0:1
1:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Ivanti Tigers Jižní Město 6:3
7. Ivana Šupáková, 7. Lenka Novotná, 14. Lucie Theimerová, 14. Jana Trošková, 19. Eliška Planková, 52. Justyna Krzywak - 15. Eliška Chudá, 34. Iveta Hyršlová, 54. Lucie Řezáčová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 177; zásahy brankářů: Nikola Příleská 21 - Kristýna Karli 13; po třetinách: 5:1, 0:1, 1:1;
60:00
Střely ve 3. třetině 5:12, celkem 19:24
60:00
Nejlepší hráčky: Vítkovice - 69 Krzywak, Tigers - 2 Hermannová
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Tomáše Martiníka: Dnes super týmový výkon a výborná první třetina. Postupně střelecký prach vlhnul, ale o to více vyplouvala chuť a energie zápas dotáhnout a postoupit do Superfinále. Povedlo se a jsme šťastni. Spokojeni budeme až v neděli čtrnáctého. Letos nám ke skvělé sezóně už chybí jen poslední střípek, a pro ten si rozhodně půjdeme. Díky soupeřkám za super sérii a fanouškům za podporu z hlediště.
60:00
Komentář trenérky hostí: Přijeli jsme sem s odhodláním vrátit sérii do Prahy ale hrůzostrašný vstup do utkání nám to zmařil. Potom už se nám podařilo vstoupit lépe do druhé třetiny a v podstatě si myslím, že jsme v poslední třetině byli lepší než soupeř. Děkujeme za sérii.
60:00
59:59
Finito! V superfinále uvidíme i vítkovické ženy!
59:01
Vítky po delší době zvládly vystřídat
58:23
Příleská zasahuje proti Jelínkové, Šulanové i Kubišové. A asi i proti dalším hráčkám
57:57
Další minuta v klidu pro domácí
56:59
Řezáčová trefuje přesně.. ale pouze mantinel za brankou.
53:40
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Nikola Hermannová (6:3).
53:40
Řezáčová kličkuje na střed a trefuje levý horní
51:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Barbora Husková (6:2).
51:53
Husková s Justynou to teď vykombinovaly až do prázdné kasy.
50:56
Enenkelová to zkoušela chytře po zemi na zadní tyč (teda pokud to byl záměr), to nevyšlo, tak to zkusila lisknout bekhendem. Taky nic..
48:25
Na druhé straně to individuálně zkouší Trošková.
45:28
Příleská zachraňuje před střelou "na teploměr"
44:17
Na hřišti se velice přiostřilo.
42:44
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Kamila Paloncyová.
42:44
Odraz od mantinelu pomohl k brejku Šupákové, ta udělala kličku i gólmance a pak byla zprasena před prázdnou brankou. Myslím, že tam byla i hozená hokejka.
42:44
Trestné střílení Vítkovic pojede Paloncyová
42:44
Karli vyráží ramenem.
40:59
Vyloučen hráč Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:40
Vyloučen hráč Michaela Šulanová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:58
Početní výhoda domácích nevyužita.
35:22
Tyčka z hole Paloncyové ale asi jen z boku.
34:58
Vyloučen hráč Nikola Hermannová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za hrubost.
34:58
Přeska pro Vítky
33:02
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Vendula Beránková (5:2).
33:02
Ta samá střelecká pozice. Hyršlová si to teď vyměřila lépe a naprášila to do víka.
32:12
Zvonkohra za Příleskou. Dvojitá tyčka, autorkou je Chudá.
31:40
Břevno z hole Hyršlové
31:29
Vyloučen hráč Lenka Novotná družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
31:29
Sekaná na hřišti a dvojka pro domácí Novotnou
28:05
Alespoň, že se téměř nepřerušuje a čas hraje více pro domácí.
26:29
To jsou zatím jediné zajímavé momenty ve velmi záživné druhé třetině.
18:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Veronika Enenkelová (5:1).
18:18
A z brankoviště ji využívá Planková!
17:02
Vyloučen hráč Dominika Kubišová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
17:02
Justyna několikrát seknutá a rezultuje z toho přesilovka pro Vítky
14:16
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Kateřina Kovaříková (4:1).
14:16
Tak tyhle dva góly budou mít i třetího bratříčka. Ten se ale narodil po nedůrazu na brankovišti na druhé straně, tak kdo ví, jaké budou mít vztahy.
13:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Trošková, asistoval Veronika Enenkelová (4:0).
13:51
Ani třetí gól nezůstane osamocený, po půl minutědává čtvrtou trefu Trošková. Tentokrát to ale bylo kousek nalevo od místa, ze kterého padly úvodní tři góly.
13:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Theimerová, asistoval Justyna Krzywak (3:0).
13:22
Na manťáku ustála souboj Justyna, předložila Theimerové a ta rovněž ze stejného místa zvyšuje
11:56
Sice nám tu právě zazněla siréna ale hraje se dál
09:04
Billá tečovala nahození Huskové mimo svou kasu
06:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lenka Novotná, asistoval Justyna Krzywak (2:0).
06:39
Z obdobné pozice na středu se hned v následujícím střídání trefuje Novotná
06:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Kamila Paloncyová (1:0).