0:0
3:3
- : -

SK K2 Prostějov B - FBS Olomouc C 5:6
5. Jindřich Kratochvíl, 12. Marek Judas, 33. Jan Sedlář, 38. Jindřich Kratochvíl, 39. Jakub Godla - 7. Tomáš Pírek, 10. Tomáš Pírek, 12. Ondřej Borik, 32. Ondřej Borik, 36. Ladislav Plachý, 38. Ondřej Borik; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Weidinger ? - Jakub Kowolowski ?; po třetinách: 2:3, 0:0, 3:3;
39:00
38:04
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Jakub Godla, asistoval Lukáš Ondra (5:6).
38:04
Godla dělovkou upravuje skóre na 5:6. Ještě to budou nervy.
37:55
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil Ondřej Borik, asistoval Martin Pudil (4:6).
37:27
Timeout SK K2 Prostějov B
37:27
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Jindřich Kratochvíl, asistoval Robert Machač (4:5).
35:33
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil Ladislav Plachý, asistoval Tomáš Doubek (3:5).
33:00
Kratochvíl ve velké šanci minul.
32:34
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Jan Sedlář, asistoval Jindřich Kratochvíl (3:4).
32:34
Sedlář zasunul na teploměr a nedal gólmanovi hostů šanci. Odměnou je mu bouřlivý potlesk publika.
31:54
Korčák je v dnešním zápase trošku ztracen. Příští turnaj by odehrál raději na Palacké.
31:14
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil Ondřej Borik, asistoval Vladimír Žižlavský (2:4).
30:07
Navzdory tomu, že Godla dojel rovnou z Varny, poradil si v situaci 1 na 2 více než dobře.
28:08
Čejka vymotal obranu hostů a v koncovce ho zradila až branková konstrukce.
26:58
Jedovatá střela Judase ohrozila roh hřiště. Kratochvíl:"Co to je za blbost?"
24:10
Čejka zkouší cha-chu jako vždy. Bohužel neúspěšně.
20:21
Vyloučen hráč Tomáš Veselý družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za hrubost.
11:16
Nedáš, dostaneš! Bukovan minul míček, když mohl dávat do prázdné. Na druhé straně Borik zkušeně vymetl.
11:01
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Marek Judas, asistoval Jindřich Kratochvíl (2:2).
11:01
Kratochvíl nejprve vyhrál 1 na 1 a poté naservíroval míček JUdasovi, který se nemýlil.
09:34
Zkušený Kratochvíl upozornil Veselého, který dnes zažívá premiéru v mužích: "Tome, podívej se! Je to hovadina!"
09:02
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil Tomáš Pírek, asistoval Ladislav Plachý (1:2).
09:02
Můžeme se jen ptát proč domácí hrají oslabení v pressu, ale gól už to nevrátí.
07:54
Vyloučen hráč Tomáš Bárta družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za špatné střídání.
06:58
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil Tomáš Pírek, asistoval Michal Hanusek (1:1).
04:36
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Jindřich Kratochvíl, asistoval Lukáš Ondra (1:0).
04:36
Nekompromisní střela Kratochvíla znamená využitou přesilovou hru.
04:05
Vyloučen hráč Tomáš Doubek družstva FBS Olomouc C na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc C:
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov B:
00:00
Dobrý den vážení diváci! Zdravíme všechny na tribuně a také sledující našich onlajnů. Za malou chvíli se nám tu utká rezerva domácího Prostějova s rezervou rezervy Olomouce. Zkrátka a dobře půjde o prestižní zápas.