4:2
3:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Ivanti Tigers Jižní Město 11:4
8. Justyna Krzywak, 9. Šárka Boľová, 10. Eliška Planková, 12. Barbora Husková, 30. Justyna Krzywak, 31. Sára Seevaldová, 35. Šárka Boľová, 36. Lucie Theimerová, 41. Kamila Paloncyová, 54. Justyna Krzywak, 59. Lucie Theimerová - 23. Dominika Kubišová, 30. Eliška Chudá, 49. Lucie Řezáčová, 56. Eliška Chudá; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Nikola Příleská 17 - Kristýna Karli 7, Lucie Špačková 3; po třetinách: 4:0, 4:2, 3:2;
60:00
Střely ve 3. třetině 5:7, celkem 21:21
60:00
Nejlepší hráčky: Vítkovice 69 Krzywak, Tigers 92 Chudá
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Tomáše Martiníka: Dobrý start do série. Místy velmi slušné pasáže, výborná produktivita a chuť za vítězstvím. Nicméně těch soupeřových tyček bylo moc a moc, a doufám, že to jejich zvonění bude pro holky velkým mementem, že tak jednoduché to nebylo a rozhodně nebude. Díky všem za dnešní zápas a těšíme se na pokračování.
60:00
Vyjádření trenérky hostí, Karolíny Šatalíkové.: Dnes se nám nepodařil vstup do zápasu, těžko se nám vracelo za stavu 0:4 do hry. Soupeřky byly dnes lepší a hlavně důraznější. Zítra je nový zápas a my se na něj připravíme.
60:00
58:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Theimerová, asistoval Eliška Planková (11:4).
58:36
Vítkovice se snaží přidat další góly a daří se jim to.
56:57
Ďuríková inkasovala úder do hlavy ale vypadá to, že bude v pohodě.
55:36
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Dominika Kubišová (10:4).
55:36
Krzywak na jedné straně v úniku neuspěla, naopak Chudá na druhé v podobné situaci ano.
55:22
Šulanová přerušuje akci hostů faulem
54:20
Ďuríková pálí od mantinelu.
53:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Eliška Planková (10:3).
53:35
Krzywak utekla středem hřiště a vykoupala Špačkovou.
48:32
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Kateřina Kovaříková (9:3).
48:32
Řezáčová se na brankovišti prosadila svou šikovností.
47:02
Kolářová zblokovala pokus Košturiakové a Novotná hned nato střelu Hyršlové
45:43
Chvátalová unikla po křídle a prověřila Příleskou nepříliš těžkou střelou.
44:40
Tigers měli skoro celou přesilovku míček na hokejkách ale nic nebezpečného nevymysleli.
43:25
Hyršlová to zkusila ze středu ale těsně míjí.
42:32
Vyloučen hráč Lucie Theimerová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Ivana Šupáková (9:2).
39:18
Špačková se uvádí zákrokem proti střele Ďuríkové.
37:35
Smůla na straně Tigers. Přidávají další dvě střely do tyče.
35:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Theimerová, asistoval Justyna Krzywak (8:2).
35:16
Střídání brankáře. Nový brankář Lucie Špačková družstva Ivanti Tigers Jižní Město
35:16
Theimerová ze vzduchu úspěšná a hosté střídají gólmanku.
35:00
Utkání přihlíží 113 diváků.
34:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šárka Boľová, asistoval Kamila Paloncyová (7:2).
34:17
Boľová lehce přehazuje Karli
33:20
Kovaříková ze vzduchu sklepla míček a ten skončil na spojnici
30:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Vlaďka Maděrová (6:2).
30:35
Maděrová našla parádně Seevaldovou a ta dává do prázdné.
29:34
29:34
Ze snížení se Tigers mohli radovat jen chvíli. Důrazná Justyna vrací domácím třígólový náskok.
29:18
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Michaela Šulanová (4:2).
25:53
Vyloučen hráč Dominika Kubišová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za hra rukou.
25:14
Trochu divočejší pasáž hry. Množství faulů na obou stranách.
24:11
Planková výborně zablokovala pokus Hermannové
22:22
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Martina Kleinová (4:1).
19:59
A tento trend drží až do konce třetiny..
17:57
Ne, že bych nechtěl psát ale teď nějak není o čem.
15:20
Tigers nasazují novou útočnou trojici Surá, Billá, Řezáčová.
13:25
Největší přesilovkovou šancí Tigers byla bekhendová střela z brankoviště do boční sítě
11:28
Vyloučen hráč Alžbeta Ďuríková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
11:28
Početní výhoda pro hosty.
11:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Planková (4:0).
11:00
Planková vyslala do samostatného úniku Huskovou a ta se s tím nijak nepárala a nekompromisně zavěsila.
09:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Justyna Krzywak (3:0).
09:20
Pauza mezi druhým a třetím gólem byla trochu delší než mezi prvními dvěma góly ale to domácím asi nevadí. Z brejku se trefuje Planková.
08:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šárka Boľová, asistoval Ivana Šupáková (2:0).
08:10
Důrazná Boľová z brankoviště přidává druhý gól.
07:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Veronika Enenkelová (1:0).
07:33
Justyna Krzywak si počkala na křídle a nad ramenem Karli dává gól
06:16
Vyloučen hráč Nikola Hermannová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
06:00
Hyršlová do helmy Příleské, od té jde míček do tyče.
05:20
Chvilková změna sportu. Něco mezi tenisem a baseballem před brankou hostů
04:29
Kubišová mířila do víka. Netrefila.
03:14
Vlaďka Maděrová ze vzduchu málem otevřela skóre ale Kristýna Karli tygřím skokem Tigers zachránila
02:13
Opatrný začátek z obou stran
00:01
Šárka Boľová vyhrává úvodní buly
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Vendula Beránková, Nikola Hermannová, Iveta Hyršlová, Kateřina Kovaříková, Lucia Jelínková
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Lucie Suchánková, Ivana Šupáková, Kamila Paloncyová, Veronika Enenkelová, Šárka Boľová