1:0
4:2
- : -

1. FBK Rožnov p/R - TROOPERS Orel Telnice 5:2
32. Pavel Barabáš, 49. Petr Burýšek, 53. Filip Kristek, 56. Josef Viktořík, 58. Denis Zimmer - 52. Jiří Knotek, 57. Jiří Knotek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 328; zásahy brankářů: Marek Obšivač 22 - Rudolf Turiak 21; po třetinách: 0:0, 1:0, 4:2;
60:00
Střely po třetí třetině opět vyrovnaným poměrem 8:8, celkově v zápase: Rožnov 25, Telnice 24.
60:00
Komentář Iva Bartka, trenéra hostů: "Z naší strany, v oslabené sestavě, velmi dobrý výkon, ale udělali jsme více chyb, než soupeř. Proto jsme prohráli. Děkuji soupeři a divákům za skvělou atmosféru."
60:00
Komentář kapitána Rožnova, Pavla Barabáše: Dnes můžu s klidným svědomím říct, že jsme byli lepší. Byli jsme rychlejší, bojovnější, koncentrovanější. Soupeři nelze upřít, že na holi je lepší, ale dnes to bylo málo. Jinak skvělé utkání před skvělým publikem. Děkuji soupeřům za zápas a skvělým divákům za podporu."
60:00
57:54
Timeout TROOPERS Orel Telnice
57:54
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Denis Zimmer, asistoval Ondřej Smékal (5:2).
57:54
Smékal trefil pouze mantinel vedle prázdné branky hostů, ale jako první se k míčku dostal Zimmer, který dokázal s přehledem zakončit.
56:39
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Petr Kadlec (4:2).
56:39
Knotek dokázal trefit brankářsky neoblíbený prostor nad nohou na vzdálenější tyči.
56:08
Vyloučen hráč Petr Burýšek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
56:08
Vyloučen hráč Tomáš Suchomel družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za hrubost.
56:08
Vyloučení na obou stranách jen potvrzuje rychlost a agresivitu hry.
55:20
Hosté hrají v šesti.
55:01
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Denis Zimmer (4:1).
55:01
Zimmer dokázal najít Viktoříka na druhé straně a ten se trefil a spravil si tak chuť.
53:48
Žniva dokázal zpracovat skákavý míček a přihrát na Viktoříka, ten ale dnes není při chuti.
53:05
Viktoříkova otočka před brankou Turiaka nepřesná.
52:31
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Filip Kristek, asistoval Josef Viktořík (3:1).
52:31
Viktořík mohl vystřelit, ale raději přihrál těžký balón na Kristka a ten s přehledem zakončil.
51:44
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek bez asistence (2:1).
51:44
Hosté dostávají standardní situaci z velké blízkosti a Knotek trefuje přesně.
51:12
Vyloučen hráč Petr Červený družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
50:38
Viktořík se snaží obtočit okolo Turiakovy brány, ale je neúspěšný.
48:08
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Burýšek, asistoval Vladislav Kittel (2:0).
48:08
Burýšek proměňuje i druhou rožnovskou přesilovku po přihrávce od Kittela. Diváci jsou ve varu.
47:44
Viktořík netrefuje z voleje Krhutův pas.
47:02
Suchomelova střela v oslabení letí nad Obšivačovu branku.
46:12
Vyloučen hráč Tomáš Pavla družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za sekání.
46:05
Knotek z velké šance před brankou Obšivače netrefuje.
45:18
Kristek přestřeluje Telnickou branku.
43:45
Budík řeší standardní situaci nahozením před Rožnovskou branku.
41:55
Budík nedokázal trefit ani napotřetí skákavý míček před Obšivačovou brankou.
40:33
Smékal trefuje břevno Turiakovy branky.
40:01
I poslední buli na začátku třetiny vyhrává hostující tým.
40:00
40:00
V druhé třetině střely vyrovnaným poměrem 10:10.
40:00
38:20
Viktoříkova otočka do středu hřiště a perfektní zákrok Turiaka.
36:06
Rožnov přežil vlastní oslabení a nepustil soupeře do žádné větší akce.
35:00
Rožnovu se ve vlastním oslabení daří držet míček na soupeřově polovině.
34:06
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
33:49
Rozhodčí drží vysokou výhodu pro tým Telnice a bude se vylučovat z Rožnovských řad.
31:29
Krhut v nebezpečné situaci před Turiakovou brankou vytlačen obránci tak, že brankovou čarou prošel on a ne míček.
31:01
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Pavel Barabáš, asistoval Petr Krhut (1:0).
31:01
P. Barabáš posílá Rožnov svou otočkou a střelou z velké vzdálenosti na vzdálenější tyč Turiakovy brány.
30:39
Vyloučen hráč Rudolf Večeřa družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za hrubost.
29:31
S oběma Chmelařovými pokusy si byl Turiak schopen poradit.
27:43
Obšivačův dobrý zákrok proti nebezpečné střele, letící do horní části jeho branky.
27:33
Večeřa prokličkoval sám celé hřiště, míček mu ujel až v konečné fázi.
26:53
Burýškův pokus z velkého úhlu trefuje jen Turiaka na bližší tyči.
25:23
Viktoříkův pokus z otočky netrefuje Turiakovu branku.
24:36
Rožnov zklidňuje hru pomalou rozehrávkou.
21:31
Hegar se těžce zvedá ze země s pomocí zdravotní služby.
21:29
Barabášův bekhendový pokus trefuje jen síťku Turiakovy branky.
20:01
I druhé buli, které zahajuje třetinu vyhrává tým Telnice.
20:00
20:00
Rožnov mu po první třetině o jednu střelu na branku navíc, poměr střel: 10:9.
20:00
17:51
Štůskova přízemní střela na vzdálenější tyč, Turiak nohou likviduje.
16:11
Kostelecký našel svým pasem na středu volného Kittela, jeho střelu ale blokuje obrana Telnice.
14:51
Obšivač míček nechytá, ale pouze vyráží, z čehož mohou těžit hosté, ale Obšivač dorážku chytá.
14:20
Krhutova přízemní střela netrefuje branku hostů.
12:59
Kostelecký trefuje prostor mezi nohama Turiaka, ale míček záhadně neprošel brankovou čárou.
12:22
Zvoní tyč Turiakovy brány.
12:09
Červený potáhl míček a vystřelil. Se střelou si Turiak poradil.
10:42
Viktoříkovu střelu dorážel P. Barabáš, ale šanci Rožnova zlikvidoval Turiak.
09:35
Daler obral Štůska o míček a vyrazil dopředu, pak naznačil střelu čímž odpoutal pozornost protihráčů a nakonec vystřelil. Naštěstí pro domácí nemířil přesně.
07:48
Štůsek bere soupeři míček, ale před střelou mu zase sjel z čepele.
06:57
Zvoní série tyček Rožnovské branky.
06:38
Suchomel zkouší Obšivače svou střelou ze střední vzdálenosti.
05:05
Rožnov se vysokým forcheckingem snaží znesnadnit rozehrávku hostů.
04:10
Rožnov kombinuje ve vlastním obranném pásmu.
02:58
Voltnerovu střelu dorážel Minich, ale praštil při tom Obšivače a je odpískáno sekání.
01:57
Burýšek shazuje Suchomela a kontakt se neobešel bez nadávek.
00:43
Knotek sklepával míček z nebezpečné vzdálenosti, ale naštěstí pro domácí zahrál vysokou holí.
00:01
Úvodní buli utkání vyhrává tým Telnice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS Orel Telnice: brankář: Rudolf Turiak; hráči v poli: Tomáš Suchomel, Rudolf Večeřa, Jiří Knotek, Daniel Budík, Jan Daler
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Pavel Barabáš, Pavel Žitník, David Žniva, Josef Viktořík, Ondřej Smékal