5:1
2:3
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Florbal Chomutov 12:5
5. Jan Vojáček, 7. Adam Choma, 10. Jan Vojáček, 15. Tomáš Hanzlík, 16. Adam Choma, 26. Rostislav Gattnar, 27. Lukáš Herblich, 32. Daniel Sekula, 32. Tomáš Hanzlík, 38. Jakub Neděla, 46. Jan Vojáček, 55. Jakub Neděla - 4. Daniel Kučera, 28. Ondřej Halej, 41. Ondřej Halej, 48. Daniel Kučera, 58. Ondřej Soukup; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Patrik Plevák 16 - Jan Štěpánek 32, Ondřej Šrámek 14; po třetinách: 5:1, 5:1, 2:3;
60:00
Střely po 3.třetině: Domácí:16, hosté: 11.
60:00
Střely celkem domácí: 58 Střely celkem hosté: 21
60:00
Nejlepší hráč Vítkovic je č. 19 Neděla Jakub. Nejlepší hráč Chomutova je č. 15 Kučera Daniel.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Václava Gurkovského: Stav série 1:0, nic víc, nic míň. Zítra to bude těžší zápas, díky.
60:00
Komentář trenéra hostů pana Bocián Martin: Domácí dnes byli jasně lepší, pouze v některých pasážích a v některých dílčích činnostech jsme dokázali hrát vyrovnanou partii. Gratulujeme soupeři k výhře a do zítřka se pokusíme zlepšit, co lze.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3.třetiny.
57:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Soukup bez asistence (12:5).
57:17
Chomutov snižuje po krásné akci na 12:5.
57:00
Právě začali poslední tři minuty 3.třetiny.
54:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Neděla, asistoval Ondřej Sidunov (12:4).
54:17
Neděla přidává další branku Vítkovic.
53:30
Herblich nahrává Sekulovi, ale ten bohužel střílí vedle.
52:50
Zelinka na dvakrát prověřuje Pleváka.
52:00
Po skrumáži za brankou rozhodčí nařizují buly.
51:06
Standartka Chomutova končí mimo hřiště.
48:11
Pěkná akce Vítkovic 2 na 2 končí opět mimo hřiště.
47:40
Akce Vítkovic 3 na 1 končí mimo hřiště.
47:03
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Ondřej Soukup (11:4).
47:03
Kučera krásnou střelou prostřeluje Pleváka a snižuje na 11:4.
45:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Kryštof Malina (11:3).
45:34
Holovej by s takovou střelou trefil maximálně fotbalovou bránu..no, možná ani tu ne...mířil hoodně nad.
44:02
Vyloučen hráč Lukáš Herblich družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
44:02
Lukan Herblich při své fazóně zaslouží odpočinek...takže si dá 2 minuty na trestné.
43:50
Na hřišti se objevuje Frantaaaa Babicz!
40:35
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Ondřej Soukup (10:3).
40:35
Halej pěknou střelou otevírá skóre třetí třetiny.
37:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Neděla, asistoval Adam Choma (10:2).
36:10
Herblichovu nahrávku po zemi na Gattnara stačil nohama zastavit Štěpánek.
35:00
Dnešní utkání sleduje 52 diváku děkujeme.
34:34
Kučerova střela Pleváka nijak zvlášť neohrozila.
34:10
Do hry se zapojuje s číslem 99 také Vojta Vandrol.
32:16
Holovej z první do Plevákovy masky.
31:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Jakub Litschmann (9:2).
31:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Sekula, asistoval Lukáš Herblich (8:2).
31:10
Herblich našel před Štěpánkovou bránou dobře postaveného Sekulu, který to z první poslal do odkryté brány.
29:02
Lukan Herblich z první do Štěpánkovy masky, od které se míček odráží do rohu.
27:02
27:02
Halej nekompromisně pod břevno Plevákovy branky.
26:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich bez asistence (7:1).
26:38
Luki Herblich zkušeně - 7:1 pro Vítkovice.
25:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Jan Vojáček (6:1).
25:31
Vojáček našel před Štěpánkovou bránou volného Gattnara, který neměl problém zavěsit.
24:17
Herblich z otočky trefuje Štěpánkovu hruď .
17:19
Chomutov napadá rozehrávku Vítkovic a svou bojovností získali míček a nebezpečně vystřelili.
15:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Tomáš Hanzlík (5:1).
15:57
Choma svou druhou brankou zvyšuje vedení Vítkovic.
14:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Jakub Neděla (4:1).
14:02
Hanzlík do prázdné branky zvyšuje náskok Vítkovic.
13:25
Pěkná akce Chomutova na jeden dotek končí hodně nepřesnou střelou.
11:40
Vítkovice teď sevřely Chomutov, ale další branku nepřidali.
09:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Rostislav Gattnar (3:1).
09:43
Vítkovice využívají přesilovku. Střelec je opět Vojáček.
09:12
Herblich nebezpečně vystřelil, ale brankář Chomutova byl pozorný.
08:42
Vyloučen hráč Jakub Pavuk družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
08:05
Vítkovice budou hrát přesilovku. Hra teď pokračuje 6 na 5.
07:26
Hraje se nahoru dolu. Oba týmy chtějí útočit.
06:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma bez asistence (2:1).
06:07
Vítkovice jdou do vedení. Choma nedal šanci brankářovi Chomutova.
05:40
Hanzlík byl úplně sám před brankářem, ale nedal.
04:31
04:31
A je vyrovnáno. Po akci 2 na 1 vyrovnává Vojáček.
04:05
Vítkovice chtějí vyrovnat. Všechny tři šance pokryl hostující brankář.
03:35
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Jakub Pavuk (0:1).
03:35
Chomutov jde do vedení po skvělé zahrané standartce.
02:38
Nebezpečná střela Chomutova končí na hrudi brankáře.