1:3
0:1
FBC Hranice

FbC Hradec Králové - FBC Hranice 5:6p
14. Ondřej Souček, 18. Tomáš Černý, 34. Adam Hušek, 37. Vít Heger, 57. Ondřej Souček - 7. Tomáš Václavík, 17. Marek Hloch, 52. Marek Hloch, 56. René Mikel, 59. Radim Klimecký, 68. Marek Hloch; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 267; zásahy brankářů: David Šimeček 31 - Jakub Kosar 27; po třetinách: 2:2, 2:0, 1:3, 0:1;
80:00
Komentář trenéra domácích: Dnešní zápas jsme odehráli dobře takticky, bojovně a hlavně týmově s velkým odhodláním. Klukům nemám co vytknout. Máme kvalitu, máme sílu. Dobře se připravíme na další sérii.Soupeři patří dík za férovou sérii a gratulace k postupu. Divákům díky za skvělou kulisu.
67:03
70:00
Komentář trenéra hostí František Haša - 1 část: Pod palbou emocí, abych nezapomněl, nejprve děkuji soupeři za celou sérii, jejich férovost a úroveň v utkáních. Dále mě napadají jen slova jako fantazie, paráda neuvěřitelné. Dotáhli jsme do města Hranice Národní ligu. Úroveň florbalu v Hranicích je v tuto chvíli neoddiskutovatelně vyšší než v Přerově, Prostějově, Olomouci, jejichž možnosti jsou v mnoha aspektech mnohonásobně vyšší než Naše.
70:00
Komentář trenéra hostí František Haša - 2. část: Skvělá práce tohoto týmu, jehož charakteru se nedá nic vytknout. Závěrem děkuji našim skvělým fanouškům, kteří nás přijeli do Hradce podpořit. Jejich podpora nám neskutečně pomohla.
69:59
střely 2:4
67:03
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jaroslav Král (5:6).
66:32
Teď na balónku hráči z Hranic a Hradec vyčkává na svojí půlce na nějaký smrtící brejk aby mohl rozhodnout utkání
64:05
Je to zatím opatrné prodloužení, ani jeden z týmů nechce udělat chybu.
62:00
Hradec kombinuje na soupeřově polovině, ale zatím nic
60:33
Vyloučen hráč Jaroslav Král družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
60:33
Hradec má výhodu přesilovky tak uvidíme jak to dopadne.
59:07
Vypadá to na prodloužení, ale může ještě v závěrečných sekundách přijít smrtící útok
58:45
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Ondřej Dobeš (5:5).
56:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Adam Ruprich (5:4).
55:08
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Štěpán Potsch (4:4).
55:08
Z ojedinělé šance Hranic, padl vyrovnávací gól
54:10
Hradec Králové je teď ve velkém tlaku, ale né a né vstřelit branku.
53:03
Dnešnímu utkání 3.kola play-up Mužů sleduje 267 diváků. Děkujeme!
51:11
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Petr Velech (4:3).
51:11
Tak toto bude ještě zajímavý zápas. Hranice snižují na 4:3
50:52
Hradec skvěle brání přesilovku
50:16
Hranice mají čtvrtou přesilovku v utkání a jak dopadne???
49:52
Vyloučen hráč Tomáš Černý družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
45:11
Vyloučen hráč Štěpán Potsch družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
45:11
Hradec má svojí přesilovku v utkání, tak uvidíme co vymyslí
43:12
Vypadá to že trenér Hranic namíchal nějaký povzbuzující lektvar, momentálně Hranice létají po hřišti
39:32
Vyloučen hráč Adam Petera družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
36:30
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Filip Hušek (4:2).
36:17
Omlouvám se, ale malé problémy s technikou, ale už jsme zpět
33:18
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval Martin Šejvl (3:2).
28:51
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
27:12
Brilantní zákrok Kosara, proto se stav skóre nezměnil
26:12
Bohužel nemám zatím co psát jelikož je to o ztrátách a vyčkávání, jediné co je neuvěřitelné, je atmosféra v hale
22:26
Hranice jsou více na balónku a snaží se o nějakou finální akci, ale Hradec je k tomu nepouští
17:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Černý, asistoval Matěj Mikšovský (2:2).
16:31
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Ondřej Dobeš (1:2).
14:53
Hradec ubránil první oslabení, tým z Hranic si nevypracoval nic
13:25
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Matěj Mikšovský (1:1).
13:25
Skvělá bekhendová střela Ondry Součka končí v šibenice hranické branky
12:53
Vyloučen hráč Andrej Tibenský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
12:51
Hra se trochu uklidnila a na balónku jsou Hranice
10:12
Hra se přelévá ze strany na stranu, Hradec teď šel 3na2, ale Matěj Mikšovský netrefuje skákající balónek
08:18
V této fázi zápasu je lepší hostující tým, ale hradecká obrana je zatím neprostupná
06:08
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Tomáš Václavík, asistoval Radim Klimecký (0:1).
06:08
A je to tady! Úvodní gól vstřelil tým z Hranic. Po těžké dorážce hosté trefují prázdnou branku
05:21
Hraje se ve skvělém tempu a myslím si, že to nebude dlouho trvat a uvidíme úvodní branku - otázkou kdo ji dá?
02:32
První střela zápasu a hned skvělý zákrok Šimečka
00:01
Začalo nám 3.kolo a vypadá to, že to bude velice bojovný zápas jak na hřišti tak i v hledišti
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Jiří Vraj, Ondřej Dobeš, Marek Hloch, Jaroslav Král, Jan Kolajta
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Andrej Tibenský, Filip Hušek, Vít Heger, Dalibor Vlášek, Daniel Elicer