0:2
1:4
- : -

Sokol Pardubice - VŠO FLORBAL CHODOV 2:6
12. Lukáš Kučera, 55. David Petržela - 21. Martin Řezáč, 34. Daniel Eremiáš, 41. Martin Řezáč, 48. Sebastian Maxa, 53. Martin Řezáč, 57. Daniel Eremiáš; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Martin Haleš 32 - Karel Pergler 22; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:4;
60:00
Komentář trenéra hostí - Ondřej Neuman: "Celá série nás prověřila dobře, utkání byla rozdílná zejména v tom, jak efektivní a kvalitní jsme byli v ofenzivě. Obrana fungovala velice kvalitně, brankáři také. Do play-off, které pro nás začíná, jsme připraveni dobře. Děkujeme Pardubicím za dobrou prověrku."
60:00
Komentář trenéra domácích - Milan Randa: "Oproti včerejšku určitě zlepšený výkon. Hráli jsme na hraně svých možností a výsledek asi odpovídá i předvedené hře. Chodovu díky za kvalitní zápasy, díky kterým se můžeme posouvat dál a hodně štěstí do play-off."
60:00
59:05
Jenže kombinace se domácím nedaří.
58:44
Sokol znovu odvolal brankáře na střídačku.
56:15
Haleš se stihl vrátit do brankoviště, ale míček už zastavit nedokázal.
56:14
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Martin Řezáč (2:6).
56:00
Domácí zkouší hru bez brankáře.
55:42
Timeout Sokol Pardubice
54:14
Petržela vystřelil bekhendem, technicky vydařené. Trefil bránícího hráče, a od něho šel míček pod břevno.
54:13
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Lukáš Kučera (2:5).
52:02
Netradiční situaci 4 na 1 hostující tým proměnil. Jedna přihrávka ze středu doleva, a přesná střela.
52:01
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Michal Strnad (1:5).
50:31
Domácí na útočné polovině. Snaží se propracovat k zakončení. Zatím se jim to nedaří podle představ.
47:50
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Ivan Pergler (1:4).
47:11
Postupný útok hostů završila střela ze vzduchu, nicméně míček se objevil za mantinelem.
46:01
Kombinaci Chodova zakončila nepovedená střela Adama.
44:07
Zbytečně dohraný souboj od Nováka oslabuje domácí.
44:06
Vyloučen hráč Filip Novák družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
43:14
Chodov tlačí, chce navýšit skóre ve svůj prospěch.
40:59
Přihrávka skrze pásmo našla Řezáče, a ten zavěsil do rohu branky.
40:58
40:01
Poslední perioda začíná. Zdramatizují Pardubice utkání?
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Sokol 7, Chodov 16.
40:00
39:10
Šance střídá šanci, tu největší měl před chvíli Chodov. Haleš drží svůj tým.
36:41
Po vzájemném souboji se nepohodli dva rozvášnění kohouti.
36:40
Vyloučen hráč Jakub Adam družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
36:40
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
35:29
Hosté čekají na chyby v obranném rozestavení Pardubic, tato okénka se občas otevřou.
33:51
Chodov zdařile naložil se situaci 3 na jednoho, byť finální střela nebyl nejzdařilejší, ale brankáře překvapila.
33:50
32:25
Hlavní postavou přesilovky Chodova byl Eremiáš. Nejprve mířil do ramene Haleše, následně připravil pěknou příležitost spoluhráči, jenž jí neproměnil.
30:40
Vyloučen hráč Marek Macek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
28:21
Teď pro změnu zahrozili hosté, Haleš reflexivně vyrazil.
27:05
Prázdná branka byla před hráčem Sokola, ale výsledkem bylo pouze kroucení krkem.
26:50
Přesto jsou to Pardubice, které teď hrají na míčku, a snaží se prokombinovat k bráně Chodova.
25:30
Početní výhoda se domácím příliš nepovedla. Ne a ne si připravit finální zakončení.
23:39
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:04
Jako bekhend z Karasova nebe přišel gól Řezáče zkraje druhé třetiny. Takřka ihned po vhazování se hosté provedli míček po levé straně, a překvapivá střela zaskočila Haleše.
20:03
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Daniel Eremiáš (1:1).
20:00
20:00
Střely po první třetině: Sokol 10, Chodov 12.
20:00
19:35
Průnik hostů po pravé straně vyústil k zakončení, které rozezvučelo břevno.
18:34
Na obranné polovině Chodova došlo k přetlačované u mantinelu. K ohrožení hostující svatyně bylo ovšem velmi daleko.
17:01
Domácí Kučera běžel středem do zakončení, ale branku netrefil.
14:24
Velká gólovka Chodova, jenže to by střelec musel být přesnější.
11:34
Pardubice si kombinací připravili ještě jednu solidní příležitost, ale finální zakončení nebylo přesné.
11:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval David Petržela (1:0).
09:46
Vyloučen hráč Martin Řezáč družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
09:45
Hosté zopakovali stejný prohřešek, a jsou ve 3.
09:14
Vyloučen hráč Martin Fenik družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
09:14
Nejprve šance Chodova skončila na tyčce, následně přišel zákrok hokejkou, a rozhodčí drží pravici ve vzduchu. A domácí jsou v 6.
05:43
To už neplatí, hosté několikrát vystřelili, a pokoušeli se dorážet.
05:12
Pražané se zatím neusadili v pásmu.
03:48
Vyloučen hráč Michael Souček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
03:14
Mackův nápřah přišel vniveč. Brankář Chodova v klidu.
02:01
Domácí Petržela hrnul míček brankovištěm, leč branku minul.
01:04
Pomalu se osměluje také Sokol,
00:33
Utkání začalo, hosté na míčku, a útočí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Sommer a Michal Taufmann.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Pergler; hráči v poli: Jakub Adam, Michal Strnad, Jiří Lebeda, Daniel Eremiáš, Martin Fenik
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Jiří Kohoutek, David Petržela, Michael Souček, Lukáš Kučera