3:2
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - FbC Hradec Králové 11:3
8. Jan Kolajta, 11. Tomáš Václavík, 20. René Mikel, 34. Petr Velech, 36. Marek Hloch, 36. Radim Klimecký, 39. Štěpán Potsch, 40. Marek Hloch, 52. Ondřej Dobeš, 53. Marek Hloch, 54. Štěpán Potsch - 21. Filip Hušek, 44. Matěj Mikšovský, 50. Ondřej Souček; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2 + Petr Čagan 5:3; využití: 1:0; diváků: 183; zásahy brankářů: Jiří Križan 16 - David Šimeček 8, Jan Charouz 7; po třetinách: 3:0, 5:1, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostí Jakuba Černého: Dnes to od nás nebylo vůbec dobré, nedostali jsme se pořádně do naší hry a chvílemi jsme byli nekoncentrovaní. Z této facky se poučíme! Série nekončí a my budeme bojovat!!! Děkuji za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Františka Haši: Dneska bych chtěl poděkovat hlavně klukům za disciplinovanou hru v obraně a výborně zvládnutá oslabení, to si myslím že dneska rozhodlo. Dopředu velká produktivita doprovozená štěstím. Opět velký dík fanouškům za fantastickou atmosféru, kterou pro nás vytvořili.
60:00
54:29
Vyloučen hráč Petr Čagan družstva FBC Hranice na 5 minut za hrubost.
53:26
Timeout FbC Hradec Králové
53:26
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Štěpán Potsch bez asistence (11:3).
53:26
To už je nářez
52:57
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (10:3).
51:16
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Dobeš, asistoval René Mikel (9:3).
50:28
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
49:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Matěj Mikšovský (8:3).
43:22
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Filip Hušek (8:2).
40:00
40:00
39:18
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (8:1).
38:55
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Štěpán Potsch, asistoval Radim Klimecký (7:1).
38:55
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Charouz družstva FbC Hradec Králové
37:30
pohotový zákrok križana! dnes bude každý jeho zákrok důležitý...mezitím Kolajta trefuje tyč
35:36
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký bez asistence (6:1).
35:36
Hranice jedoooouuuuuuuu!!!!! Celá hala se otřásá v základech!
35:26
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (5:1).
34:51
nebezpečně tečovaná střela hradce se kterou si Jirka križan poradil....1. lajna Hranic na míčku
33:23
Po vyloučení kapitána Hranic za diskutování s rozhodčími předvedl Peťa Velech únik při kterém byl faulován a střelilgól
33:04
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Jan Kolajta (4:1).
31:18
Vyloučen hráč Marek Hloch družstva FBC Hranice na 2 minuty za zdržování hry.
29:47
po několika hranických střelách Hradec vyhazuje
29:21
Vyloučen hráč Vít Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
29:21
Faul na kapitána Hranic potrestána
25:51
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra na zemi.
25:24
Vyloučen hráč Tomáš Andrýsek družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
20:54
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Daniel Elicer (3:1).
20:00
20:00
19:50
Hráči Hranic ještě reklamují některé výroky rozhodčích které podle hranických měly být na 2 minuty
19:30
Nádherný gól Rendi Mikela který trefuje bránu backhandem
19:18
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Petr Velech (3:0).