1:2
1:2
- : -

Technology Florbal MB - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:6
16. Zdeněk Vyhnánek, 29. Štepán Švejda, 54. Sebastián Šlechta - 6. Matěj Čermák, 11. Matěj Čermák, 26. Jan Linhart, 37. Lukáš Kašpar, 51. Ondřej Hurt, 60. Matyáš Velc; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 6:2; využití: 0:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Marek Macík 17 - Lukáš Bezpalec 9; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:2;
60:00
Střely po 3. třetině: Mladá Boleslav - 4, Sparta - 8.
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Grubera: Pro náš těžký zápas, od začátku jsme tahali za kratší konec a Sparta nás přehrávala. Ve hře se objevovali chyby, které nás provází celou sezonou a bez jejich odstranění nikdy nebudeme schopni porážet takové soupeře. Děkuji klukům za zápas a mojí první zkušenost v roli trenéra juniorského týmu.
60:00
Komentář trenéra hostí Jaroslava Berky: Dnes dobrý týmový výkon, děkujeme soupeři za férovou sérii.
60:00
59:52
Poslední gól utkání, který vstřelil Velc byl v oslabení a do prázdné brány.
59:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Velc, asistoval Vilém Kavan (3:6).
59:40
Probíhá posledních 20 vteřin utkání.
58:45
Sparta si už asi více přesilových her v tomto utkání vysnít nemohla a tak vidíme další oslabení domácího týmu.
58:44
Vyloučen hráč Sebastián Šlechta družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za vražení zády.
58:15
Boleslav hraje v šesti bez brankáře.
57:48
Timeout Technology Florbal MB
56:46
Vyhnánek zachytil střelu hráče Sparty a běžel sám na brankáře, Bezpalec ovšem vychytal maskou.
55:30
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
55:30
Vyloučen hráč Jakub Kárník družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
54:12
Boleslav snižuje a ještě se určitě pokusí skóre vyrovnat.
53:44
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Filip Kučera (3:5).
50:51
Korych na Švejdu, který bránu netrefuje.
50:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Daniel Riley (2:5).
49:51
Čermák sám na Macíka, ten na dvakrát Čermáka vychytal.
49:01
Vyloučen hráč Marek Nachtmann družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
49:01
Pořád zbývá více jak polovina 3. třetiny a Boleslav si teď zahraje přesilovou hru, snad bude vydařenější, než ta první.
47:46
Hraje se ve vysokém tempu a s drobnými fauly.
45:06
Po neproměněné přesilovce Boleslavi nyní vidíme přesilovou hru Sparty, ti už jsou usazeni na útočné polovině a kombinují.
44:25
Vyloučen hráč Filip Kučera družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
43:48
Střely v přesilovce jsou blokované soupeři.
42:33
Vyloučen hráč Šimon Špaček družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
41:53
A teď nám ukáže svou přesilovou hru tým domácích.
40:00
40:00
Úvodní buly ve prospěch domácích.
40:00
39:23
Střela Zoufalého, kterou zblokoval hráč Sparty a míček poskakoval okolo Bezpalce.
38:12
Přečíslení Bolky při kterém měl na holi míček Vyhnánek, přečíslení se nepodařila využít.
36:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Matyáš Velc (2:4).
36:58
Volný Kašpar vedle brány a nahrávka Velce byla 'přímo na míru'.
36:14
Vidíme další přesilovku Sparty, uvidíme jestli ji využijí.
35:26
Vyloučen hráč Jakub Kárník družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
35:12
Bezpalec neudržel míček a tak střela Kárníka mohla být vyrovnávací.
34:15
Kučera napadá, bohužel sám, takže držení balónku se nemění.
31:30
Po krátké pauze, kdy spadla polovina mantinelů hra pokračuje s míček na holích Sparty.
28:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Marek Korych (2:3).
28:11
Korych díky svému napadání sebral míček hostům a díky reakci Švejdy Boleslav koriguje skóre na rozdíl jedné branky.
25:59
Střela Šlechty zblokována hráčem Sparty.
25:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Linhart, asistoval Lukáš Kašpar (1:3).
25:10
Boleslav uklidňuje hru a snaží se usadit na na polovině Sparty. To se ale nedaří domácí inkasuje.
24:15
Velc v šanci, kterou Macík vychytal.
22:20
Domácí oslabení přežili a na míčku jsou domácí.
21:07
Kvůli pozdnímu příchodu domácích na hrací plochu vidíme přesilovou hru Sparty 5 na 3.
20:00
Vyloučen hráč Filip Hložek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Mladá Boleslav - 6, Sparta - 7.
20:00
Střely po 2. třetině: Mladá Boleslav - 2, Sparta - 8.
20:00
19:56
Vyloučen hráč Jakub Pařízek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
19:05
Uvidíme první přesilovku, tu nám předvede tým Sparty.
18:05
Zcela odkrytá brána. Tuto '' tutovku'' hosté neproměnili.
16:45
Další šance hostí, míček míří těsně nad.
15:49
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Marek Korych (1:2).
14:39
Sparta dobře napadá a tak je těžké se usadit na útočné polovině Sparty.
12:20
Korych v šanci, míček mu sjel z hole a tak míří mimo branku.
10:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák, asistoval Adam Kocián (0:2).
10:05
Další přečíslení hostí 2 na 1, které tentokrát končí gólem.
08:24
Teď jsme viděli přečíslení Sparty do kterého se domácí stihli vrátit.
07:47
Po delší době se míček ohřívá na holích Boleslavi.
05:08
04:39
Šance Sparty. Míček prošel Macíkovi mezi nohama, naštěstí se dokutálel jen k tyči.
02:49
Míček v držení Sparty.
01:12
Švejda nahrával před bránu hostí, bohužel žádný z boleslavských přihrávku nestihl.
00:01
Úvodní bule utkání ve prospěch hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Lukáš Bezpalec; hráči v poli: Vilém Kavan, Matyáš Velc, Lukáš Kašpar, Jan Linhart, Josef Huňat
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Daniel Martínek, Sebastián Šlechta, Filip Kučera, Jan Zoufalý
00:00
Dobrý večer, vítejte u dnešního online přenosu play-off KB Ligy juniorů mezi domácím týmem Technology Florbal MB a týmem hostí ACEMA Sparta Praha UNYP.