2:0
2:1
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa - FBC Lomnice-Jičín 5:2
4. Milan Švajcr, 18. Jan Drozd, 19. Vojtěch Hladík, 28. Jakub Zahejský, 31. Milan Švajcr - 9. Václav Kloz, 25. Martin Kubánek; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: David Fanderlik ? - Dominik Hamšík ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:1;
36:00
33:08
Timeout FBC Lomnice-Jičín
31:08
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa
31:08
Vyloučen hráč Václav Kloz družstva FBC Lomnice-Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:26
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Milan Švajcr, asistoval David Kraus (5:2).
27:20
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jakub Zahejský bez asistence (4:2).
24:51
Branku družstva FBC Lomnice-Jičín vstřelil Martin Kubánek, asistoval Jakub Zemánek (3:2).
24:00
24:00
18:26
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Vojtěch Hladík, asistoval Marek Král (3:1).
17:36
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Drozd bez asistence (2:1).
12:00
12:00
10:47
Vyloučen hráč Jakub Zahejský družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
10:47
Vyloučen hráč Lukáš Chrpa družstva FBC Lomnice-Jičín na 2 minuty za nesportovní chování.
08:34
Branku družstva FBC Lomnice-Jičín vstřelil Václav Kloz bez asistence (1:1).
03:16
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Milan Švajcr bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Lomnice-Jičín:
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa: brankář: David Fanderlik; hráči v poli: Bohuslav Kučera, Vojtěch Hladík, Lukáš Doležal, Karel Kirchberger, Daniel Slavík