0:2
5:1
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FAT PIPE Traverza Mukařov 7:3
1. Jakub Kopecký, 11. Tomáš Veinfurter, 43. Jakub Kopecký, 51. Pavel Kotrč, 52. Jakub Kopecký, 53. Jakub Kopecký, 60. Dominik Emlar - 27. Ondřej Kalát, 37. Pavel Kotrč, 59. Jakub Majer; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:6 + Petr Heřmanský 5; využití: 3:0; diváků: 245; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 16 - Josef Bína 18; po třetinách: 2:0, 0:2, 5:1;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: domácí 11, hosté 5
59:59
Komentář trenéra hostí Marka Chlumského: Diváci mohli vidět atraktivní utkání, kdy domácí byli mnohonásobně efektivnější a díky proměněným přesilovkám zaslouženě vyhráli. Doufáme, že diváci dorazí i zítra a uvidí další atraktivní utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Klapky: Velice tvrdé a pro diváky atraktivní utkání, ve kterém rozhodla efektivita v přesilových hrách. Děkuji skvělým divákům a zítra na viděnou.
59:31
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Jakub Kopecký (7:3).
59:31
Dominik Emlar zpečetil do prázdné brány vývoj zápasu.
58:56
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Majer bez asistence (6:3).
58:56
Hosté využili výhodnou situaci, kterou si připravili ještě při hře s výhodou jednoho hráče v poli.
58:23
Vyloučen hráč Jan Fiala družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
57:35
Teď naopak hosté držejí domácí na obranné polovině.
57:13
Hosté hrají v 6
56:51
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
56:51
Vyloučen hráč Petr Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:04
Kuba Kopecký proběhl téměř celé hřiště a ještě k tomu zvládl ohrozit brankáře a Tomáš Hejzlar se pokoušel ještě dorážet.
54:29
Veinfurter se zamotal do vlastní sítě.
54:15
Hosté v plném počtu.
52:31
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký z trestného střílení (6:2).
52:31
A máme tu nájezd.
52:31
Kuba Kopecký zkušeně dlouhou backhandovou kličkou obelstil brankáře.
52:11
Tentokrát z podobné pozice Kopecký minul.
51:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hašek (5:2).
51:04
Téměř okamžitě po buly našel ze středu Petr Hašek na křídle Kubu Kopeckého, který se trefil krásně pod břevno.
50:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Jakub Kopecký (4:2).
50:49
Skrytou střelou mezi nohami obránce Pavel Kotrč ukázkově vymetl růžek Bínovi branky.
49:01
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 5 minut za hrubost.
49:01
Honzu Školu poslal Heřmanský s přílišnou vervou za mantinel.
48:34
Domácí Hejzlar si teď vodí Traverzu za jejich brankovištěm tzv. "pojď sem kam jdeš".
46:47
Veinfurter teď zlikvidoval nebezpečnou střelu od Nohy.
46:03
Vzkaz od Pudicha: Budu v pohodě!
45:53
Vyloučen hráč Karel Svatoš družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
44:01
Domácí znovu ostřelují branku hostí.
43:35
Srážka Haška a Pudicha. Pudich zůstal ležet na palubovce.
42:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Dominik Emlar (3:2).
42:38
Kopecký střílel a tečovaný pokus šťastně spadnul za brankáře.
42:14
Výborný střelou z otočky trefuje florbalku hostujícího obránce a míček letí vysoko za branku.
41:56
Domácí vytahují hru a rychlýma přihrávkama se snaží zmást obranu hostí.
41:05
Vyloučen hráč Šimon Otto družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:22
Domácí začínají v rychlém tempu.
40:00
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:22
Nožička opět na zemi, ale zvedá se odchází na střídačku. Škola se ho srdnatě zastává před protihráčem.
39:15
Nožička objímá Nohu.
38:45
Hala duní pod náporem fanoušků.
37:11
Domácí se teď snaží dostat za polovinu, hosté jim to ale nedovolují.
36:24
Vlastní branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč (2:2).
36:00
Dnešní utkání sleduje krásných 245 diváků. Děkujeme!!!
35:43
Hromadí se tu menší tresty, domácí teď stavějí hradbu na velkém brankovišti.
35:11
Kubina se snaží proběhnout středem hřiště, hosté ho však zastavují.
33:49
Mukařov opět ohrožuje branku domácích. Veinfurter zasahuje proti střele od půlky.
32:41
Krásná akce. Emlar housličkama na Kopeckého, který mířil dobře, ale ne úplně přesně.
31:11
Další přesilovka domácích, Hašek ostřeluje svatyni hostů.
30:44
Vyloučen hráč Marek Chlumský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za zdržování hry.
29:26
Domácí teď uzavřeni na vlastní polovině. Hráči na velkém brankovišti padají jako jablka ze stromu.
28:00
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
28:00
Honza Hrobský neudržel svá ústa na uzdě, ikdyž dle jeho reakce to příliš ostrá slova nebyla.
27:13
Chlumského prudká střela zazvonila o tyč domácí branky.
26:07
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Ondřej Kalát, asistoval Michal Kotlas (2:1).
26:07
Gól jsem naštěstí raději neviděla.
25:54
Další slibná situace ze strany domácích končí mimo branku
25:28
Nožička sám před brankářem nedokázal protlačit míček mezi jeho nohy.
25:02
Buly z rohu, míček u mantinelu a hráči se na něj vrhli jak slepice po flusu.
24:21
Hofman dostal žabku, kterou trefil vrškem hokejky, bohužel trefuje jen Bínu.
23:05
Petr Hašek chtěl z otočky překvapit brankáře, ale míček mu nesedl
22:04
Traverza se teď snaží prostřelit domácí obranu, moc jim to nevyšlo a na balonku opět domácí.
21:08
Nožička bojoval tak usilovně až si vyrazil dech.
19:03
Poslední minuta první třetiny a domácí rozehrávají.
18:11
Hejzlar v šanci před brankou, nahozený míč od Školise sice zpracovává, ale nezakončuje.
18:02
Hala se otřásá v základech...diváci šílí.
17:35
Přesilovka domácích, která se téměř odehrávala před brankou hostí, bohužel nedošla svého zužitkování.
16:21
CINK!! tyč hostující branky zazvonila..
16:05
Domácí a jejich kolotoč opět v akci.
15:11
14:59
Školis hodil bokem na hráče hostů, ten se zapotácel...výhoda pro hostí.
11:03
První šavlovačka před brankou hostí...výhoda na jejich straně.
10:45
V šanci i Hrobský, Bína prstíčkama vyráží do rohu.
10:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Veinfurter, asistoval Dominik Haž (2:0).
10:03
Z krásné šance krásný gól, Veinfurter z otočky zakončuje za záda Bíny.
09:57
Haž do rohu na Hejzlara, který se za brankou snaží přihrát před bránu, tam bohužel nikdo není.
08:49
Nebezpečná střela na Veinfurtera, nejdřív Schubert, Veinfurter vyráží a poté Heřmanský, domácí obrana však zasahuje a ze šance hostí nic není.
07:36
Domácí teď točí Traverzu jako na kolotoči....snad se jim neudělá špatně.
06:48
Špatná rozehrávka Traverzy dala šanci Emlarovi před bránou, Emlar bohužel míjí.
05:30
Hofman z půlky hřiště zkouší Bínu, ten bohužel chytá.
04:45
Domácí obrana nedává Traverze moc šancí vstřelit góla.
03:38
Fořt se pokusil překvapit Veinfurtera, ale Veinfurter s přehledem tuto střelu chytá.
03:12
Veinfurter se snažil zachytit míček, nohou ho však vykopl do vzduchu a míček jen těsně nedopadl na brankovou čáru.
00:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (1:0).
00:50
První brankou otevírají zápas domácí, kdy Kopecký z rohu prokličkoval mezi hráči a svojí střelu umístil za záda Bíny.
00:39
Do první akce domácích se dostal Hašek, ten však minul...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Michal Kotlas, Jan Fiala, Tomáš Sláma, Ondřej Kalát, Karel Svatoš
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jakub Kubina, Petr Hašek, Jan Škola, Pavel Kotrč, Michal Nožička
00:00
Dobrý večer dámy a pánové, vítáme Vás u 1. kola semifinálového utkání play-off Národní ligy-západ, ve kterém se proti sobě utkají domácí TJ Sokol Jaroměř proti týmu hostí FAT PIPE Traverza Mukařov.
00:00
Stejně jako v loňském roce nás čeká semifinálová série s týmem z Mukařova. V prvním zápase sezóny se nám podařilo doma Traverzu přejet výsledkem 9:2, avšak na palubovce hostů skončil zápas podobným leč opačným skóre 13:3 pro Traverzu. Zápasy byly vždy tvrdé a do první poloviny zápasu velmi vyrovnané. Uvidí se, jestli bude nastolený trend debaklů z jedné nebo druhé strany pokračovat nebo to bude přetahovaná až do samotného konce.
00:00
V loňském roce v play-off byla Jaroměř vyřazena právě týmem z Mukařova v 5. zápasu play-off. Pevně věříme, že budou tribuny opět narvané, jako v minulém roce, kdy se na poslední zápas sezóny přišlo podívat úžasných 287 diváků.