0:0
2:0
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FAT PIPE Traverza Mukařov 4:0
15. Michal Nožička, 19. Tomáš Hejzlar, 41. Jakub Kopecký, 48. Jakub Kopecký; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 240; zásahy brankářů: Šimon Špaček 29 - Josef Bína 26; po třetinách: 2:0, 0:0, 2:0;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: domácí 9, hosté 12
59:59
Komentář trenéra hostí Marka Chlumského: Děkujeme soupeřům za skvělou sérii a přejeme jim hodně štěstí do finále. Všem fanouškům, co přijeli na zápas, děkujeme za skvělou atmosféru.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Klapky: Děkuji soupeři za vyrovnanou sérii, ve které jsme v posledním zápase předvedli odhodlaný výkon a dotáhli sérii do vítězného konce. Děkuji fantastickým divákům, kteří nás dnes tlačili dopředu.
56:03
Vyloučen hráč Tomáš Sláma družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
56:03
Po hrubém zákroku Slámy přišlo nejen vyloučení, ale i další vytření brankoviště, tentokrát na straně domácích
54:06
Hosté se snaží dohnat skóre domácích, ale Jaroměř bez problému ničí všechny jejich šance
53:45
Traverza opět bez brankáře
52:31
Chlumský rozehrál na Nohu, kterého zastavují Hejzlar s Kotrčem
51:10
Konečně se objevilo něco hezkého na hřišti - nejmenovaná jaroměřská pořadatelka šla vytřít brankoviště hostí
50:13
Mukařov stáhl Bínu a hosté hrají power-play
49:24
Po menší potyčce Kubiny a Nohy oba týmy hrají ve čtyřech
49:23
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nesportovní chování.
49:23
Vyloučen hráč Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
48:15
Hra se začíná nebezpečně přiostřovat a je více slyšet nutné pískání od rozhodčích
47:53
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
47:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Dominik Emlar (4:0).
47:53
Po úspěšném zakončení Kopeckého s asistencí Emlara si hosté vyžádali timeout
46:34
Míček pro diváky odražený od nohy Schuberta
45:18
Hosté spíše brání a vypadá to, že nechtějí riskovat potrestání svých chyb. Prostě a jednoduše hrají na jistotu
44:02
Jaroměř střílí jako o život, ale ne a ne vstřelit další gól
43:35
Noha poslal míček na Drahoráda, který se trefil akorát do Školovy nohy
42:03
Hofman se vymotal mezi obranou Mukařova a poslal míček na střed na Kopeckého, který minul
41:21
Traverza začíná hrát více do těla a v osobních soubojích domácí nešetří
40:16
40:16
Ještě jsem se nestihli rozkoukat a Kopecký s pomocí Emlara vymetl pavučiny v Bínově bráně
39:29
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
39:29
Před koncem druhé třetiny byl za sekání vyloučen Kašpar a domácí tak hrají druhou přesilovou hru utkání
38:20
Jen co Škola skočil zpět na hřiště, nahrál na Nožičku, který těsně minul branku Traverzy
37:17
Domácí brání přesilovou hru Traverzy s přehledem a vše mají pod kontrolou
36:19
Škola sekal tam, kam neměl, a tak mu byl předepsaný odpočinek na trestné lavici
36:18
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
35:26
Hosté jsou v plném počtu
34:55
Jaroměř posouvá míček od hráče k hráči, ale ne a ne najít prázdné místo v bráně Mukařova
33:25
Vyloučen hráč Walter Schubert družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
29:29
Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
25:50
Po chybě Kopeckého se Svatoš zmocnil míčku a šel sám na Špačka, míček mu naštěstí pro domácí sjel z čepele
19:43
I když je zápas od začátku tvrdý a týmy si nedají nic zadarmo, rozhodčí zatím nemuseli vylučovat
18:17
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Michal Nožička (2:0).
18:17
Škola rychle rozehrál po mantinelu na Nožičku, ten crossovou přihrávkou poslal míček na Hejzlara, který ránou z první vstřelil branku
16:24
Špaček během pár vteřin hned několikrát úžasně podržel svůj tým, když vychytal všechny střely Mukařova
15:03
Bína skokem k pravé tyči zneškodnil nebezpečnou střelu Hofmana
14:34
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička bez asistence (1:0).
14:34
Výborný nahodil míček před bránu hostí a Nožička úspěšně dorážel
12:31
Hra se doslova přelévá ze strany na stranu - ani jeden tým se nedokáže dostat k žádné střele
11:59
Bína vychytal střelu Hejzlara a míček hned vyhodil na Fialu
10:45
Výborný s Hrobským si skvěle brání útočníky Mukařova a nedávají jim příležitost střílet
09:20
Kotlas nahrál na Kašpara, který střílel z první, ale pokus o gól zastavil Nožička
08:32
Hofman poslal míček před Bínu, kde dorážel Emlar, ale rozhodčí odpískal vysokou hůl, takže branka neplatila
06:50
Noha střílel tahem od levého mantinelu, ale Špaček byl připraven a střelu vyrazil
05:18
Jaroměřský útok - Hofman, Emlar, Kopecký - Bínu nešetří a pokouší se využít každou chybu Traverzy
04:40
Haž odráží tělem střelu Chlumského od půlky
03:11
Díky Emlarově střele si Bína připisuje svůj první zákrok v tomto utkání
02:30
Mukařov má již od začátku lehkou střeleckou převahu, ale jaroměřská obrana si vše hlídá a ke Špačkovi se míček zatím nedostal
01:08
Po souboji Emlara a Kašpara má Mukařov rozehrávku na své polovině
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí a míček hned přesunuli do útočného pásma
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Michal Kotlas, Radim Fořt, Tomáš Sláma, Karel Svatoš, Petr Kašpar
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Šimon Špaček; hráči v poli: Jan Hrobský, Dominik Emlar, Petr Hofman, Vojtěch Výborný, Jakub Kopecký
00:00
Krásný středeční večer vážení diváci. Vítáme Vás u rozhodujícího semifinálového utkání play-off Národní ligy - skupiny západ, ve které se střetne domácí tým TJ Sokol Jaroměř proti týmu hostí FAT PIPE Traverza Mukařov.