1:0
3:0
- : -

FBC Ossiko Třinec - IBK Hradec Králové 5:1
4. Lucie Mišúnová, 37. Tereza Martynková, 43. Vladimíra Skalíková, 55. Vendula Copanidisová, 58. Petra Bieleszová - 8. Eliška Buchalová; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 236; zásahy brankářů: Dagmar Velčovská 20 - Tereza Tománková 30; po třetinách: 1:1, 1:0, 3:0;
60:00
Komentář trenéra hostí:"Hřiště nebylo rovné, silně foukal vítr, míč byl špatně nafouknutý. Tak teď vážně, Třinec prostě víc chtěl. My byli jen slabý čajíček, musíme zařadit jiný stupeň pokud chceme dál. Díky soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "1:1, nic víc. Dvě třetiny byl na hřišti jeden tým. A na tři lajny. A pořád máme ještě kam sáhnout. Chci moc poděkovat našim skvělým fanouškům za fantastickou atmosféru a návštěvu, za kterou by se nemusela stydět ani extraliga."
60:00
58:56
Vyloučen hráč Eliška Zetková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
58:45
Mišúnová teď nedokázala překonat ležící brankářku, která stylem alá Hašek čape.
57:24
Vyloučen hráč Vladimíra Skalíková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
57:00
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Tereza Martynková (5:1).
55:25
Hradec to zkouší necelých 5 minut před koncem v šesti.
54:59
Timeout IBK Hradec Králové
54:59
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Vendula Copanidisová, asistoval Natálie Kawuloková (4:1).
54:59
Kawuloková zpoza branky našla před brankou úplně volnou Vendy Copanidisů a ta střílí čtvrtou branku utkání.
53:00
Na hře se toho moc nezměnilo. Třinec je stále na míčku a trpělivě drží Hradec v obranném pásmu.
51:20
Tyč po střele Labudové. Tenhle beckhend vystrašil nejednoho třineckého diváka.
49:39
Skvělý zákrok Tománková, která doslova sebrala gól z hole Havlové.
48:32
Vyloučen hráč Jitka Romančáková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
48:32
Skalíková je dnes v obrovské formě. Nejprve zastavila útok hradeckého IBK následně pak ohrozila dobře umístěnou střelou svatyni Tománkové a posléze vybojovala faul.
45:00
Utkání provází skvělá atmosféra ke které přispívají jak domácí fanoušci tak i hrstka hostující, které sice teď moc nejde slyšet ale v první třetině byli minimálně rovnocenní domácímu publiku co se fandění týče.
43:40
Domácí teď po brance ožily. Na hřišti jsou znovu dominantní.
42:34
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Vladimíra Skalíková, asistoval Adéla Šibrová (3:1).
42:34
Skalíková se už na to nemohla dívat zavřela oči a prostřelila Tománkovou. Domácí teď mají luxusní dvoubrankový polštář!
40:25
HK od prvních sekund hodlá domácím naznačit, že to dnes chce za každou cenu ukončit.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Třinec 14 - Hradec Králové 5
40:00
38:40
Tohle je třetina pouze jednoho týmu. Domácí hráčky jen může mrzet, že z toho tlaku zatím nevytěžily víc než jednu branku.
36:36
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tereza Martynková, asistoval Petra Bieleszová (2:1).
36:36
Akce jak z televize!!! Petra Bieleszová našla křižnou přihrávkou Terezu Martynkovou, která tohle nemohla lépe trefit! Domácí se konečně prosazují!
36:20
Po výhozu Velčovské se prodrala před branku Terka Martynková. Bohužel znovu mimo.
35:00
Hradecké IBK je bezzubé.
34:00
Opravdu Třinec teď doslova mrhá šancemi.
31:45
Ossiko teď má šancí za šanci. Holky tohle musí proměňovat! I zapisovatelský stolek v čele s mou maličkostí začíná cítit pot i tam kde slunce nesvítí...
30:08
Domácí v plném počtu.
29:30
Opravdu skvělé oslabení teď mají za sebou třinecké hráčky.
29:08
Třinecké teď odbránily první minutku oslabení bravůrně!
28:10
Vyloučen hráč Vendula Copanidisová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
28:08
Hosté v plném počtu.
27:08
Nebezpečná střela Skálikové už letěla za záda Tománkové. Míček se spadl jen před čáru. Třinecké vstupují do druhé minuty přesilovky.
26:08
Vyloučen hráč Sabina Labudová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
25:35
Mišúnová v dobré šanci. Tománková bez problému zasahuje.
23:50
Ossiko teď pálí jednu střelu za druhou. Bohužel ještě se tam té kuličce nechce..
22:00
Třinecké vstoupily do druhé periody aktivně. Takhle se bojuje o prodloužení série!
18:53
Ale i Hradec se otelil a z nenapadného nahození se ocitla před brankou osamocena Dunajčáková ta ale promachuje.
17:45
Třinecké krásky teď drží Hradec v zámku.
15:15
Tománková si teď smlsla na střele od Skalíkové.
14:00
Buchalová je dnes střelecký velmi aktivní. Její třetí projektil mířil jen těsně vedle levé tyče domácích.
13:20
Pokus Kawulokové skončil na Tománkové. Utkání nabízí spoustu šancí.
12:55
Hradec teď drží domácí v tlaku. Všechno nakonec hasí Velčovská.
11:45
Gibiecová natáhla ke střela, bohužel trefuje pouze hradeckou obránkyni do hlavy.
10:10
Buchalová byla blízko druhé branky v utkání. Blok ji vystavila třinecká obrana.
08:40
Skóre mohlo byt znovu příznivější pro Třinec. Tománková si ale s třineckými pokusy poradila.
07:24
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Sabina Labudová (1:1).
07:24
Obrovská chyba Zetkové po které Hradec vyrovnává. Zetková z rozehrávky trefila blokující hráčku, která pak neměla problém poradit si s Velčovskou. Tohle se dalo určitě zahrát jinak.
06:10
V těchto momentech je to dobývání území jednoho či druhého týmu. Šance střídá šanci na obou stranách.
04:50
Po chybě Šnajdrové mohl zahrozit i Hradec, naštěstí pro domácí hradecké skončily jen v rohu.
04:13
Bieleszová teď střílí pouze do bloku hradecké obrany.
03:16
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lucie Mišúnová, asistoval Vladimíra Skalíková (1:0).
03:16
Skvělé oči Vlaďky Skalíkové, která viděla osamocenou Mišúnovou před brankou a ta se beckhendem prosazuje a střílí úvodní branku utkání.
02:50
Třinecké poprvé teď zahrozily. Nejprve T.Martynková a pak z dorážky Bieleszová, která trefuje jen svoji spoluhráčku.
02:30
Utkání bude provázet dobrá atmosféra. Na tribuně je v tuto chvíli cirka 200 lidí.
01:15
Hradecké teď v dobré příležitostí netrefují branku.
00:30
Hradecké poprvé míří na Velčovské.
00:01
Úvodní buly pro domácí hráčky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Ondřej Fojt.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Tereza Tománková; hráči v poli: Jitka Romančáková, Lenka Řezníčková, Ivana Kohoutová, Denisa Drahokoupilová, Denisa Dunajčáková
00:00
Line-up domácích FBC Ossiko Třinec: brankář: Dagmar Velčovská; hráči v poli: Michaela Gibiecová, Eliška Zetková, Petra Bieleszová, Zuzana Wojnarová, Tereza Martynková