta Koláčková (7:2).
34:08
Vyloučen hráč Michaela Ulbrichová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
33:50
Tvrdá střela ve výhodě vyražena.
32:39
Rozhodčí zvedá levici a to znamená vyloučení..
31:39
Razantní střela z velké vzdálenosti končí přesně tam kde měla.
31:38
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Michaela Ulbrichová bez asistence (6:2).
31:02
Přímý úder Dobrušky z dobré pozice.
30:18
Nebezpečný brejk domácích končí pouze na hrudi golmanky.
29:25
Bachratá končí na zemi po tvrdém střetu, ale nebojte se. Je v pořádku!
27:36
Jedna střela za druhou na brankařku Flídrovou. Ta zatím odmítá tahat ze sítě další kus.
26:27
Marková podpořila svůj tým dalším skvělým zákrokem a v klidu tak kontroluje pětibrankové vedení.
25:25
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová bez asistence (6:1).
25:05
Převaha na hřišti se nám pomalu začíná ukazovat i na stavu utkání.
24:07
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Aneta Koláčková, asistoval Nikola Domonkosová (5:1).
24:07
Skrumáž v brankovišti končí gólem domácích.
23:47
Doležalová trefuje boční síťku.
23:07
Ale i Dobruška dokazuje svoji kvalitní útočnou fázi.
22:08
Konečně jsme se dočkali. Po několika nebezpečných akcích končí míček v síti hostů.
21:47
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Petra Krejčíková (4:1).
17:57
Skvěle naservírovaná přihrávka Buldoček na střed hřiště končí mimo. Teď chybělo málo.
16:43
Můžeme sledovat pár peprnějších soubojů. Dnes chce vyhrát opravdu každý na hřišti.
16:05
Po úvodní přestřelce se nám hra trochu uklidnila.
15:19
Skvělý zákrok Markové proti střele soupeřky.
14:39
Hra je aktuálně nahoru dolu. Težko říct kdo má ze hry více.
13:42
Teď je to přehlídka destrukcí střel na obou stranách.
12:31
Marková nedovolila snížení stavu skóre a vystřelila ruku rychle vzhůru proti míčku.
11:45
Hložanková dobře vystoupila na půlce a odvrátila tak hrozící break.
10:50
Hosté v plné síle.
10:37
A další šance domácích.
09:14
Po několika rychlých výměnách míčku končí střela těsně vedle.
08:50
Vyloučen hráč Michaela Ulbrichová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:40
A máme tu další vyloučení.
07:53
Skákající balonek v brankovišti končí po několika dorážkách v brance.
07:40
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Eva Stará, asistoval Petra Hložanková (3:1).
06:49
Domácí zatím bez problémů brání proti přesile.
05:17
Vyloučen hráč Pavlína Bačová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
04:36
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková bez asistence (2:1).
03:54
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Nikola Domonkosová bez asistence (2:0).
02:27
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Linda Detková (1:0).
02:08
První střela zápasu hostujícího týmu končí vedle.
01:02
Kombinace Buldoček útočné třetině končí ztrátou.
00:01
Úvodní buly pro domácí hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Broněk Bryson a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Michaela Ulbrichová, Magdaléna Bašová, Diana Peterová, Adéla Vávrová
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Markéta Marková; hráči v poli: Anna Bachratá, Romana Bačová, Michaela Žáková, Linda Detková, Simona Némethová
00:00
Dobrý večer, Vítáme Vás u textového přenosu 1. čtvrtfinálového zápasu 1. ligy žen ( Východní divize) mezi domácím Bulldogs Brno a hostujícími FBC Dobruška.