1:1
2:2
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov - TJ Sokol Jaroměř 4:3
8. Jan Fiala, 34. Jakub Noha, 46. Jan Fiala, 55. Šimon Otto - 31. Petr Hofman, 58. Dominik Emlar, 60. Jakub Kopecký; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Josef Bína 30 - Šimon Špaček 23; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: Mukařov 12 - Jaroměř 14
60:00
Komentář domácího trenéra, pana Marka Chlumského (Mukařov): Jak jsme řikáli minule, opakuje se loňský scénář a my se těšíme na rozhodující utkání v Jaroměři. Děkujeme úžasným fanouškům za podporu
60:00
Komentář hostujícího trenéra, pana Martina Klapky (Jaroměř): Dnes to bylo opět tvrdé a bojovné utkaní, které jsme v závěru již nedotáhli. Doma bude silnější. Děkujeme
60:00
59:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Pavel Kotrč (4:3).
58:55
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za držení.
57:59
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (4:2).
57:59
Hosté se prosazují v početní výhodě, po závaru před domácí brankou střílí branku Emlar
54:59
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Petr Heřmanský (4:1).
54:59
Gooool!!! Domácí odskakují Jaroměři na rozdíl tří branek! Heřmanský prokličkoval na polovinu soupeře a naservíroval balonek Ottovi, který se již nemýlil
48:00
Další ostrý souboj na hřišti, po kterém zůstal chvíli na zemi domácí obránce Majer.
47:30
Domácí brankář Bína znovu výborně zasáhl proti pokusu jednoho z hostujících hráčů
47:00
V hledišti to nyní bouří více než na hřišti, i když i tam je pěkně horko
45:36
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Fiala, asistoval Šimon Otto (3:1).
45:36
Goool Mukařov! Domácí využívají přesilovou hru, kdy po skrumáži před branou hostů doráží Jan Fiala balonek do branky
44:21
Vyloučen hráč Petr Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
44:21
Po srážce s domácím obráncem byl vyloučen hostující Petr Hašek, Traverza tak má početní výhodu
43:30
Mukařov hrají nyní v 6 při odloženém vyloučení hostů
42:00
Hostující Hoffman to zkoušel z poloviny hřiště, jeho pokus ovšem neprošel domácí obanou
40:01
Třetí dějství bylo zahájeno a na balonku je domácí Mukařov
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Mukařov 7 - Jaroměř 10.
40:00
39:50
V samém závěru se zkoušel prokličkovat domácí dlouhán z obrany Jakub Majer. Nakonec se ukličkoval mezi hostujícími hráči a ještě spěchal hasit poslední brejk hostů
39:00
Nyní jsou na balonku zase domácí hráči
38:00
Vzápětí si připisuje další dva, tři dobré zákroky
37:45
Ostrá střela hostujícího kapitána Jaroměře, domácí brankář Bína jeho pokus vyráží špičkou boty
37:00
Závěr druhé třetiny je v lehce klidnějším tempu, ale pořád dost dravém
35:00
Traverza je nyní více na balonku
33:31
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Petr Kašpar (2:1).
33:31
GOOOOL TRAVERZA! Domácí kanonýr Jakub Noha si nabral balonek za brankou hostů a procedil ho zpoza tyčky do hostující branky
31:50
Velká šance domácích, trio mukařovských kombinovalo před brankou hostů, bohužel finální zakončení již bylo mimo tři tyče
30:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (1:1).
30:09
Těsně po vypršení trestu domácích se prosazují hosté a srovnávají skóre dnešního utkání
29:00
Jaroměři se nyní v přesilovce tolik nedaří kombinovat
28:07
Vyloučen hráč Karel Svatoš družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za blokování hokejky.
28:00
Hosté se při odloženém vyloučení dostali do několika nebezpečných šancí, vše kryl domácí brankář Bína
27:00
Hosté hrají v 6 při odloženém vyloučení domácích
26:00
Oba kotle mohutně povzbuzují své hráče, více je slyšet domácí Mukařov
24:00
Hraje se nyní na obou stranách hřiště, spíše než šance je k vidění více osobních soubojů
19:47
Vyloučen hráč Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
18:50
Výborný zákrok domácího Bíny proti jednomu z hostujících hráčů
18:09
Mukařov úspěšně zvládl oslabení, sám měl možnost z rychlého brejku zvýšit své vedení
17:45
Hosté drží domácí hráče na jejich polovině hřiště a zkouší to kombinačně
16:09
Vyloučen hráč Jakub Majer družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
16:09
Po srážce s hostujícím hráčem je vyloučen domácí Majer a Jaroměř má první početní výhodu v tomto utkání