7:0
3:1
- : -

TROOPERS Orel Telnice - 1. FBK Rožnov p/R 11:4
8. Petr Jeski, 21. Rudolf Večeřa, 25. Petr Kubala, 26. Petr Kadlec, 27. Tomáš Suchomel, 36. Petr Voltner, 38. Petr Jeski, 39. Petr Voltner, 41. Petr Jeski, 48. Daniel Budík, 60. Tomáš Pavla - 3. Jakub Kostelecký, 10. Lukáš Novosad, 17. Jakub Štůsek, 59. Lukáš Novosad; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Rudolf Turiak 16 - Petr Holčík 12, Jiří Škrobák 8; po třetinách: 1:3, 7:0, 3:1;
60:00
A je dobojováno! TROOPERS srovnávají sérii na 1:1 a těší se do Citýčka!
60:00
Komentář hostujícího kapitána Pavla Barabáše: Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Komentář domácího hrajícího trenéra Petra Jeskiho: Jsem rád, že jsme ukázali naši sílu a rožnovským srdcařům jsme udělili cennou lekci. Těšíme se na sérii do Rožnova. Děkujeme divákům.
60:00
59:47
Tom Pavla se do hry už neměl dostat, ale Rožnov využil přesilovku a tím mu dal možnost připsat si gól.
59:46
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Tomáš Pavla, asistoval Petr Voltner (11:4).
58:50
Napadání 2 telnických hráčů dopadlo protečením a Rožnov poměrně snadno vstřeluje gól.
58:49
Timeout TROOPERS Orel Telnice
58:49
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Novosad, asistoval Denis Zimmer (10:4).
58:09
Jsme svědky přesilovky 6 na 4.
58:08
Vyloučen hráč Tomáš Pavla družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:49
Vyloučen hráč Jiří Knotek družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za sekání.
53:59
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
53:33
Telnice na míčku. Rožnov beznadějný.
50:30
Rožnov jako by hrou v 6 chtěl zvýšit svůj podíl při hře na míčku. Do útoku ale nic nehrají.
49:58
1. rožnovská střela při hře v 6. Výsledek neměnný.
47:45
Rožnov to zkouší bez gólmana.
47:28
A kdo jiný by měl vsítit 10. gól než kapitán Daniel Budík?
47:27
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Jiří Knotek (10:3).
45:53
Domácím se podařilo ubránit přesilovou hru bez větších potíží.
43:54
Máme tu 1. vyloučení dnešního utkání. Večeřa to přehnal s důrazem u mantinelu a půjde si odpočinout na 2 minuty.
43:53
Vyloučen hráč Rudolf Večeřa družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:53
Minich to rychle zkoušel z první. Škrobák je na svém místě.
41:10
Kostelecký po pískání neudržel nervy, ohnal se, čímž zahodil hokejku Pavlovi a je rozhodčími pozorněn, že podobné výlevy nebude tolerovat.
40:34
A Židlík ukazuje, že fotbal trénovali i v Rožnově. Bohužel jeho gólman to nečekal a nechal míček od placírky zamířit až za brankovou čáru.
40:33
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Jeski, asistoval Petr Kubala (9:3).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Škrobák družstva 1. FBK Rožnov p/R
40:00
40:00
2. přestávku má ve své režii Víťa Mlejnek. Ten divákům vypráví o tom, jak dokáže při výkonu pomoci piví. Dle jeho názoru je vždy lepší zajít den před zápasem na 10 kousků než riskovat, že by se mohl cítit nesvůj... Střely ve 2. třetině 12 ku 5.
40:00
39:00
Kubala vs. prázdné branky 0:2. Asi není motivace na góly, když tu není brácha.
38:22
Voltner nekompromisně trestá. Rožnov je zralý na timeout. Bohužel už ale žádný nemá.
38:21
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Voltner bez asistence (8:3).
37:43
Trénovat standardky se vyplatilo! Kde byl teď Rožnov? Snad nevykrádal šatny.
37:42
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Jeski, asistoval Jiří Knotek (7:3).
36:30
Důležitý zákrok Turiaka. Nejprve chytil střelu ze hry a pak i dorážku.
35:33
Tygří skok Turiaka. Diváci jsou ve varu.
35:20
Ojojojojoj. Tak toto byla akcička. Petr Kadlec překonal trojici napadajících, Tom Holič zrychlil hru, vyslal kros na Večeřu a ten skvěle našel Voltnera, který měl dostatek času na to, aby si nejprve míček zpracoval a pak bez problémů zasunul do prázdné brány.
35:19
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Voltner, asistoval Rudolf Večeřa (6:3).
35:07
Na hřišti se začíná přiostřovat. To se musí fanouškům líbit.
33:50
Víťa Mlejnek si nyní připsal touchdown. Rožnovský útočník se těžce zvedá ze země.
33:37
Viktořík ve velké šanci. Ale nepodařilo se mu trefit prostor mezi 3 tyčemi.
30:48
Po gólové smršti se hra trochu uklidnila. Oba týmy hrají bez větších šancí.
28:40
Tvrdý souboj, po němž zůstává Večeřa na zemi. Kišová si na tribuně kouše nehty. Svatba v ohrožení.
27:50
Od začátku třetiny je na střídačce k vidění Ivo Bartek. Následky na sebe nenechaly dlouho čekat.
26:33
Že by se to dnes koneně podařilo, když zůstali Suchomelovi doma? :)
26:28
Suchomel využívá nabídku Knotka, plácá si s fanouškem v eufórii a Telnice je na konci!
26:27
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
26:27
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Tomáš Suchomel, asistoval Jiří Knotek (5:3).
25:43
A otočka ve skóre je tu. Daniel Minich skvěle našel Peťu Kadlece, který prokázal své zkušenosti a nedal Holčíkovi šanci.
25:42
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Kadlec, asistoval Daniel Minich (4:3).
24:58
A Petr Jeski nyní prokázal, kde pracuje. Lahůdky Havířov. Dojděte někdy na chlebíček! Kubala už neměl problém se zakončením do prázdné brány.
24:57
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Kubala, asistoval Petr Jeski (3:3).
22:05
Budík si neporadil s míčkem podle svých představ a vypustil z úst něco, za co schytal pár nadávek od přítomných rodičů.
21:09
2x za sebou se šikovně proháčkoval Voltner na střed hřiště a nebezpečně pálil. Vypadá to, že TROOPERS dostali v šatně sadu.
20:49
Kros Petra Kadlece zakončuje do víka Rudolf Večeřa.
20:48
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Rudolf Večeřa, asistoval Petr Kadlec (2:3).
20:00
20:00
V 1. přestávce je středem pozornosti Ivo Bartek, který si připravil videorozbor včerejšího zápasu. Na něm ukazuje hlavní příčiny včerejšího nezdaru. Víceméně jen kroužkuje střídačku Telnice a říká, že na ni není... Střely na bránu: 12 ku 6
20:00
19:10
U Telnice to dnes vypadá jako kdyby na trénincích hráli fotbal pod vedením Ríši Plhala. Centr střídá centr, ale zakončení žádné.
16:50
Telnici se zatím moc nedaří střílet na bránu. Když už se k tomu rozhodnou, Rožnovští vystaví nepřekonatelné bloky.
16:25
Štůsek využívá brejk střelou do protipohybu. Turiak toho opět moc neviděl.
16:24
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Štůsek, asistoval Jakub Kostelecký (1:3).
16:10
Rychle rozehraná standardní situace TROOPERS. Jeski našel Budíka. Ten se s ničím nerozpakoval, vystřelil. Holčík vyráží maskou.
15:34
Gregor to šikovně zkoušel na bližší. Bohužel se to ale snažil umístit až tak moc, až netrefil bránu.
14:30
K odraženému míčku na středu hřiště se dostal Knotek. Kostelecký si připisuje důležitý blok a na dálku zdraví Ondráčka, protože dnes v Radegast Indexu nemá soupeře.
12:45
Knotek vzal akci 3 na 2 na sebe. Střela se mu ale příliš nepovedla.
11:13
Exhavířovská spolupráce neslavila úspěch. Jeski skákavou nahrávkou našel Kubalu. Ten z blízkosti nechal vyniknout Holčíka.
09:57
Rožnov nyní velmi rozladěn, že rozhodčí neodpískal faul na 2 minuty. Z následného brejku Telnice nic nebylo.
09:34
Máza Suchomela je potrestána. Novosad vystřelil přes Jeskiho a Turiak na střelu nestihl zareagovat.
09:33
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Novosad bez asistence (1:2).
07:46
A máme srovnáno. Gól překvapil snad všech 6 diváků v hale.
07:45
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Jeski, asistoval Tomáš Suchomel (1:1).
06:50
Pavla nahrál Mlejnkovi. Ten střílí z půlky, ale bohužel pro Telnici nebyl nikdo před bránou. Holčík s klidem chytá do rukou.
04:45
Ke Knotkovi se dostal míček. V souboji 2 na 1 hledal Dana Minicha, ale ten to měl přes ruku a míček se k němu ani nedostal.
04:25
Kadlec mohl střílet do prázdné brány, ale místo toho hledal Večeřu na vzdálenější tyči.
03:53
Viktoříkova individuální akce. Nejprve oběhl Jeskiho, pak Suchomela. Zastavil ho až úspěšný zákrok Turiaka.
02:56
Kostelecký se nerozpakoval a poslal tahanou střelu z poloviny hřiště. Turiak měl zakrytý výhled a tak jen smutně loví míček ze své brány.
02:55
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Kostelecký, asistoval Vladislav Kittel (0:1).
02:22
Obrovská šance domácích. Suchomel nahazoval před bránu, kde se míček objevil před úplně volným Kubalou. Ten bohužel netrefil odkrytou bránu.
01:42
Petr Kadlec osamocený na hraně velkého brankoviště. Zkušeně si počkal. Od radosti jej dělilo pouze pár milimetrů. Tyčka.
00:15
Rožnov chybně rozehrál. Nahrávku zachytil Petr Kubala, který hledal snipera Jirku Knotka. Ten to backhandem plácnul před bránu, ale Daniela Budíka nenašel.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jan Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Petr Holčík; hráči v poli: Pavel Žitník, Pavel Barabáš, Filip Kristek, Josef Viktořík, Ondřej Smékal
00:00
Line-up domácích TROOPERS Orel Telnice: brankář: Rudolf Turiak; hráči v poli: Tomáš Suchomel, Petr Jeski, Daniel Budík, Petr Voltner, Jiří Knotek
00:00
Vítáme Vás z haly na Měšťanské ulici, kde se dnes odehraje 2. semifinálový zápas mezi Telnicí a Rožnovem. Po včerejší výhře Rožnova dnes nastoupí oba týmy v oslabené sestavě. Za TROOPERS oproti včerejšku nebude hrát zraněný Jakub Peška a Daniel Hruška. Pracovní povinnosti vyřadili Petra Ondráčka. Za Rožnov nedojel Stanislav Barabáš a Patrik Hegar. Který tým dnes vyhraje? Připíše si Rožnov 2. bod nebo Telnice srovná? To ukáže následujících 60 minut.