1:5
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - PSN Tatran Střešovice 4:14
11. Šimon Stránský, 25. Lukáš Lhota, 33. Vladimír Trčka, 53. Vladimír Trčka - 1. Zbyšek Piták, 8. Jonáš Kreysa, 9. Zbyšek Piták, 18. Filip Langer, 30. Michael Kočandrle, 34. Tomáš Navrátil, 35. Vojtěch Klápa, 35. Šimon Fišer, 37. Sebastián Rod, 45. Jonáš Kreysa, 47. Sebastián Rod, 50. Jonáš Kreysa, 57. David Kolář, 58. Šimon Fišer; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Ondřej Volejník 2, Jan Král 18 - Lukáš Kříž 16; po třetinách: 1:4, 2:5, 1:5;
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 6 ; Tatran: 13
60:00
Střely celkem: Liberec: 20 ; Tatran: 34
60:00
Nejlepší hráči dnešního utkání: Liberec: Vojtěch Wiener ; Tatran: Michael Kočandrle
60:00
Komentář trenéra hostí(Menhart Jakub): Dnes zápas podle našich představ. Všechny tři třetiny v naší režii a 3 lajny, které dávají góly. Jsme připraveni na semifinále a vyhlížíme dalšího soupeře! Děkuji soupeři za sérii.
60:00
Komentář trenéra domácích(Petr Salát): Včerejší výkon byl o mnoho lepší. Tam kde jsme dokázali držet krok, to dnes kulhalo. Série branek od stavu 3:5 nás dostala do kolen a už jsme se z toho nevzpamatovali. Soupeři díky za sérii. Klukům za odvážný včerejší zápas.
60:00
59:01
Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
58:24
Hosté hrají v šesti.
58:19
Vyloučen hráč Vojtěch Janeček družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení.
58:04
Poslední dvě minuty dnešního utkání, kde vítěz této série je už jasný.
57:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Šimon Fišer, asistoval Filip Langer (4:14).
56:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil David Kolář, asistoval Bohumil Piskáček (4:13).
55:24
Další liberecký pokus, ale né a né je proměnit.
53:20
Jarošův pokus mířil mimo bránu.
52:18
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Vojtěch Wiener (4:12).
52:18
Trčka se trefuje na zadní tyč.
50:01
Liberec je frustrovaný a dělá zbytečné chyby.
49:45
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Filip Langer (3:12).
49:20
Kříž chytá i Blažka.
48:56
Matušů nedokázal umístit míček, tak jak by chtěl.
46:34
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Sebastián Rod, asistoval Michael Kočandrle (3:11).
44:02
Liberec měl dvojí šanci vstřelit gól, bohužel domácím chybí koncovka.
43:09
Na míčku Liberec, uvidíme, jak dlouho mu to vydrží.
41:53
Teď se hra odehrávala ve stylu nahoru dolu.
36:01
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Sebastián Rod, asistoval Vojtěch Klápa (3:9).
36:01
Na Liberci je vidět, že ztratil chuť do hry a podle toho to na hřišti vypadá.
34:41
34:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Michael Kočandrle (3:7).
34:18
Kdyby existovalo video, tak by se teď rozhodně uplatnilo.
33:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Pavel Šimeček (3:6).
33:39
Navrátil poslal míček na bližší tyč.
32:50
Domácí nevyužili početní výhodu.
32:09
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vladimír Trčka z trestného střílení (3:5).
30:55
Liberec se může přiblížit skórem svému soupeři z Prahy.
30:43
Vyloučen hráč Jonáš Kreysa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
29:30
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michael Kočandrle bez asistence (2:5).
29:30
Sádlo svoji střelu umístil pod víko.
28:59
Další liberecký pokus překonat Kříže se nezdařil.
27:43
Kreysa označkoval břevno Královy brány.
27:05
Jaroš pouze do rukou Kříže.
25:52
Lhota krásnou žabkou našel Stránského, ale ten nedokázal míček dostat za brankovou čáru.
24:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Lhota, asistoval Jakub Jaroš (2:4).
24:00
Lhota našel skulinku mezi nohama Kříže.
23:15
Stránský to opět zkoušel z výjezdu, tentokrát neuspěl.
20:52
Jaroš tvrdou střelou rozhýbal Kříže.
20:01
Míček na začátku třetiny uloupil Tatran.
18:28
Wiener se pokoušel na dvakrát překonat hostujícího gólmana, ale bohužel se nepodařilo.
17:14
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Pavel Sládeček (1:4).
14:50
Po přesilové hře zůstal stav nezměněn.
14:46
Tatran okusí přesilovou hru.
14:01
Hosté mají hodně střeleckých šancí, ale buď střílí mimo nebo střelecké pokusy likviduje Král.
12:34
Vyloučen hráč Tomáš Martin Matušů družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
12:24
Král maskou chytá další střelecký pokus tatranského hráče.
10:02
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Lukáš Lhota (1:3).
10:02
Stránský z výjezdu využívá přesilovou hru.
09:20
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Král družstva FBC Liberec
09:20
Vyloučen hráč Sebastián Rod družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
08:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Zbyšek Piták, asistoval Tomáš Navrátil (0:3).
07:56
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Pavel Sládeček (0:2).
06:05
Matušů na dvakrát zkoušel překonat Kříže, poprvé trefil břicho a podruhé tyč.
05:09
Na každé straně jsou čtyři hráči, ale vypadá to, že má přesilovku spíše Tatran.
04:19
Vyloučen hráč Tomáš Ballaty družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
04:19
Vyloučen hráč Petr Husťák družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
02:50
Tatran měl výhodu odloženého vyloučení, ale svojí chybou přišel o přesilovou hru.
02:45
Liberec měl mnoho šancí, ale nevyužil ani jednu.
01:44
Vyloučen hráč Jan Faitenhanzl družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
01:44
Liberec má šanci rychle vyrovnat skóre.
00:40
00:40
Na první branku jsme čekali pouze 40 vteřin, Piták otevřel skóre dnešního zápasu.
00:01
Úvodní bule pro Liberec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Balla a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Jan Pojar, Zbyšek Piták, Pavel Šimeček, Ondřej Sádlo, Tomáš Navrátil
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Ondřej Volejník; hráči v poli: Tomáš Ballaty, Martin Čermák, Šimon Stránský, Lukáš Lhota, Vladimír Trčka