3:1
4:0
- : -

Florbalová akademie MB - Banes Florbal Soběslav 8:3
16. Tereza Kabátová, 33. Eliška Horáková, 34. Kristýna Sobotková, 35. Eliška Mrázková, 45. Eliška Mrázková, 51. Monika Žapková, 55. Tereza Zapotocká, 58. Monika Žapková - 11. Markéta Kabešová, 19. Veronika Šraierová, 27. Adéla Kubátová; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Radka Höflerová 9 - Eliška Hnojnová 27; po třetinách: 1:2, 3:1, 4:0;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: Mladá Boleslav 12, Soběslav 3.
60:00
Komentář trenéra domácích J.Kárníka : Výhra nás těší, ale některé okamžiky nebyly úplně takticky zvládnuté. Do neděle si musíme pár věcí urovnat a odehrát zápas odpovědně celou hrací dobu. Díky soupeřkám a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů: Děkuji soupeři za utkání. Po slibném začátku jsme neustáli tlak soupeře.
60:00
59:17
Ani v posledních vteřinách tohoto utkání se Soběslav nevzdává a boleslavské hráčky musí být pozorné.
57:03
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Monika Žapková, asistoval Irena Palatínusová (8:3).
57:03
Senzační střela Žapkové pod horní tyč.
54:28
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Zapotocká, asistoval Kristýna Viktorová (7:3).
54:28
Dorážka Zapotocké končí v síti a Boleslav navyšuje své vedení na 7:3.
54:02
Vacková šla sama na boleslavskou bránu, ale Höflerová ji k zakončení nepustila.
53:18
Teď toho Hnojnová moc neviděla, ale střela šla nakonec mimo bránu.
50:36
50:36
Florbalová akademie využívá přesilovku a stav utkání je 6:3.
49:46
Boleslav má další šanci navýšit skóre.
49:40
Vyloučen hráč Adéla Kubátová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
48:48
Žapková prověřila hostující gólmanku, ale ta byla pozorná.
44:54
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Tereza Kabátová (5:3).
44:54
Mrázkové se podařilo na čtvrtý pokus doklepnout balónek za záda Hnojnové a Boleslav odskakuje do vedení 5:3.
43:44
Dostálová získala balónek a boleslavská si musela pomoci drobným faulem, takže Soběslav bude mít rozehrávku.
41:05
Kubátová přihrála zpoza brány Dostálové, ale ta to netrefila ideálně a Höflerová tak zasahovat nemusela.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: Mladá Boleslav 13, Soběslav 4.
40:00
39:22
Střelu Dostálové zblokovala domácí obrana.
38:15
Florbalová akademie se snaží mít hru pod kontrolou a nepouštět soupeřky do větších šancí.
34:18
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Irena Palatínusová (4:3).
34:18
Po senzační střele Mrázkové se Florbalová akademie poprvé v tomto utkání dostává do vedení.
33:06
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Irena Palatínusová (3:3).
32:36
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Martina Lamblová (2:3).
32:36
Povedená kombinace Horákové a Lamblové a Mladá Boleslav snižuje na 2:3.
30:31
Kombinace Srbkové a Chovancové a Hnojnová si připisuje další zákrok.
26:47
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adéla Kubátová, asistoval Andrea Dostálová (1:3).
26:47
Nakonec je to Soběslav, kdo se raduje z dalšího gólu...
25:00
Vyloučen hráč Šárka Matoušková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
25:00
Uvidíme druhou přesilovou hru v podání Mladé Boleslavi.
22:54
Střela Lamblové jde těsně vedle.
22:03
Palatínusová se dostala až před bránu hostů, ale k zakončení se bohužel nedostala.
20:16
Druhá třetina nám začala pěkně zostra, ale soběslavským hráčkám se ani na druhý pokus nepodařilo doklepnou balónek za záda Höflerové.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: Mladá Boleslav 10, Soběslav 5.
20:00
18:17
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Veronika Šraierová, asistoval Adéla Kubátová (1:2).
18:17
A i Soběslav skóruje v přesilovce a opět odskakuje do vedení o jeden gól.
17:53
Vyloučen hráč Kristýna Sobotková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
15:38
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Kabátová, asistoval Irena Palatínusová (1:1).
15:38
A povedlo se! Kombinace Palatínusové a Kabátové končí gólem a stav utkání je nyní 1:1.
15:22
Vyloučen hráč Amálie Šťastná družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:22
Po faulu Šťastné bude mít Florbalová akademie k dispozici přesilovku a může se pokusit o vyrovnání.
14:46
Horáková trefuje pouze blokující hráčku.
13:38
Tak tohle byla hodně dobrá střela v podání Juhaňákové, naštěstí šla těsně nad boleslavskou bránu.
12:31
Hnojnová si bez problémů poradila se střelou Horákové.
10:37
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová bez asistence (0:1).
09:13
Kabešová střílí vysoko nad boleslavskou bránu.
06:54
Palatínusová na Mrázkovou, ale ta trefuje pouze tyč.
06:01
Další nebezpečná střela Zapotocké, ale Hnojnová byla i tentokrát pozorná.
03:45
Zapotocká dostala dobrou přihrávku přímo před bránu, bohužel to ale netrefila přesně.
01:15
Viděli jsme první střelu i na druhé straně, když soběslavské hráčky prověřily Höflerovou.
00:46
Střelu Sobotkové zblokovala obrana hostujícího celku.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Amálie Šťastná, Lucie Vacková, Markéta Kabešová, Bára Michalová, Monika Hrnečková
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Radka Höflerová; hráči v poli: Tereza Kabátová, Monika Žapková, Kristýna Sobotková, Irena Palatínusová, Eliška Mrázková