1:1
- : -
FBC Liberec

VŠO FLORBAL CHODOV - FBC Liberec 9:3
11. Kristína Belicová, 13. Marie Havlíčková, 13. Hana Chaloupková, 15. Nela Havlínová, 26. Nela Havlínová, 28. Nela Havlínová, 32. Hana Chaloupková, 38. Karolína Laura Hornová, 52. Anna Fricová - 8. Karolína Nováková, 27. Karolína Nováková, 47. Markéta Lenfeldová; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 6:1; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Terezie Květoňová 12 - Alžběta Hánová 24, Kateřina Dlouhá 9; po třetinách: 4:1, 4:1, 1:1;
60:00
Střely v 3.třetině: Chodov-9, Liberec-4
60:00
komentář trenéra hostí p. Petra Nováka: Byl to jen první zápas. Pořád máme šanci a je v našich silách zítra zápas uhrát.
60:00
Komentář trenérky domácích M. Marešové: Dnes jsme rozhodně nepředvedly dokonaý výkon, chyběl pohyb, lepší zpracování míčku a z kombinace občas bolely oči. Pár akcí bylo na druhou stranu parádních. Musíme se vyvarovat tolika vyloučení. Věřím, že zítra za jiných okolností se nám ovede lépe a sérii ukončíme.
57:35
Vyloučen hráč Karolína Jandová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
55:38
Liberec se snaží ještě něco s výsledkem udělat, ale zatím marně
51:48
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Anna Fricová bez asistence (9:3).
51:48
Fricová do prázdné brány
51:26
51:21
51:20
Vyloučen hráč Monika Škorpová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
46:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Lenfeldová, asistoval Lea Veselská (8:3).
44:55
Domácí brání zatím bez stráty kytičky
44:41
Timeout FBC Liberec
44:41
Vyloučen hráč Kristýna Lechnerová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
44:41
Vyloučen hráč Kristýna Lechnerová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
39:32
Vyloučen hráč Veronika Ljachová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
39:01
Poslední minuta 2.třetiny
37:30
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Laura Hornová, asistoval Gabriela Hartmanová (8:2).
37:30
Pěkná akce domácích, zakončená gólem Hornové
37:00
Hra se nám postupně uklidňuje
34:05
Škorpová se snažila odkopnout letící balón, její záměr však nevyšel a golmanka musela zasahovat
31:51
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Kristína Belicová (7:2).
31:51
Belicová si prošla celé hřiště a pak naservírovala balón na zadní tyč osamocené Chaloupkové
30:00
Chodov má po většinu času balón na svých hokejkách, avšak i z toho mála co Liberec má dokáže být nebezpečný
27:04
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Kristína Belicová (6:2).
27:04
Tak tato souhra opravdu funguje, znovu krásná souhra Belicové s Havlínovou
26:49
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Lea Veselská (5:2).
26:49
Samostatný únik Novákové
25:38
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Hana Chaloupková (5:1).
15:00
Vyloučen hráč Barbora Klinerová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
14:36
14:36
Havlínová zadovkou na Belicovou ta na zpátek a Havlínová lobem přes golmanku
12:06
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Alice Novotná (3:1).
12:06
Rozhodčí odpískal špatné postavení hráčky na buly, ze kterého Novotná střílí a u brány doráží Chaloupková
12:03
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Karolína Kellovská (2:1).
12:03
K Havlíčkové se odrazil balón na střed, nahrává na Kellovskou ta zpátky na Havlíčkovou a ta uklízí do brány
10:13
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Hana Chaloupková (1:1).
10:13
Chaloupková s Belicovou ve zdvojení vybojovaly balón a Belicová nekompromisně na zadní tyč
09:00
Chodov tlačí, ale nebezpečnější jsou hosté
07:55
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková bez asistence (0:1).
07:55
Nováková proběhla kolem mantinelu a střílí na zadní tyč
06:23
Kellovská těsně vedle brány
05:26
Belicová měla odkrytou bránu, střílí, ale na poslední chvíli tam obránkyně skočila a zabránila gólu