2:2
2:2
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FAT PIPE Traverza Mukařov 7:5
1. Pavel Kotrč, 3. Tomáš Hejzlar, 4. Dominik Haž, 23. Jakub Kopecký, 33. Tomáš Hejzlar, 43. Dominik Emlar, 58. Jakub Kopecký - 7. Karel Svatoš, 29. Petr Kašpar, 39. Radim Fořt, 53. Radim Fořt, 54. Karel Svatoš; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 2:3 + Josef Bína 5 + ČK2; využití: 0:0; diváků: 182; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 18 - Josef Bína 14, Karel Mrkos 0; po třetinách: 3:1, 2:2, 2:2;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: domácí 7, hosté 11
59:59
Komentář trenéra hostí Marka Chlumského: Opakující se scénář z minulého play-off, slibuji divákům krásnou podívanou v dalších zápasech. Děkujeme soupeřům a těšíme se na zápasy v Praze.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Klapky: Opět tvrdé a atraktivní utkání, které jsme rozhodli v závěru utkání. Děkuji fantastickým divákům a soupeři přeji šťastnou cestu.
59:43
Kopecký běžel sám na prázdnou bránu a lehkovážně poslal míček do tyče
57:15
Hostující brankář byl vyloučen do konce utkání za sabotáž hry, kterou provedl tím, že vběhl na hřiště a zabránil góĺu, když jeho tým hrál ještě v šesti hráčích
57:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký z trestného střílení (7:5).
57:14
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Mrkos družstva FAT PIPE Traverza Mukařov
57:14
Vyloučen hráč Josef Bína družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 5 minut za nesportovní chování.
57:14
Vyloučen hráč Josef Bína družstva FAT PIPE Traverza Mukařov do konce utkání.
55:04
Vyloučen hráč Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
55:04
Vyloučen hráč Karel Svatoš družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
53:21
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Svatoš bez asistence (6:5).
53:21
První Svatošovu střelu Veinfurter vyrazil před sebe, na dorážku však už neměl
52:31
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Karel Svatoš (6:4).
52:31
Nejdřív tyč a potom gól. Svatoš nastřelil tyč, od které se míček odrazil přímo na hokejku Fořta, který se trefil do horní části branky
51:59
Traverza hraje důrazněji víc, než je zdrávo
50:45
Fořt prokličkoval obranu a vybojoval slibnou standardní situaci, kterou Mukařov nevyužil
49:33
Otto ve velké šanci trefil míček horní hranou čepele a letěl hodně nad
48:50
Prudká střela Svatoše se nevešla do prostoru branky a těsně minula jejich horní hranu
42:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (6:3).
39:37
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:37
Vyloučen hráč Petr Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení.
38:30
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Jan Fiala (5:3).
35:03
Nožička svou rychlosti předčí většinu hráčů na hřišti a chytře toho využívá i za vlastní bránou
34:12
Míček od Hrobského pro fanoušky......
33:10
Mukařovští zatápějí první lajně Jaroměře
32:17
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Tomáš Veinfurter (5:2).
32:17
Tomáš V. na Tomáše H. a je z toho góóóóóóóĺ
31:14
Vojta Výborný teď utekl hrobníkovi z lopaty, když včas před soupeřem zachytil balónek, který mu sjel
30:15
Hosté hrají převážně na polovině domácích
29:05
Výborný zablokoval aktivní napadání hostí
28:10
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Petr Kašpar, asistoval Jakub Majer (4:2).
22:17
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (4:1).
22:17
I když Kopeckému s Hofmanem nevyšla rozehrávka podle představ, na zakončení to nemělo očividně vliv
19:53
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
19:43
Ozývají se tu zvuky, znící jako sekání do hokejek
18:15
K Veinfurterovi se po dlouhé době dostal míček a připisuje si tak další zákrok
16:33
Ač se skóre nemění, tak si oba celky připlavují nemálo dobrých příležitostí, ale obrany stále pracují obstojně
15:03
Nožička nedokázal zpracovat přihrávku od Haška a byl z toho protiútok, který však Škola zastavil
14:40
Kolem Bíny je slyšet cinkání tyček, ale žádná střela nepadla za jeho záda
13:45
Oba týmy stále dobře blokují šance soupeře a nedovolí zakončit
12:46
Dneska už po čtvrté padají mantinely a to je za námi teprve polovina první třetiny
11:45
Jaroměřské trio - Hofman, Kopecký, Emlar - si pohrává s obranou Traverzy, ale ne a ne vstřelit branku
10:13
Oba týmy střílí, ale brankaři si zákroky nepřipisují, protože obránci vše blokují
06:10
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Tomáš Sláma (3:1).
06:10
Sláma nahodil míček před bránu Veinfurtera, kde stál připravený Svatoš, který využil šanci
03:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Haž, asistoval Tomáš Veinfurter (3:0).
03:56
Veinfurter T. poslal zpoza brány míček na Haže a ten si připisuje již druhý dnešní bod do kanadského bodování
03:11
Fiala nahrál na Kotlase a ten se snažil proběhnou středem hřiště, kde však byl připravený Emlar a zabránil útoku
02:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Dominik Haž (2:0).
02:04
Haž poslal míček po mantinelu, kde si ho přebral Hejzlar a svojí přesnou střelou vymetl pavučiny v šibenici Bíny
00:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Petr Hašek (1:0).
00:22
Hašek vybojoval míček za bránou hostí, nahrál před bránu na Kotrče a ten otevřel skóre dnešního utkání
00:01
Úvodní buly vyhráli tým domácích
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Michal Kotlas, Jan Fiala, Radim Fořt, Tomáš Sláma, Karel Svatoš
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jakub Kubina, Petr Hašek, Jan Škola, Pavel Kotrč, Michal Nožička
00:00
Krásné nedělní odpoledne vážení diváci, vítáme Vás u druhého semifinálového utkání play-off Národní ligy - skupiny západ, ve kterém se střetne domácí tým TJ Sokol Jaroměř proti týmu hostí FAT PIPE Traverza Mukařov. Máte se na co těšit