1:1
6:2
- : -

1. FBK Rožnov p/R - TROOPERS Orel Telnice 7:4
37. Filip Kristek, 43. Filip Kristek, 45. Josef Viktořík, 49. Ondřej Smékal, 55. Josef Viktořík, 59. Patrik Hegar, 60. Josef Viktořík - 2. Jan Daler, 36. Rudolf Večeřa, 51. Daniel Budík, 60. Jan Daler; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 142; zásahy brankářů: Marek Obšivač 19 - Kryštof Bartek 26; po třetinách: 0:1, 1:1, 6:2;
60:00
Střely po třetí třetině (celkově v zápase): Rožnov 8 (23), Telnice 13 (31).
60:00
Komentář kapitána domácích, Pavla Barabáše: "První třetinu svázala naši hru nervozita a soupeř nás přehrával. Naštěstí dal jenom jeden gól. Ve druhé třetině se hra začala vyrovnávat a na šance to bylo 50 na 50."
60:00
Pokračování dlouhého rozhovoru Pavla Barabáše: "Ve třetí třetině jsme již začali přejímat otěže zápasu, zejména díky tomu, že jsme tento víkend odehráli obě utkání na tři kompletní lajny, všichni makali naplno a nechali na hřišti všechno. Děkuji soupeři za férovou hru a dobrou sérii a našim fantastickým divákům za to, že nás hnali k postupu do finále."
60:00
Komentář trenéra hostů, Ivo Bartka: "V dnešním utkání jsme nebyli horším týmem, byli jsme florbalovější a herně vyspělejší, ale soupeř dal více gólů a to se počítá. V celé sérii byl soupeř lepší, podával vyrovnanější výkony a zaslouženě postoupil do finále. Děkuji našim hráčům za předvedené výkony, soupeřům za fair play a přeji jim úspěch do finále."
60:00
59:48
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík bez asistence (7:4).
59:48
Viktořík ještě upravuje na závěr skóre trefou prázdné brány.
59:31
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jan Daler, asistoval Rudolf Večeřa (6:4).
59:31
Hosté se ještě snaží vyrovnat, ale už sami cítí beznadějnost.
58:26
Timeout TROOPERS Orel Telnice
58:26
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Josef Viktořík (6:3).
58:26
Viktořík trefuje další tyčku,ale tentokrát dokázal jeho chybu napravit pohotový Hegar.
58:10
Je znát nervozita na straně hostů, míčky odskakují od hokejek.
57:35
Hosté hrají bez brankáře.
56:44
Bártek si teď musel vyjet proti Hegarově výběhu až na hranici velkého brankoviště, kde dokázal míček chytit.
56:08
Obšivač teď měl plné ruce práce se střelou mířící nad nohu na bližší tyč.
54:49
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Patrik Hegar (5:3).
54:49
Hodně smolný gól pro hosty, kdy obránce šel proti Viktoříkově střele a od čepele se míček odrazil za Bártkova záda.
54:35
Trestné střílení družstva 1. FBK Rožnov p/R neproměnil Josef Viktořík.
54:35
Smékal neumožnil svým výběhem před branku jinou možnost, než faulovat a je z toho další nájezd pro domácí.
54:35
Viktořík si dokázal Bártka položit, ale nakonec trefil jen tyčku.
53:52
Obšivačův fantastický zákrok proti střele Dalera.
51:07
Burýškova přízemní střela míří mimo tři tyče.
50:19
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Jiří Knotek (4:3).
50:19
Z nepřehledné situace před Obšivačovou brankou dokázal těžit Knotek, který našel Budíka a ten vstřelil gól.
49:28
Krhut promáchnul Viktoříkovu vzdušnou přihrávku.
48:52
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Vladislav Kittel (4:2).
48:52
Kittel našel volného Smékala, tomu míček ještě poodjel, ale nakonec dokázal zakončit přesně na bližší tyč.
46:58
Hegarův neprostupný blok proti střele Mlejnka.
45:43
Dobrý zákrok Rožnovských obránců proti Gregorově střele.
44:14
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík z trestného střílení (3:2).
44:14
Viktořík se moc nerozpakoval a střelil míček Bártkovi nad pravou nohu a ten nestihl zareagovat.
44:12
Obrovská šance před brankou hostů, kterou dokázali zlikvidovat až obránci, ale v malém brankovišti a Viktořík pojede nájezd.
42:49
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Filip Kristek, asistoval Ondřej Smékal (2:2).
42:49
Smékal dokázal krásně přihrát rozeběhnutému Kristkovi přesně na hokejku a ten už si se zbytkem poradil.
42:40
Střela Červeného míří mimo.
41:15
Nebezpečná standardní situace před brankou Bártka.
41:02
Kosteleckého střela se nebezpečně otřela o boční síť brány Telnice.
40:38
Bártkovi spadla při zákroku helma.
40:01
První buli třetí třetiny vyhrává opět tým Telnice.
40:00
40:00
Střely ve druhé části: Rožnov 7, Telnice 8.
40:00
38:54
Zimmerovu střelu ještě dorážel Novosad, ale trefil při tom Bártka do ruky a píská se sekání.
37:32
Dalerův bekhendový pokus míří naštěstí pro Rožnov mimo.
37:05
Viktoříkova střela z otočka míří po teči mimo hřiště.
36:03
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Filip Kristek, asistoval Pavel Barabáš (1:2).
35:16
Vyloučen hráč Petr Voltner družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za vysoká hokejka.
35:01
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Rudolf Večeřa, asistoval Tomáš Pavla (0:2).
35:01
Pavla přiťuknul míček Večeřovi a ten dokázal skvěle trefit prostor u bližší tyče.
34:37
P. Barabáš zkouší razantní střelu bekhendem, ale naštěstí pro Bartka míří mimo.
33:07
Viktořík kombinuje s Krhutem, ale gól z této velké šance nepadl.
32:00
Hosté hrají pod velkým tlakem.
31:05
Vyloučen hráč Rudolf Večeřa družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za hra na zemi.
30:27
Kittlovu první střelu dokázal zblokovat obránce Telnice a druhá střela se dostala až k Bártkovi.
28:58
Obšivačova rychlá ruka se teď bleskurychle vymrštila proti střele hostů a zabránila tak gólu.
28:24
Zimmerova tečovaná střela letí mimo Bártkovu branku.
27:45
Burýškovu tvrdou střelu mířící na vzdálenější šibenici likviduje skokem Bártek.
26:48
Suchomel proběhl celé hřiště, ale při zakončení mu zkazil radost Obšivač.
26:03
P. Barabáš dokázal výborně přihrát na volného Kristka před brankou Bártka a ten už si s přehledem poradil.
25:55
P. Barabáš dokázal najít Viktoříka mezi protihráči, tomu ale střela nesedla.
24:05
Smékal dokázal při rozehrávce obrat Ondráčka o balon a celou situaci musí uklidňovat až Bártek.
22:57
Budík dává Mlejnkovi moc rychlou nahrávku a Mlejnek ji nedokáže zpracovat.
21:58
Minich se sportovně přiznává k teči míčku mimo hřiště a Rožnov dostává standartku.
21:15
Rožnov nespěchá s rozehrávkou.
20:01
Úvodní buli druhé třetiny vyhrává tým Telnice.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Rožnov 8, Telnice 10.
20:00
19:01
Kristkova střela míří jen do zdi postavené obranou hostů.
18:15
Gregor vyřešil situaci 2 na 1 střelou, ale proti ní zasáhl pozorný Obšivač.
17:38
Večeřa zkouší střelu ze střední vzdálenosti ze středu hřiště.
16:25
Smékal přestřeluje Bártkovu branku.
15:08
Střídají se velké šance na obou stranách.
14:29
Situaci vyřešili lokem rožnovští obránci.
14:25
Standardní situace hostů z dobré vzdálenosti těsně před velkým brankovištěm.
13:45
13:06
Minich se snaží vystřelit, ale nechává míček za sebou.
12:27
Nebezpečná situace před Bartkovou brankou.
12:18
Rožnované úspěšně. napadají rozehrávku Telnice.
11:58
Burýškova střela míří nad branku hostů.
07:20
Vyloučen hráč Rudolf Večeřa družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:04
Vyloučen hráč Jakub Gregor družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za blokování hokejky.
01:52
01:01
Vyloučen hráč Lukáš Kratochvíl družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS Orel Telnice: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Tomáš Suchomel, Vít Mlejnek, Daniel Budík, Jan Daler, Jiří Knotek
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Pavel Barabáš, Pavel Žitník, David Žniva, Josef Viktořík, Ondřej Smékal