5:2
3:4
- : -

Florbal Chomutov B - Florbal Teplice 13:7
3. Jakub Holovej, 5. Matyáš Rauscher, 9. Jakub Holovej, 11. Matyáš Rauscher, 13. František Palma, 16. Ondřej Soukup, 17. Matyáš Rauscher, 18. Ondřej Vršata, 26. Ondřej Soukup, 26. Eduard Tomko, 39. Ondřej Vršata, 39. Ondřej Soukup, 44. Matyáš Rauscher - 15. Michal Waldhauser, 20. Martin Sedlmaier, 25. Michal Waldhauser, 32. Jan Koštoval, 34. Jan Koštoval, 35. Jan Koštoval, 37. Jan Karafiát; rozhodčí: Tomáš Šedivý - Daniel Urik; vyloučení: 2 + Jakub Holovej OS:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Gaier ? - Martin Hoffmann ?; po třetinách: 5:1, 5:2, 3:4;
45:00
43:23
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Daniel Horáček (13:7).
38:52
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Jakub Holovej (12:7).
38:52
Vyloučen hráč Jakub Holovej družstva Florbal Chomutov B - osobní trest.
38:52
Vyloučen hráč Eduard Tomko družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nesportovní chování.
38:08
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Vršata, asistoval Patrik Karger (11:7).
37:12
Nyní jsme byli svědky 20000% šance v podání hostujícího hráče č.41 kdy nastřelil tyčku do prázdné brány...maj goš.
36:35
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Ondřej Brabec (10:7).
34:16
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Michal Waldhauser (10:6).
33:52
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval bez asistence (10:5).
31:53
Vyloučen hráč Jakub Derka družstva Florbal Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
31:32
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Jan Karafiát (10:4).
30:05
Dnešní utkání je pro hostující tým z Teplic lekcí v proměňování šancí. To co jsou schopni zahodit je obdivuhodné...
30:00
30:00
25:34
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Eduard Tomko bez asistence (10:3).
25:27
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Michal Marek (9:3).
24:06
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Michal Waldhauser, asistoval Jakub Andrt (8:3).
19:00
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier, asistoval Jan Koštoval (8:2).
18:02
Vyloučen hráč Ondřej Holubář družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání.
17:32
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Vršata bez asistence (8:1).
16:14
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Ondřej Soukup (7:1).
15:21
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Matyáš Rauscher (6:1).
15:00
15:00
14:25
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Michal Waldhauser, asistoval Jan Koštoval (5:1).
12:02
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil František Palma, asistoval Ondřej Vršata (5:0).
10:18
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Ondřej Holubář (4:0).
08:18
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jakub Holovej, asistoval Michal Marek (3:0).
04:20
02:30
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jakub Holovej, asistoval Ondřej Soukup (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Šedivý a Daniel Urik.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Martin Hoffmann; hráči v poli: Ondřej Brabec, Jakub Derka, Jan Karafiát, Martin Sedlmaier, Jan Koštoval