8:0
3:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Florbal Chomutov 16:2
5. Jakub Neděla, 6. Jan Vojáček, 8. Jan Vojáček, 16. Matěj Kapec, 19. Jan Vojáček, 21. Ondřej Sidunov, 24. Jan Vojáček, 27. Ondřej Sidunov, 28. Adam Choma, 31. Adam Choma, 31. Jan Vojáček, 34. Jakub Neděla, 35. Ondřej Sidunov, 45. Tomáš Hanzlík, 56. Lukáš Herblich, 58. Kryštof Malina - 42. Tomáš Uhlík, 49. Petr Švehla; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:3; využití: 3:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Štěpán Zerzoň 12 - Jan Štěpánek 13, Ondřej Šrámek 14; po třetinách: 5:0, 8:0, 3:2;
60:00
Nejlepší hráč domácích č. 40 Vojáček Jan Nejlepší hráč hostů č. 96 Šrámek Ondřej
60:00
Střely celkem domácí: 43 hosté: 14
60:00
Komentář trenéra domácích pana Tomáše Sladkého: Díky vysoké produktivitě jsme zápasy zvládli bez problémů. Až na včerejší třetí třetinu jsme spokojeni. Mockrát děkujeme soupeři za součinnost při organizaci víkendu a pořadatelům za pohodový průběh.
60:00
Komentář trenéra hostů pana Martina Bociana: Dnes nebylo co řešit, domácí nám nastavili jasné zrcadlo, které pro nás může být motivací do další práce. Díky soupeři za oba zápasy a přejeme hodně štěstí do dalšího kola.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3.třetiny.
57:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kryštof Malina, asistoval Ondřej Sidunov (16:2).
55:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Kryštof Malina (15:2).
54:00
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:00
A někdy v životě dostaneme i to, co nechceme..třeba právě takový Rosťa Gattnar by mohl vyprávět, když dostal jako výslužku od Kellermana let za mantinel.
53:43
Rosťa Gattnar dneska prostě za každou cenu chce dát gól backhandem, tak snad mu to vyjde :)
51:54
Herblich z otočky od mantinelu do Šrámkových rukou.
51:04
Gattnar na Vojáčka, ten z první trefuje pomyslný terč na Šrámkově hrudníku.
50:19
Vandrol dobře zblokoval střílenou přihrávku Haleje.
48:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Daniel Kellermann (14:2).
48:52
Staré zlaté ohrané "Nedáš-dostaneš" v podání Švehly...
48:03
Míček šel po ose Gattnar-Sidunov- Vojáček a skončil na hrudi Šrámka.
46:45
Hanzlík zadovkou na Chomu, ten to ještě vracel na úplně volného Zitu, který trefuje zadní mantinel.
45:17
Chomutov se po čtyřech minutách dostal na útočnou polovinu, ale dlouho se tam neohřál a druhé straně opět do Šrámka pálí jeden z vítkovických…
44:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Matouš Zita (14:1).
44:13
Tom Hanzlík bez problémů a s chutí zavěsil.
43:15
Babicz hledal před Šrámkovou branou Nedělu, ten však na jeho přihrávku nedosáhl.
42:19
Vandrolovu střelu se ještě před Šrámkem snažil tečovat Sidunovat, avšak mířil mimo.
41:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Uhlík, asistoval Daniel Kellermann (13:1).
41:13
Uhlík takovou ladnou střelou překonává Zerzoně. Nutno dodat, že Zerzoň jeho střelu neměl šanci vidět.
34:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Rostislav Gattnar (13:0).
34:55
Sidunov zvyšuje náskok domácích.
33:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Neděla, asistoval Matěj Kapec (12:0).
33:31
Po necelé minutě nový brankář Chomutova inkasuje.
32:37
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Šrámek družstva Florbal Chomutov
30:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Kryštof Malina (11:0).
30:37
A máme tu dálší branku Vítkovic.
30:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Tomáš Hanzlík (10:0).
30:03
Po další krásné akci Vítkovic se znovu mění skóre.
29:15
Sekula pouze do brankáře.
27:58
27:58
Choma zvyšuje vedení vítkovic.
26:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Jan Vojáček (8:0).
26:11
A je to 8:0.
23:29
Sekula netrefuje prázdnou branku.
23:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Ondřej Sidunov (7:0).
23:21
Po krásné kombinaci 1. vítkovické lajny se opět zvyšuje náskok domácích na 7:0
22:52
Malina netrefuje prázdnou branku.
20:57
Sekula se rozčiluje že byl faulován, ale nebylo pískáno.
18:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Rostislav Gattnar (5:0).
18:56
Rychle využitá přesilovka Vítkovic.
18:44
Vyloučen hráč Ondřej Halej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
18:44
Vítkovice budou hrát přesilovku.
17:30
Sekula nebezpečně střílel, ale brankář Chomutova chytá.
16:59
Halej byl sám před Zerzoněm, ale nedal.
15:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matěj Kapec, asistoval Jakub Koch (4:0).
15:20
Kapec zvyšuje na 4:0.
14:55
Koch vysoko nad.
13:02
Chomutov se snaží dát branku , ale Zerzoň je proti.
10:14
Vítkovice v plném počtu. Chomutov v přesilovce neohrozil ani jednou střelou Zerzoně.
08:14
Vyloučen hráč Jakub Koch družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
08:14
Chomutov bude hrát přesilovku.
07:49
07:49
Vítkovice přidávají další branku.
07:44
Malina se hezkou kličkou zbavil soupeře a vystřelil do masky brankáře.
05:48
05:48
Vítkovice využívají přesilovku. Ze středu se prosazuje Vojáček.
05:25
Vyloučen hráč Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
05:25
Vítkovice si zahrají přesilovku.
04:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Neděla, asistoval Tomáš Hanzlík (1:0).
04:18
Vítkovice jdou do vedení po akci 2 na 1 se prosazuje Neděla.
03:52
Kellermann z výběhu nebezpečně vystřelil, ale Zerzoň chytá.
02:59
Chomutov je v tlaku a vytvořil si dvě slibné šance.
01:35
Hanzlík netrefuje poloprázdnou branku.
00:16
Vojáček byl sám před brankářem stihl přihrát Gattnarovi do prázdné branky, ale Gattnar netrefuje.
00:01
Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Matyáš Müller, Ondřej Halej, Jakub Pavuk, Daniel Kučera, Ondřej Soukup
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Štěpán Zerzoň; hráči v poli: Kryštof Malina, Jan Besta, Jan Vojáček, Ondřej Sidunov, Rostislav Gattnar