0:2
1:1
0:0

ASK Orka Čelákovice - Spartak Pelhřimov 4:3pn
5. Vojtěch Strnad, 11. Jakub Doutnáč, 60. Jakub Doutnáč, N Jakub Čáp - 23. Tomáš Kocián, 38. Petr Poduška, 45. Ladislav Běhounek; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 17 - Jakub Kuchař 27; po třetinách: 2:0, 0:2, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.
79:58
Komentář trenéra domácích Šimona Zmátla: Opět to bylo vyrovnané utkání až do samého konce. Oba týmy mohly rozhodnout. My jsme v prodloužení trefili břevno, soupeř měl nájezd těsně před koncem základní hrací doby. Těšíme se na další utkání příští víkend v Pelhřimově a přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
79:57
Komentář trenéra hostí Petra Zajíčka: Krásné utkání play-off, které rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých byli přesnější domácí. Těšíme se na domácí zápasy.

Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč Ondřej Špalek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč Václav Fučík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč Vojtěch Strnad , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč Petr Poduška , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč Jakub Čáp a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč Viktor Vlach a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč Kryštof Minařík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč Jan Knězů , ale gól nevstřelil.
68:20
Spartak fauloval při útoku a ORKA jde vpřed.
66:22
Čáp si nechal dost lacině sebrat balonek, ale obránci ho získali zpět.
65:50
Němeček střílí hodně vedle a k možnosti skórovat se dostává Spartak.
65:20
Následuje nutná úprava povrchu po pádu Čápa na zem.
64:14
Strnad vystřelil backhendem, když byl sám před brankou, ale Kuchař se nenechal nachytat.
63:34
Nockin vyhazuje, ORKA střídá stejně tak i Spartak.
62:50
Teď ORCE zabránilo ve vstřelení gólu břevno Kuchařovy branky.
62:30
Obě strany hrají dost opatrně a snaží si udělat šanci.
61:25
Kuchař vytlačil střelu Němečka mimo bránu.
60:00
60:00
Hraje se 5 na 5 a to deset minut. Kdo dá góla, vyhrál.
60:00
59:59
Bude se prodlužovat. Střely ve třetí třetině Spartak 5, ORKA 10.
59:40
Je vyrovnáno, to jsou nervy!
59:38
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Jakub Čáp (3:3).
59:21
Nockin chytil. 40 sekund do konce.
59:20
Bude následovat nájezd Spartaku. Pojede ho Fučík.
59:14
tak tohle byla asi poslední šance ORKY vyrovnat.
56:51
Obě družstva se nyní extrémně snaží vstřelit branku.
55:22
ORKA šanci nevyužila.
54:58
Ke střele se překvapivě dostal hostující Knězů po výhozu Kuchaře.
54:37
Petr Němeček to zkusil z dálky, ale jen do nohy obránce.
53:30
Po zákroku Běhounka, který si 2 minuty posedí, má ORKA výhodu přesilové hry.
53:08
Vyloučen hráč Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
51:15
Na Spartak to ale není lehké. Teď se opět Nockin musel překonat.
50:34
ORKA je na balonku a zkouší něco vymyslet.
49:30
Minařík dostal těžko zpracovatelnou přihrávku vpravo od branky Kuchaře. Střela byla do výšky.
48:56
Diváci nespokojeně mručí po obraném zákroku Spartaku.
47:53
Hra se přiostřuje a není nouze o střety tělo na tělo a tělo-zem.
46:11
Tak to byla parádička. Doutnáč si objel Kuchařovu branku a měl ji zcela volnou. Trefil ale jen břevno.
45:44
Dojde opět na timeout ORKY jako včera?
44:21
Ani nevím, jak k tomu došlo a Spartak je ve vedení.
44:06
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Tomáš Kocián (2:3).
43:55
V této třetině nikdo zatím žádného brankáře zásadně neohrozil.
43:10
Na obou stranách roste množství nepřesných přihrávek.
42:03
Pokud mohu hodnotit, tak dnes není hra tak rychlá, jako včera. Asi únava na obou stranách.
40:15
Padne více gólů než v předchozích třetinách?
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině Spartak 7, ORKA 9.
39:45
Honza Sedlák, benjamínek domácích, i dnes hraje výborně.
37:17
Tentokrát Spartak potvrdil, že se mu při přesilovkách daří a je vyrovnáno.
37:16
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Václav Fučík (2:2).
36:33
Tak ani Vlach nemá štěstí a míjí branku od dobrý metr.
35:47
Doutnáč se v oslabení dostal sám před Kuchaře, střela se mu ale nepodařila, jelikož ho doběhl na poslední chvíli obránce.
35:29
Vyloučen hráč Sebastian Jakob družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
34:56
Teď si asi ukroutíme krky, hraje se rychle zprava doleva, ale bez větších šancí.
34:53
Váňa s Běhounkem byli sami před Nockinem, zkusili to jednou do břevna a jednou o zem do výšky. Nockinova branka je snad pro Spartak zakletá.
31:32
I Běhounek míjí. Na druhé straně předvedl Kuchař tři neskutečné zákroky za sebou.
30:34
Na dnešním utkání je 42 diváků.
28:56
Spartak má teď více příležitostí, ale neproměňuje je.
28:45
Fučík trefil pouze břevno domácí branky.
27:49
Čáp srdnatě vybojoval na půlce soupeře míček, ale Beran střelil hoooooooodně vysoko.
26:26
Ke střele po zemi se dostal domácí Špalek, ale to by branka musela mít rozměr fotbalové, aby se trefil.
25:47
Nockin vyrazil střelu Knězů pouze před sebe, kde byl další útočník, ale nepodařilo s emu zakončit.
24:36
Čáp zkusil nahození před branku a za to byl potrestán sražením na zem.
23:01
Jakob skončil po srážce s mantinelem v bolestivé grimase na zemi, ale bude to dobré.
22:30
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián, asistoval Tomáš Váňa (2:1).
22:30
Nejprve Váňa o chlup minul a za několik vteřin se už výtečně trefil do odkryté branky.
20:57
Na balonku jsou zatím více hosté.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině Spartak 6, ORKA 7.
19:58
Ještě Kramel zkusil backhendem, ale minul.
19:29
Hraje se na polovině Spartaku.
18:34
Po chybě Jareše, který rozehrál přímo soupeři, přichází ORKA o balonek a musí se urputně bránit náporu útočících hostů.
17:00
ORKA se ubránila. Nockin měl ale dost práce vychytat střelu Kociána.
15:17
Spartak hraje na 2 pětky, ORKA zatím na 3. Nyní Spartak v pěti proti 4.
14:56
Vyloučen hráč David Novotný družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
12:34
Špalek naskočil z trestné a hned se dostal do šance.
11:43
Zkusil to Kocián ze střední vzdálenosti.
11:24
Spartak bude mít ještě minutu přesilovku.
10:54
Tak tohle nikdo nečekal. ORKA vybojovala balonek, Kramel s Doutnáčem se rozeběhli a sehráli to tak na pěkný gol.
10:52
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Václav Kramel (2:0).
10:27
Včera Spartak sehrával přesilovky výborně, uvidíme nyní.
10:18
Vyloučen hráč Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
09:25
Poduška krásně vypálil ze vzduchu, ale také minul domácí branku.
08:41
obrana ORKY si drobně nerozuměla a málem z toho byla šance pro Spartak.
07:51
Hostující Běhounek se dostal do pěkného střeleckého úhlu zprava od Nockina, ale minul branku.
06:20
Buben mají jak fanoušci Spartaku, tak i ORKY. Aktivnější jsou fanoušci hostí.
05:30
Sparta je teď v obranném pásmu ORKY a snaží se odpovědět na obdrženou branku.
04:50
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Ondřej Tichý (1:0).
04:10
Včera se hrálo také dlouhou dobu bez golu, jak to bude dnes?
02:47
Ani Vojtovi Strnadovi se z rychlého útoku nepodařilo úspěšně zakončit.
02:06
Bárta zkusil první střelu na Kuchaře, byl to však jen neplatný pokus.
00:54
Za Spartak dneska nenastoupí nejlepší hráč včerejšího utkání, Martin Blažek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Petr Poduška, Tomáš Kocián, Ladislav Běhounek, Václav Fučík, Tomáš Váňa
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Jan Sedlák, Sebastian Jakob, Petr Němeček, Michal Němeček, Ondřej Špalek
00:00
Čelákovice a hostujícím Spartakem Pelhřimov tentokrát z haly v Čakovících. Dovolím si říct, že včerejší utkání se všem fanouškům muselo líbit. Hrálo se čistě, šance byly na obou stranách a všichni se už těšíme na dnešní utkání.