2:1
1:1
1:0

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC Letka Toman Finance Group 4:3p
22. Michal Házy, 35. Radek Dřevěný, 43. Václav Černoch, 61. David Novák - 14. Vojtěch Blana, 26. Dominik Hubl, 42. Radim Kahánek; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; diváků: 131; zásahy brankářů: Daniel Chrást 19 - Martin Hrabáček 15; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:1, 1:0;
70:44
Krtek vyhrabal krtinec v mele peřd bránou a je to góóóóóóóóóóóóóóól.
70:00
Střely v prodloužení: 1:0
70:00
Střely celkem: 19:22
70:00
Komentář trenéra hostí, pana Petra Gajdy 1/2: Skvělý zápas. Měl vše, co by zápas semifinále play-off měl mít. Emoce, šance, napětí, hádky. Výborně jsme bránili a už v první třetině jsme mohli výrazně odskočit z brejků.
70:00
Komentář trenéra hostí, pana Petra Gajdy 2/2: Zápas postupně mířil k tomu, že rozhodne jedna branka. Oba dva týmy mohli rozhodnout ještě před koncem zápasu. Rozhodla chyba při bránění v prodloužení. Děkujeme našim fantastickým divákům. Zítra bychom rádi poprosili fortunu, aby to zkusila zařídit lépe.
70:00
Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého: Souhlasím s kolegou. Utkání se dnes muselo líbit a rozhodla jedna chyba. Zítra zase na značkách. Děkuji všem divákům za perfektní atmosféru a soupeři za zápas.
60:44
60:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Novák, asistoval Michal Šmíd (4:3).
58:03
Černoch s Vrtělem 2 na 1. Teď měl Venca střílet bože.
57:11
Dramatické to chvilky.
56:07
Vyloučen hráč Rostislav Riger družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:55
Krtkovi (Novákovi) božský ruce. Než mu teda míček sjel.
55:23
Zbořil si udělal z hřiště polygon a projel až před bránu. Bohužel nezakončil.
54:34
Hmm. Dobrá přesilovka domácích. Jenomže dobrá přesiloka = ta ze které dáte gól. Takže vlastně dobrá nebyla.
52:34
Vyloučen hráč Lukáš Toman družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za zdržování hry.
52:34
Zdržuješ, nehraješ.
52:20
Signál z rohu a jen díky tomu že golman hostí ležel to není gól. Následně Černoch příhodně ze středu nepříhodně nad.
51:01
Novák hodil takový sprint, že se divím, že doběhl zpátky na střídačku.
49:54
Bouškův bekend ze středu dobrej. Kdyby terfil bránu, tak by byl výbornej.
49:45
Trma vrma před bránou hostí poté, co tam Vrtěl vyslal svoje torpédo.
47:09
Výýýborně Ondra Bílek. Vyvezl, byl faulová, vystřídal. Tak to má být!
45:27
Vyloučen hráč Michal Házy družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za vysoká hokejka.
45:27
Házy sice protestuje, ale ale může být rád, že je rád.
43:50
Černoch si počkal a směřoval balonek pod nohy padajícímu golmanovi hostí. Bez gólu.
42:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Lukáš Vrtěl (3:3).
42:03
Góóóóól. Černoch si našel místečko před bránou (tak trochu na Lafatu) a dává. Oslavuje kotoulem.
41:20
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Dominik Hubl (2:3).
41:20
Házy ztratil balonek a z brejku se hostům urodilo.
40:20
Skoro jsme ani nezačali a Chrást má těžkou práci.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 4:8
40:00
Pokud bych měl ten zápas přirovnat k nějaké kávě, tak máte smůlu. Kafe nepiju.
40:00
37:20
Ke Zbořilovi se dostal balon skoro nechtíc a podle toho jeho střela vypadala.
34:55
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Václav Černoch (2:2).
34:55
Tak hnusnější gól Dřevák asi ještě nedal. Ale dal, to stačí žejo, nemusí to být pomáda.
34:09
Fádní jak bankovní předpisy.
31:28
Boj o každej metr. Tak to tady teďka asi vypadá.
27:20
Carda, který má dnes nezvykle spadlé vlasy do ofiny, se rozčiluje, a to je vážení co říct.
26:13
Dřevěný už už dával do prázdné. Trefuje však hokejku jendoho z hostí.
26:03
Bouškovi chybělo tak 20 cm a dával gól. Musíš holt vyrůst Adame.
25:23
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Martin Kopp (1:2).
25:23
Už už to vypadalo, že domácí přehrada odolá. Neodolala.
24:13
Vyloučen hráč Ondřej Bílek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:13
Já nechci soudit z 25 metrů, ale v tomto je Ondra Bílek podle mě celkem nevinně.
24:07
Zdravotnice Roman Janda v akci.
23:30
Šmarja sodoma komora velebnosti, vyletěl teď Dřevěný na trestné.
22:42
Vyloučen hráč Radek Dřevěný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání.
22:42
Jedna dva tři čytři pět a ten šestej byl nějak navíc no.
21:40
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Lukáš Vrtěl (1:1).
21:40
Házy si to dal nadvakrát. SIce nejdřív promáchl, druhý pokus už je však úspěšný.
20:55
Vyloučen hráč Dalibor Ondruch družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely ve druhé teřtině: 4:7
20:00
19:45
Bouška zkusil freestyle zoro trik. Vysoká.
17:49
Novák → Házy a těsně vedle. Jen to zahučelo.
15:44
Na place Házy a spol.
14:50
Dobrá střela Jane!!! (Zbořile)
13:02
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Dalibor Ondruch (0:1).
13:02
CHrást sice nejdřív tasil zákrok snů, na střelu Blany ze středu už však stačil fakt nemohl.
10:51
Černoch znemožňuje v přesilovce hrající hosty a publikum řve "Nobela, Nobela!!!"
09:46
Vyloučen hráč Jan Zbořil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
09:46
Zbořil dělal jak má ve jménu a jde za katr.
09:39
Vaška Černocha zkolila až gravitace.
08:20
Hostující Balek schoval svou střelu pod neviditelný plášť. Chrást má však oči s termovizí.
06:58
Přes Žůrkův blok by neprošla ani transkontinentální střela Polaris.
05:22
Líbivá akce třetí formace. Bez gólu, takže víc psát nemusím.
04:28
Černochův výpad po křídle, tak jak to on má rád.
04:14
Míček dožil. Chudák.
02:33
Bílek proklouzl pod mohutným bekem hostí jako myš a byl faulován.
01:16
Úvod jak když čtete Babičku...v poklidu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Martin Hrabáček; hráči v poli: Radek Jurák, Vojtěch Blana, Jan Mrázek, Dalibor Ondruch, Martin Krupa
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, Jan Zbořil, Radek Dřevěný, Václav Černoch, Adam Bouška
00:00
Krásné pozdní odpoledne z jarním vzduchem prosyceného Brna. Mé jméno je Jakub Cigl a budu vás provázet tímto dnešním dílem. Amen.
00:00
Během tohoto online přenosu prosím seďte, pokud teda peřce jen někde pochodujete, tak se občas mrkněte na cestu, ať vás něco na křižovatce nesejme.