2:2
0:1
0:1

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:5p
9. Nela Kapcová, 18. Veronika Káčová, 26. Pavla Kajfoszová, 40. Paulína Hudáková - 5. Tereza Hanzlíková, 22. Daniela Frantíková, 35. Martina Řepková, 45. Martina Řepková, 62. Martina Řepková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 157; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 14 - Kristýna Provázková 10; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:1, 0:1;
70:00
Střely v prodloužení: 0 - 1
70:00
Komentář trenéra hostí Lukáše Procházky: Někdy Vám porážka může přinést víc, než vítězství. To se nám stalo po nepovedeném finále poháru. Poučili jsme se a vrátili se na správnou cestu. Tenhle tým je skvělej, ale občas prostě potřebuje prohrát, aby si některé věci uvědomil. Dnes jsme nebyli lepší, ale holky ukázaly velký morál a v Superfinále jsou naprosto zaslouženě. Soupeři děkujeme za skvělé zápasy!
70:00
Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: Pokud bychom tak jako dnes a včera odehráli utkání i v Praze, stav by byl rozhodně jiný a série by nebyla u konce. Ukázali jsme srdce, charakter a dnes i kvalitu, ale vlastními chybami jsme Chodovu darovali třetí i čtvrtý zápas. Přestože se nakonec může jednat o historicky nejúspěšnější sezónu v historii klubu, je to velké zklamaní a výsledkem 0:4 jsme rozhodně nenaplnili potenciál, který tenhle tým má.
61:13
61:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková bez asistence (4:5).
60:34
Suchá ohrozila bránu, nakonec však Tomšová připravena.
58:15
Přečíslení Ostravy neskončilo vůbec dobře, špatná střela z hokejky Káčové.
57:23
Už nějakou dobu hry je víc na míčku Ostrava, tak uvidíme, zda něco vymyslí.
55:53
Káčová si asi myslela, že dokáže vše, i obejít si tři hráčky, ale hned první Tožičková ji ukázala, že to tak není.
54:39
Tomšová předvedla luxusní zákrok proti střele Suché.
53:29
Domácí hrají v plném počtu.
53:19
Chodov nic moc přesilovka, spíš teda nic než moc.
52:19
Kapcová na míčku kombinuje za bránou hostů.
51:29
Vyloučen hráč Karin Vavrečková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
50:45
Plášková na Řepkovou, ta na Suchou a poslední jmenovaná z první do Kajfoszové.
49:34
Kajfoszová se pustila do riskantní akce, kterou nakonec musela hasit Vrlíková.
48:39
Káčová v dobré šanci, opět vedle.
47:53
Hudáková P. zpacifikována Pekárkovou.
46:53
Hra je opravdu sem a tam, míček nevydrží ani u jednoho týmu dlouho.
45:22
Nebezpečná situace před bránou hostů vyústila ve střelu mimo.
44:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Karolína Suchá (4:4).
43:48
Káčová se řítila na útočnou polovinu, ale jakmile se tam dostala, tak se otočila a nahrála zpět.
43:00
Dnešní utkání sleduje 157 diváků, děkujeme!
42:02
Vavrečková bohužel nestihla dlouhou přihrávku, která by ji dovolila jít samotné na gólmanku.
41:16
Ostravanky drží míček a kombinují na polovině hostů.
40:08
Střelu Hudákové P. nešťastně vyráží spoluhráčka Vavrečková.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 7 - 5
40:00
39:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková bez asistence (4:3).
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:42
Nejspíš klid před bouří, žádné střely ani na jedné straně, nic, jen vyčkávání.
36:45
Nepřehledný chumel před domácí bránou změnou skóre nekončí.
35:57
Hra je nahoru dolů.
34:29
34:29
Velkou chybu Zuzaníkové trestá Řepková.
33:03
Vávrová nesmyslně naslepo a přichází o míček.
32:33
Řepková opět v akci, nenechá soupeřkám v obraně ani sekundu klidu.
31:41
Rychlý protiútok Preisslerové a Belicové zastavuje Jurečková.
30:58
Vrbová tahem nad domácí bránu.
30:37
Střela Kotzurové končí zase v bloku.
29:34
V založení postupného útoku brání domácím jen jedna věc a tou je Řepková na hrotu.
28:03
Domácí kombinují na vlastní polovině.
26:51
Bekhendový pokus Suché úplně mimo.
25:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavla Kajfoszová, asistoval Romana Žurková (3:2).
25:28
Hudáková K. sama na Provázkovou, bekhendová klička nevyšla.
24:58
Vavrečková končí po tvrdém střetu s Jirákovou na zemi.
24:13
Pekárková zneškodňuje přízemní střelu Jurečkové.
23:55
Hanzlíková tvrdě narazila Kajfoszovou, rozehrávka pro Ostravu.
22:33
Domácí uzavřené na vlastní půlce a Chodov je točí jak na kolotoči.
21:39
Ostrava v tlaku na útočné polovině.
21:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniela Frantíková, asistoval Jana Vávrová (2:2).
18:03
Kotzurová šla do dvou protihráček a přichází o míček.
17:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Pavla Kajfoszová (2:1).
17:16
Těžkou situaci před domácí bránou hasí Kajfoszová.
12:57
Vyloučen hráč Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
12:57
Zvláštní střet Hanzlíkové, která šla střídat, a Kotzurové, která po nechtěném žduchnutí padá za mantinel na střídačku hostů. Bohužel z toho také hůře vyšla a to s 2-minutovým trestem.
12:04
Řepková v pohodě vybojovala míček od Kotzurové a následně přihrála na Jirákovou, kterou však měly pokrytou dvě protihráčky.
10:51
Pekárková na poslední chvíli eliminuje pokus Žurkové.
09:43
Pokus Kapcové vykryla Vrbová.
08:57
Ostrava pod tlakem na vlastní polovině.
08:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Veronika Káčová (1:1).
08:05
Vyloučen hráč Nela Jiráková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:58
Hosté hrají v plném počtu.
07:15
Chvilkami to vypadá, jakoby měl přesilovku Chodov.
06:33
Útočný faul Hudákové K. před bránou hostů, Ostrava ztrácí míček.
05:58
Vyloučen hráč Markéta Svačinová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
05:27
Rozhodčí zvedají ruce, bude se vylučovat na straně hostů.
04:59
Hudáková K. zastavena těsně před svatyní Provázkové.
04:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Gabriela Tožičková (0:1).
04:11
Vrlíková podržela svůj tým v těžké situaci před domácí bránou.
03:35
Kajfoszová se snaží přihrát přes tři hráčky a ztrácí míček.
02:48
Rychlá Řepková ztěžuje svým napadáním rozehrávku Ostravy.
01:58
Vavrečková to zkusila ze vzduchu po výhozu Tomšové, avšak střílí nad. Škoda.
01:13
Šanci Ostravy netrefuje Káčová.
00:30
Vavrečková mohla poslat Kapcovou do samostatného úniku, bohužel ji však nahrála špatně.
00:01
Úvodní buly pro Chodov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Nela Jiráková, Markéta Svačinová, Magdaléna Plášková, Martina Řepková, Karolína Suchá
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Karin Vavrečková, Paulína Hudáková, Markéta Vrlíková, Nela Kapcová