0:6
3:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC Letka Toman Finance Group 5:9
3. Václav Černoch, 15. Michal Šmíd, 49. Jan Zbořil, 51. Jan Zbořil, 54. Tomáš Dvořák - 1. Dominik Hubl, 21. Radim Kahánek, 26. Dominik Hubl, 30. Jan Mrázek, 32. Ivo Dohnal, 35. Tomáš Lokša, 36. Tadeáš Klemens, 54. Dalibor Ondruch, 59. Ivo Dohnal; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 163; zásahy brankářů: Daniel Chrást 8, Matyáš Krupa 4 - Martin Hrabáček 33; po třetinách: 2:1, 0:6, 3:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: 16:6
60:00
Střely celkem: 38:21
60:00
Za mě...tým, kterej vyhraje třetinu 6:0 stylem, že dá těch 6 gólů z 9 střel si prostě zaslouží vyhrát a naopak tým, kterej si za třetinu nechá dát takhle zbytečných 6 gólů si vyhrát nezaslouží...názor, nesudte mě.
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Petra Gajdy: Opět musím pochválit tým za výbornou obranu. Dnes jsme přidali celkem slušnou rozehrávku. Takhle to dopadne, když nám vyjdou brejkové situace. Pak se to hraje lépe. Velké díky domácímu zdravotníkovi, odvedl prvotřídní práci. Téhle serii bude vyvrcholení pátého zápasu velmi slušet. Brno je i vzhledem k dnešním událostem ještě větším favoritem než na začátku série.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého: Dnes nás soupeř školil z brejkových situací, celý zápas ho navíc držel výborný brankář. V druhém dějství z naší strany totální křeč, ve třetím jsme se snažili o zmrtvýchvstání, hnali nás skvělí diváci, ale Letka si to už pohlídala. Vyrovanou sérii rozhodne pátý zápas, na který se poctivě připravíme. Děkuji soupeři a rozhodčím za utkání.
60:00
59:14
Dneska už se neurodí.
58:47
Vyloučen hráč Michal Šmíd družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
58:02
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Ivo Dohnal, asistoval Martin Hrabáček (5:9).
58:02
Krupa už se bohužel nestihl doklouzat do brány...hřebíček.
57:14
Zbořilův útok na hattrick neúspěšný.
56:39
Domácí v 6 bez golmana.
55:44
Černoch místo aby dal gól, tak trefil Házyho. Měl by si ujasnit priority klučina,
54:03
Vyloučen hráč Ivo Dohnal družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za držení.
53:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Dvořák, asistoval Michal Šmíd (5:8).
53:37
Dvořák ještě odmítl psaní parte.
53:22
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dalibor Ondruch, asistoval Martin Kopp (4:8).
52:23
Vyloučen hráč Michal Žůrek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
52:23
Jaj to muselo bolet. Žůrek se s tím teda moc nepáral.
52:07
Golman hostí teď neskutečně ramenem nadzvedl balonek, který si to štrádoval do brány.
50:04
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
50:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Zbořil, asistoval Michal Házy (4:7).
50:04
Házy do prázdné na Zbořila a ten prostě musel.
48:52
Házy břevno.
48:50
Vyloučen hráč Marcel Balek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
48:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Zbořil, asistoval Václav Černoch (3:7).
48:38
Černoch našel Zbořila a ten angličanem o břevno. Ještě žijem!!!
47:37
Házy se teď s jedním z hostí drželi jak dědičky na procházce. A vyberte si, kdo koho chytl dřív.
46:53
Dřevěný by se dneska mohl přejmenovat na Radek Zmar. Neuvěřitelný.
46:24
Házy do tyče teď střílí,
ta z toho mocně kvílí.
46:03
Dřevěný z úhlu...a nic. Jak typický to obrázek dneska.
45:01
Nevinná srážka a hala ztichla.
44:50
Krupa se zatím se situací, že šel do zápasu v jeho průběhu, pere víc než statečně.
43:30
Domácí snaha je cítit ve vzduchu. Důkazem budiž Černochův projektil.
41:40
Míček běhá sem a tam, ale ve výsledku se vlastně nic neděje.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 10:9
40:00
Z devíti střel šest gólů...joo to bych chtěl taky umět.
40:00
Dojmy z druhé třetině...chce se mi zvracet (doufám, že nikdo nevečeří, abych mu nekazil chutě)
40:00
Jo a ještě mě bolí záda...to je den toto fakt.
40:00
Z ampliónů tady vyhrává "Don´t stop me now," tak snad si to nevezmou kluci z Letky k srdci (nic ve zlým, ale jsem z Brna no...sorry jako)
40:00
38:57
Po delší době nějaký vzrůšo na půlce Letky. Vrtěl golmanovi hostí vyprášil rukavice.
36:58
Hosté niní málem trefili našeho fotografa.
35:39
Vyloučen hráč Michal Šmíd družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
35:39
Špatně špatně, všechno špatně.
35:10
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tadeáš Klemens, asistoval Martin Krupa (2:7).
35:10
Střídání brankáře. Nový brankář Matyáš Krupa družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
34:40
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Lokša, asistoval Radim Kahánek (2:6).
32:41
Hosté šli do brejku 4 na 1. Jednak jsem to asi v životě neviděl, druhak z toho nic není.
31:03
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
31:03
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Ivo Dohnal, asistoval Petr West (2:5).
31:03
Černoch trefil tyč. Z brejku následně domácí inkasují. Druhá třetina zatím 0:4. To je mordor.
29:45
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Mrázek, asistoval Vojtěch Blana (2:4).
29:45
Chrástovi se smolně svezl balonek po ruce. Achjo.
28:15
Černoch trefuje bránu pouze z boku. To samozřejmě gól být nemůže.
27:56
Podávání míčků dnes funguje na 110%.
27:15
Nechvátal ze středu přímo do pupku golmana hostí. To je škoda.
25:54
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl bez asistence (2:3).
25:54
Nedáš, dostaneš. Hubl prošel vše před sebou jak křovinořez a na toto byl i Chrást krátký.
25:12
Na Černocha s Dřevěným už se přímo koukal gól a říkal "Kluci, já jsem tady, vemte si mě." Jenže si dávali přednost a nic.
22:35
Zbořil teď jen tak lehounce přiťukl na Dřevěného, který však přestřeluje.
22:12
O Chrástovi lze zas mluvit jen a pouze v superlativech.
22:00
Riger to udělal individuálně a nechybělo moc.
20:50
Bouška bekendem ze středu byť že neusekl podlahu.
20:11
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Dominik Hubl (2:2).
20:11
Domácí dnes hrají hru "Jak brzo zvládnem dostat gól."
20:00
20:00
Střely v první třetině: 12:6
20:00
Náš časoměřič je tak tlustej, že si musí stolek posouvat, když chce jít pryč.
20:00
19:05
Teď asi první nějaký fakt souvislejší tlak hostí.
18:47
Je to tvrdý jak pět let stará tabulka čokolády.
16:19
Zbořil se diví, jako by si z něj snad sudí dělali srandu. A oni ne.
14:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Šmíd, asistoval David Novák (2:1).
14:59
Akce do učebnice dějepisu.
13:37
Bouškův dobrej projektil z půlky. Následně se Černoch sportovně přiznává. Čistá to duše.
11:06
Z přesilovky nic.
09:30
Pokud někdo bude brečet, že je ten online jednostranný, tak je takový naprosto po právu. Hosté si krom gólu a nájezdu ani neťukli.
09:06
Vyloučen hráč Vojtěch Blana družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
08:54
Obrovská šance Boušky, který už byl před bránou úplně sám. Avšak moc blízko.
08:31
Zbořil s Bouškou to vykombinovali jak koumáci. První jmenovaný však těsně nad.
07:25
Trestné střílení družstva FBC Letka Toman Finance Group neproměnil Dalibor Ondruch.
07:25
Ondruch si sice Chrásta povodil. Přes jeho tygří skok do strany však míček neprocpal.
07:19
Bouška dostal od Černocha naservírováno na střed, bohužel jej však jeho první dotyk bodl ze zálohy do zad.
05:10
Blbne mi myš. Mrcha.
02:54
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Radek Dřevěný (1:1).
02:54
Černoch dostal jen trochu prostoru a z výběhu se nemýlí.
01:48
Šmíd trefil Házyho, ale ten ze sebe balonek vyklepal a střílel s přívlastkem nebezpečně.
00:16
Gulls se asi dneska rozhodli hrát od záčátku s handicapem -1.
00:15
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Martin Kopp (0:1).
00:15
Jako by domácí ještě spali. Úder ze středu a hostující Hubl se ani nestihl divit, že je atk sám a už dával gól.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Martin Hrabáček; hráči v poli: Marcel Balek, Tomáš Lokša, Radim Kahánek, Martin Kopp, Dominik Hubl
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, Jan Zbořil, Adam Bouška, Radek Dřevěný, Václav Černoch
00:00
Krásné odpoledne z Brna. Venku je hezky, nám v hale je to jedno. Zdravíme i fans do Ostravy a okolí a přejeme (nejen) jim hezkou podívanou na tento přenos. Snad se jim bude líbit jako včera.
00:00
Ve tvářích všech hráčů je vidět krapet nervozity, okořeněné o špetku pocitu důležitosti tohoto dne, zápasu, mače. Když dnes domácí vyhrají, jsou ve finále. Když prohrají, udělají si v týdnu hezky pěkně tripík do Ostravy.