1:2
1:3
- : -

Spartak Pelhřimov - ASK Orka Čelákovice 3:6
16. Tomáš Kocián, 23. Martin Blažek, 60. Václav Fučík - 20. Jakub Čáp, 30. Jakub Doutnáč, 31. Vojtěch Strnad, 45. Petr Němeček, 48. Jakub Čáp, 59. Jakub Doutnáč; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 217; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 20 - Vojtěch Nockin 24; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:3;
60:00
třetí třetina končí na střely 8:6 pro hosty, utkání končí za stavu 6:3 také pro hosty
60:00
komentář trenéra hostů: dvě třetiny vyrovnané utkání kdy domácí byli častěji na balónu a měli víc ze hry, ale ve třetí třetině jsme to zlomili v náš prospěch, děkujeme domácím za férovou a vyrovnanou sérii, velká poklona patří zdejším fanouškům, kteří vytvořili fantastickou atmosféru hodnou semifinále národní ligy, děkujeme!!!
60:00
komentář trenéra domácích Petra Zajíčka: chtěl bych poděkovat celému mužstvu za bojovný a obětavý výkon v celé sérii. ačkoliv to skončilo 0:3, byli to velmi vyrovnané zápasy, soupeři přeji úspěch ve finále národní ligy, samozřejmě velké dík patří našim nejlepším Pelhřimovským fanouškům
60:00
59:58
domácí ještě zkouší střelu, tu ale hostující brankář chytá
59:50
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:30
Fučík ze středu střílí a z dálky přesně trefuje volné místo v brance
59:29
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Lukáš Zrzavý (3:6).
58:42
domácí opět při hře bez brankáře, tlačí hosty na jejich půlce
58:02
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč bez asistence (2:6).
57:57
Blažek střílí na odkrytou branku, míček mu ale sklouzl a končí v rohu
57:14
domácí zkouší hru v šesti bez brankáře
55:32
domácí z rozehrávky z půlky rychle přihrávají po mantinelu, Vlach střílí, ale přestřeluje branku
53:50
domácí ve velké šanci před brankou hostů, bohužel se jim nepodařilo dostat míček až do branky, rychle šance nevyužili a hostující brankář se stihl přesunout
52:32
hra je velmi rychlá, přelévá se z jedné strany na druhou
50:56
domácí po spoustě přihrávek konečně střílí, střelu z úhlu ale vyráží hostující brankář
50:20
Vyloučen hráč Tomáš Beran družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
49:38
hosté po chybě domácí obrany v šanci, nakonec ale u mantinelu zastaveni vracejícími se hráči
49:29
Fučík si na středu zpracoval vklidu přihrávku a z dálky přesně zakončil
47:49
hosté se v přečíslení dostali s míčkem před branku domácích, místo střely zvolili přihrávku, hostující hráč zakončoval do poloprázdné branky, Kuchař který po míčku skákal s tím už nic nenadělal
47:48
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Vojtěch Strnad (2:5).
47:22
Knězů uniká rychle po mantinelu, z dálky ale netrefuje branku a míček končí za mantinelem
46:40
hosté střílí přes domácího obránce, branku netrefují
45:46
hosté vybojovali míček v rohu na vlastní půlce a zahájili rychlý protiútok, nahrávku, která mířila před branku, hostující hráč ale přes domácího obránce netrefil a domácí se dostávají k míčku
44:22
hosté nahodili míček před branku, hostující hráč před brankou míček trefil, hosté zvyšují náskok na rozdíl dvou branek
44:21
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Jan Sedlák (2:4).
43:24
domácí se dostali do rychlého protiútoku, střelu vyráží brankář, domácí ušetřili cenné vteřiny
41:46
Vyloučen hráč Petr Poduška družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
41:45
hostující hráč obešel domácí obránce a prošel až k brankáři, ten jeho akci ale zastavil
40:56
domácí se dostali k míčku a po pár přihrávkách střílí, bohužel mimo branku
40:00
40:00
druhou třetinu na střely ovládli hosté v poměru 10:8, skóre nepříznivé pro domácí družstvo, po druhé třetině vyhrávají hosté 3:2
40:00
39:01
hostující hráč obešel domácího obránce, zastavil ho až vracející se Fučík, který zblokoval jeho přihrávku
38:33
hosté střílí od mantinelu na vzdálenější tyčku, o kousek netrefují
37:57
hosté střílí ze středu, střela končí na hrudníku Kuchaře
37:12
hostující hráč osamocen u branky domácích, střílí do středu branky, Kuchař v přesunu míček vyráží
36:45
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování.
36:43
domácí dostávají hosty pod souvislý tlak, Vlach z otočky střílí, o kousek míjí branku
35:17
hostující hráč po přihrávce z rohu od mantinelu střílí, střela míří mimo branku
33:42
hostující hráč střílí od mantinelu, míček mu ale sjel a končí za mantinelem
33:01
domácí na míčku, snaží se dostat do útoku, ale hosté je zatím na svou půlku nepouštějí
31:40
hostující hráč nabíhá před branku domácích, střelou z otočky přestřeluje
31:17
na míčku jsou nyní více hosté
30:13
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Ondřej Tichý (2:3).
29:47
velmi rychlá akce domácích, domácí hráč z půlky přihrává na Blažka k mantinelu, ten ale z dálky přestřeluje branku
29:16
hosté se dostávají před branku domácích a vyrovnávají stav utkání
29:15
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Lukáš Zadák (2:2).
29:04
hosté se rychle dostávají dopředu a prudce střílí, Kuchař střelu vyráží ramenem
28:31
Hendrych střílí od mantinelu, střelu ale blokuje hostující hráč, míček končí v rohu hřiště
27:13
hosté nahazují míček na branku domácích, Kuchař ale zalehává míček,po výhozu se domácí dostávají do útoku
22:14
domácí se po pár přihrávkách odhodlali ke střele, Blažek trefuje branku a míček končí v síti
22:13
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Lukáš Zrzavý (2:1).
21:50
domácí hráč dostal přihrávku před odkrytou branku, bohužel ještě nahrál, další hráč přihrávku promáchl
21:12
domácí na chvíli ztratili míček, ale už zase rychle vyrážejí do útoku
20:32
domácí v šanci před brankou hostů, hostující hráč si pomáhá faulem a domácí si zahrají druhou přesilovku
20:31
Vyloučen hráč Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
19:13
hosté zahájili rychlý útok, povedlo se jim obejít hráče, hostující hráč vklidu obešel i brankáře domácích a zakončuje celou akci gólem
19:12
18:41
krátce po návratu hostujícího hráče z trestné, domácí v další šanci, domácí hráč ale netrefuje přihrávku vzduchem
18:07
po přihrávce ze středu střílí z úhlu Blažek, bohužel přestřeluje
17:06
domácí během přesilové hry střílí po rychlé crossové přihrávce, míček ale hráči sklouzává a končí vedle branky
16:36
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
15:57
domácí se ujímají vedení, po přihrávce od Fučíka se z úhlu k bližší tyčce trefuje Kocián
15:56
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián, asistoval Václav Fučík (1:0).
14:57
hosté ve velké šanci, po faulu před brankou rychle bez přípravy rozehrávají, do střely na poslední chvíli zaklekává domácí hráč, následná dorážka končí těsně vedle branky
14:16
hosté střílí z půlky, Kuchař střelu vyráží a míček se odráží vysoko do vzduchu
13:31
týmy se střídají na míčku, nikdo se nedostává do výrazné gólové šance
12:13
domácí v rychlém protiútoku, povedlo se jim dostat až na soupeřovu půlku, tam ale domácímu hráči sklouzává míček po přihrávce od spoluhráče
11:14
domácí mají rozehrávku na půlce hostů, přihrávka míří od mantinelu na střed, odtud domácí hráč střílí, ale střelu blokují hostující hráči
10:10
hosté prokličkovali až k brance domácích, střela končí v blocích domácích obránců
09:09
domácí hráč je faulován na středu hřiště při rychlém protiútoku a domácí budou dál hrát na míčku
08:43
domácí se přeci jenom pustili do útoku, ale ztrácí míček
08:14
na míčku jsou opět dlouho domácí, nepouští se ale útoku a kombinují pouze na vlastní půlce
06:20
domácí dlouho drží hosty na jejich půlce, střela ale končí za mantinelem a k míčku se dostávají hosté, kteří rychle přesouvají hru na půlku domácích
04:06
hosté ve velké šanci, ale netrefují poloprázdnou branku
03:40
Zrzavý po mantinelu zahájil rychlý protiútok, Vlach z úhlu střílí, ale trefuje pouze hrudník hostujícího brankáře
02:52
po dlouhém kombinování domácích se ke střele ze středu dostává Poduška, střela končí za mantinelem a míček získávají hosté
02:01
domácí drží míček na půlce hostů
00:46
hostující hráč se chopil míčku a od mantinelu střílí, míří ale mimo branku
00:32
domácí se dostávají k míčku a také k první střele, ta končí v bloku hostujícího hráče
00:01
úvodní buly pro hosty
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Jan Sedlák, Sebastian Jakob, Petr Němeček, Kryštof Minařík, Michal Němeček
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Petr Poduška, Tomáš Kocián, Ladislav Běhounek, Václav Fučík, Martin Blažek
00:00
Vážení diváci. Vítejte u online přenosu ze třetího utkání semifinálové série mezi domácím Spartakem Pelhřimov a hostujícím ASK Orka Čelákovice. Dosavadní utkání v sérii: PEL vs. ORK 5:7 a 3:4pn V základní části se radoval doma Pelhřimov po výhře 9:6, v Praze byla úspěšnější Orka, když vyhrála 9:8 po prodloužení.
00:00
Utkání, které začíná v 19:00 hodin v tělocvičně ZŠ Osvobození Pelhřimov, můžete sledovat také prostřednictvím video-online přenosu.
00:00
I ve druhé semifinálové sérii využila Jaroměř domácího prostředí na 100% a Mukařov čeká, stejně jako Spartak nelehký úkol - vyhrát tři utkání v řadě. V opačném případě pro loňského vítěze Národní ligy a pro exprvoligovým Spartak sezóna skončí.