0:0
3:3
1:0

BLACK ANGELS - FB Hurrican Karlovy Vary 7:6p
6. Jakub Hromada, 11. Jakub Hromada, 14. Jan Kopecký, 44. Jaroslav Král, 46. Jan Hněvkovský, 54. Jakub Boček, 67. Jaroslav Král - 2. Petr Stejskal, 12. Petr Stejskal, 20. Michal Chudina, 45. Petr Stejskal, 47. Michal Strachota, 60. Jaromír Lisa; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 280; zásahy brankářů: Daniel Körber 24 - Daniel Váradi 32; po třetinách: 3:3, 0:0, 3:3, 1:0;
70:00
Komentář trenéra hostí pana Pánka: I přes veškeré úskalí, které nás dnes potkalo jsme ukázali, že to bude s BA dlouhá a vyrovnaná série. Dnes vyhrál šťastnější tým. Děkuji skvělým fanouškům, kteří nám opět vytvořili v této malé hale domácí prostředí.
70:00
Komentář trenéra domacích pana Pajera: Dnes mi udělalo velikou radost, že jsme se dokázali perfektně koncentrovat na to nejdůležitější, co se v letošní sezoně zdá být a tím je precizní hra na buly. forhend máme už fantasticky zvládnutý a myslím, že se můžeme směle pustit i do bekhendu.
70:00
Komentář trenéra domácích pana Pajera 2. část: Před zítřejším zápasem si pohlídáme, aby se nám ve FISu neztratil žádný gól - dnes by to mrzelo... a věřím, že zítra to půjde. ..jo a vyhráli jsme! Díky moc divákům - byla to bitva i v hledišti, která se taky vyhrála v prodloužení.
66:42
66:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Král, asistoval Matěj Boček (7:6).
59:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Jan Běloch (6:6).
58:27
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
57:42
BA velice dobře brání
57:00
Vyloučen hráč Vojtěch Ježek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za opakované přestupky.
55:42
Dnes máme v ČAKOARÉNĚ takovou atmosféru, že se i pověstné kostky u stropu třesou
53:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček bez asistence (6:5).
49:16
Straka jen do Váradiho a následný pokus o dorážku Hromady se nezalíbíl obráncům KV, kteří ho zahodili na zem
48:01
Novotný sundal hostujícího hráče a může být rád, že nebyl vyloučen
46:16
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Jan Zavadil (5:5).
45:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Filip Neklan (5:4).
45:45
Neklan na sebe natáhl obranu hostí a poté to shodil pod sebe Hněvkovskému a ten to parádně vymetl
44:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Stejskal, asistoval Michal Chudina (4:4).
44:45
Obrovská chyba domácích při přebírání hráčů a přichází tak o své vedení
43:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Král, asistoval Ondřej Vaculík (4:3).
35:17
Vyloučen hráč Michal Chudina družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
34:40
Signalizovaná výhoda pro BA
31:50
Kopecký to za zády krásně přistrčil rozběhnutému Bočkovi ten si, ale na Váradiho nepřišel
19:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Chudina, asistoval Jiří Mutínský (3:3).
19:39
Krásná kombinace hostů až do baráku a máme vyrovnáno
18:07
Schováná rána Bočka teď nadělala spoustu problémů Váradimu
16:35
Vyloučen hráč Štefan Nagy družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:35
Vyloučen hráč Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za držení.
13:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Jakub Boček (3:2).
13:13
Boček si nejprve posadil na zadek hostujícího obránce a poté to předložil do prázdné Kopeckému a ten už to měl snadné
12:38
Král se z ničeho nic ocitl sám před brankářem, ale ze vzduchu nedokázal dopravit balónek do sítě hostů
11:40
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Stejskal, asistoval Štefan Nagy (2:2).
10:22
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jan Kopecký (2:1).
10:22
Po nahrávce od mantinelu na druhou stranu se opět prosazuje Hromada
09:03
Výtečný zákrok maskou teď předvedl Korber
07:23
Šnajdr se ocitl sám před Korberem, ale v klíčoví okamžik mu balónek sjel z čepele
06:35
Ludvík jen do dobře postaveného Váradi
05:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada bez asistence (1:1).