1:0
3:3
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov - TJ Sokol Jaroměř 8:7
3. Tomáš Sláma, 6. Jakub Noha, 6. Karel Svatoš, 14. Petr Kašpar, 27. Ondřej Kalát, 42. Jan Fiala, 45. Petr Hofman, 56. Jakub Noha - 5. Jan Škola, 12. Jakub Kopecký, 16. Jakub Kopecký, 19. Michal Nožička, 53. Petr Hašek, 55. Petr Hašek, 58. Petr Hašek; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 5:0; využití: 0:3; diváků: 82; zásahy brankářů: Karel Mrkos 28 - Jiří Veinfurter 13, Šimon Špaček 3; po třetinách: 4:4, 1:0, 3:3;
60:00
Je tu konec! Traverza odvrátila vyřazení a porazila Jaroměř 8:7 v infarktovém závěru. Dnešní podívaná musela potěšit všechny florbalové fanoušky. Nebylo to však nic pro kardiaky, jelikož chvílemi to bylo opravdu o nervy. Zítra pokračujeme opět v 17:00 v Kunratiích.Střely ve 3. třetině: Traverza 6 - Jaroměř 12.
60:00
Nejlepšími hráči utkání byli vybrání: Petr Hašek z Jaroměře za hattrick! Karel Mrkos z Traverzy za skvělý vítězný výkon v brance!
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu pana Klapky: "Mukařov dnes hrál o všechno, k tomu přizpůsobili způsob hry. Zítra se budeme těšit na odvetu. Děkuji divákům."
60:00
Komentář trenéra domácího týmu pana Chlumského: "Jaroměř dnes ukázala, že její síla je v přesilovkách. Musíme si tedy dát pozor na oslabení, které nás dnes brzdili v rozletu. Děkujeme za zápas a těšíme se na zítra."
60:00
Střely v celém utkání: Traverza 24 - Jaroměř 35.
60:00
59:56
Poslední střela Jaroměře šla vedle a je nejspíše hotovo.
59:40
Traverza ubráníla standardku vyhodila míček až za branku hostí. Ještě 20 sekund!
59:14
Domácí Mrkos nyní skvěle drží naděje Traverzy.
59:00
Minuta do konce a Traverza brání jako o život... jako o život v play-off 2019.
58:00
Poslední 2 minuty třetí třetiny! Jsou to nervy!!!
57:30
Úžasný zákrok nohou předvedl Mrkos a zabránil tak jistému gólu.
57:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jakub Kopecký (8:7).
57:04
A Jaroměř se v 6 prosazuje. Hattrick kompletuje Petr Hašek.
56:32
Timeout TJ Sokol Jaroměř
56:32
Hosté si berou oddechový čas a jejich brankář zůstává na střídačce. Uvidíme power-play.
55:27
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Petr Heřmanský (8:6).
55:27
Traverza neskládá zbraně a kontruje. Gól dává Jakub "Noháč" Noha.
54:57
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
54:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Dominik Emlar (7:6).
54:57
A další gól Jaroměře z přesilové hry. Opět Emlar nahrával na Haška, který z první propálil Mrkose.
54:20
Karel Mrkos v domácí brance nyní ramenem skvěle vytěsnil střelu od levého mantinelu.
54:04
Vyloučen hráč Jakub Majer družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
54:04
A je tu již pátá přesilovka Jaroměře...
52:25
52:25
Jaroměř dnes podruhé využívá přesilovku a je to už jen o 2 góly.
51:36
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
51:03
Sláma iiž poněkolikáté našel Svatoše, který pálil z první. Hostující Špaček si připisuje první a velice těžký zákrok.
50:00
Do konce třetí třetiny máme 10 minut. V hledišti má nyní převahu domácí Traverza, na hřišti zdá se také. Ač Jaroměř nyní nebezpečně ohrozila Mrkosovu branku, který si připsal další těžký zákrok.
49:21
Průnik hostujícího útočníka byl zastaven Majerem, který dle rozhodčích fauloval.
48:23
Otto ťuknul míček do strany na "Noháče", který však trefil boční síť.
47:50
Jaroměř nyní několikrát ohrozila branku domácích. Mrkos si připsal 3 zákroky, ostatní střely šly vedle nebo je domácí zblokovali.
47:09
A hned vzápětí nejdříve Otto a následně Noha mohli uklízet do prázdné, leč nedokázali střelu ani dorážku usměrnit do Špačkovy branky.
46:50
Sláma našel krásný krosem volného Svatoše před brankou. Bohužel mukařovský střelec přestřelil.
44:42
Hostující Nožička dupnul na koleno domácímu brankáři Mrkosovi. Po krátkém ošetření to však vypadá, že domácí hrdina v masce bude pokračovat.
44:00
Vlastní branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman (7:4).
44:00
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Špaček družstva TJ Sokol Jaroměř
44:00
Hostující Hofman pod tlakem z otočky trefuje vlastní branku. Brankář Veinfurter to nevydržel a přepustil místo náhradníkovi Špačkovi.
43:47
FIala chytře našel před brankou Kaláta, ale brankář Jaroměře tuto dorážku z bezprostřední blízkosti výborně chytil.
43:16
Přečíslení 3 na 2 bohužel Traverza nevyřešila dobře a z akce nic nebylo.
41:35
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Fiala, asistoval Ondřej Kalát (6:4).
41:35
Kalát tradičně bekhendem v jedné ruce posunul míček do brankoviště a Fiala jej uklidil za Veinfurtera.
41:25
Jaroměř podruhé využívá přesilovku a stahuje manko na 2 góly.
40:59
Traverza přečkala oslabení a hrajeme 5 na 5.
40:48
Domácí Otto zblokoval nebezpečnou střelu Jaroměře z modré.
40:00
40:00
39:59
Ve 2. třetině jsme viděli vyhrocenou hru z obou stran. Rozhodčí měli co dělat, aby hráče udrželi na uzdě a zároveň se museli vypořádat s pokřikujícími fanoušky. Skóre se pohnulo pouze o 1 gól, a to na straně Traverzy. Jaroměř však bude mít ještě téměř minutu výhodu přesilové hry. Střely ve 2. třetině.Traverza 7 - Jaroměř 8.
39:53
Domácí brankář Mrkos skvěle vytáhl střelu z bezprostřední blízkosti a zachránil Traverzu od tzv. "šatňáku".
38:59
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
38:59
Další souboj na polovině domácích, kdy Heřmanský přibrousil hostujícího forvarda. Jaroměř bude mít již třetí přesilovku.
38:30
Potyčka u domácí střídačky. Rozhodčí zatím nevylučují.
37:20
Dnešní utkání sleduje 82 hlasitých diváků. Děkujeme!
36:02
Velké šance na obou stranách. Nejdříve domácí Majer bekhendem trefil Veinfurtera pouze do masky. Za chvíli už uháněl hostující Kopecký na Mrkose, ale bekhendem branku přestřelil.
34:30
Atmosféra je nyní vyhrocená. Hráči si nic nedarují a oba týmy si pomáhají drobnými fauly. Také fanoušci jsou ve varu a slyšíme časté pokřiky směrem k rozhodčím i hráčům.
32:37
Domácí bek Majer opět z výběhu ohrozil branku Jaroměře. Bohužel po teči, ke které se přiznal hostující hráč, z toho nic nebylo.
30:27
Domácí kapitán Drahorád je dnes opravdu při chuti. Již poněkolikáté ohrozil z dálky branku soupeře. Trefí se dnes domácí "Dražé" a pomůže Traverze k odvrácení konce sezóny?
30:00
Máme za sebou polovinu utkání. Stav 5:4 odpovídá hře, kdy vidíme spoustu soubojů, střel, akcí a zápas je opravdu v play-off tempu.
28:30
Na hřišti se začíná přiostřovat. Atmosféra na hrací ploše i v hledišti je třaskavá.
27:44
Po faulu na hostujícího Hofmana měla Jaroměř standardku cca 4 metry před brankou Traverzy. Byla to mela, ale domácí se ubránili.
27:01
Hostující Kubina nyní střílel do boční sítě, na tribuně to jen zahučelo.
26:20
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Ondřej Kalát, asistoval Jan Fiala (5:4).
26:20
Do vedení se zásluhou povedené střely domácího Kaláta dostává Traverza.
26:01
Domácí kapitán Drahorád je jako obránce spíše svátečním střelcem, nyní však nadvakrát pěkně ohrozil branku.
24:49
Kdyby domácí "Čača" Svatoš sóloval a střílel, možná by ohrozil branku. Jeho křižná nahrávka na Slámu však znamenala konec akce.
24:00
23:55
Druhá třetina začala ve vysokém tempu a oba týmy se dostávají do šancí. Pěkná podívaná!
23:25
Hra se opravdu vyhrocuje. V mele před brankou nyní přišel domácí brankář Mrkos o helmu. Hostující Hofman se mu zato omluvil.
22:58
Po mele u branky domácích přišel domácí brankář Mrkos o helmu. Hostující Hofman se mu zato omluvil
22:44
Hostující Hofman nejdříve skvěle střílel z výběhu do protipohybu Mrkose. Domácí brankář však reflexivně střelu vykopl. Z následné akce opět Hofman tečoval střelu těsně před Mrkosem a ta nakonec skončila na břevně.
21:57
I domácí Mrkos se nenechal zahanbit a předvedl 2 výborné zákroky.
21:49
Hostující Veinfurter nyní vytáhl Majerovu střelu do šibenice.
21:25
Traverza je více na míčku a čím dál více ohrožuje branku Jaroměře.
20:14
Jakub "René" Majer vyslal prudkou střelu ze svého typického výběhu. Bohužel mimo tři tyče hostující branky.
20:00
20:00
19:59
Zatím máme za sebou 1. třetinu, která toho nabídla opravdu hodně. 8 gólů, 25 střel + 1 nájezd, 2 vyloučení a mnoho soubojů na obou stranách. V první polovině byla lepší Traverza, v té druhé zase Jaroměř. Skóre je však vyrovnané 4:4! Střely v 1. třetině.Traverza 11 - Jaroměř 15.
19:34
Hostující Kubina vyslal nebezpečnou střelu z dálky, ale domácí Mrkos si s ni betonem poradil.
18:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Jakub Kopecký (4:4).
18:19
První střelu zblízka domácí Mrkos ještě vyrazil, ale na dorážku Nožičky už byl krátký. Máme vyrovnáno 4:4!
17:02
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
17:02
Obránce Kašpar vyloučen za sekání. Ubrání Traverza druhé oslabení?
16:40
Zatímco v první polovině třetiny měla více ze hry Traverza, nyní aktivitu přebrala Jaroměř.
15:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký z trestného střílení (4:3).
15:22
Domácí Mrkos nejdříve výborně zlikvidoval 2 nebezpečné šance Jaroměře. Poté však v předbrankové mele viděl rozhodčí faul domácího obránce a nařídil trestné střílení, které jaroměřský sniper Kopecký proměnil.
13:54
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Petr Kašpar, asistoval Karel Svatoš (4:2).
13:54
Petr "Kašpi" Kašpar vyslal krásnou střelu od levého mantinelu a brankář Veinfurter z Jaroměře kapituluje už počtvrté. Traverza vede 4:2!
13:10
Jan "Fidží" Fiala měl 100% šanci, ale promáchl.
12:50
Domácí Mrkos teď zlikvidoval první nebezpečnou střelu i následnou dorážku zblízka.
12:08
Po chybě domácích na středu hřiště předvedl výborný zákrok domácí Mrkos.
11:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (3:2).
11:07
Duo Hofman - Kopecký se prosazuje těsně po skončení přesilové hry.
10:01
Jaroměř zatím drží Traverzu v jejím obraném pásmu.
09:02
Vyloučen hráč Šimon Otto družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:02
Domácí Šimon Otto svým faulem nabídl Jaroměři početní výhodu.
08:29
Po chybě domácího Otta měl šanci hostující útočník, ale netrefil branku,
07:25
Kapitán Drahorád vyslal neortidixní "skákavku" od mantinelu a obránci Jaroměře včetně brankáře se za ni jen ohlédli. Minula tyčku o pár čísel.
07:00
Oba týmy si na hřišti nedarují ani centimetr prostoru.
05:56
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Tomáš Sláma (3:1).
05:56
Sláma se nejlépe zorientoval ve skrumáži u mantinelu a našel perfektní přírávkou volného "Čaču", který nezaváhal.
05:13
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Marek Chlumský (2:1).
05:13
Marek "Mája" Chlumský naharoval míček od modré a Noha zametl...
04:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Jakub Kubina (1:1).
04:19
Po standardní situaci od pravého mantinelu se prosazuje Škola z Jaroměře a vyrovnává.
03:30
Po obdrženém gólu se probralo i družstvo Jaroměře, které několikrát ohrozilo Mrkosovu branku.
02:40
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Karel Svatoš (1:0).
02:40
Svatoš našel na pravém křídle Slámu, který prostřelil brankáře Jaroměře.
00:39
Domácí Fořt vyslal první střelu zápasu, šla mimo
00:01
Utkání nám začalo a oba fanouškovské kotle mohutně povzbuzují.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jakub Kubina, Tomáš Hejzlar, Michal Nožička, Jan Škola, Pavel Kotrč
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Karel Mrkos; hráči v poli: Jakub Majer, Karel Svatoš, Petr Kašpar, Tomáš Sláma, Radim Fořt
00:00
Vážení příznivci kvalitního florbalu, vítáme vás u 3. semifinále Národní ligy mezi Traverzou Mukařov a Sokolem Jaroměř. Věříme, že nás čeká napínavý zápas se zajímavou koncovkou. Prodlouží dnes Traverza semifinálovou sérii nebo se bude Jaroměř radovat z postupu do finále?