6:1
- : -
FBC Letka

S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ - FBC Letka 14:1
10. Martin Reichel, 10. Sebastián Vu, 11. Adam Lehnert, 14. Ondřej Nýč, 14. Martin Reichel, 15. Ondřej Nýč, 16. Ondřej Nýč, 24. Teodor Sedláček, 27. Ondřej Nýč, 28. Ondřej Nýč, 28. Lorraine Vivienne Kaluscha, 29. Lorraine Vivienne Kaluscha, 33. Adam Lehnert, 35. Sebastián Vu - 36. Ondřej Ausficer; rozhodčí: Martin Cieslar - Břetislav Staněk; vyloučení: 2 + David Tomíček 5:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Svoboda ? - Kristián Křepel ?; po třetinách: 3:0, 5:0, 6:1;
36:00
35:46
Branku družstva FBC Letka vstřelil Ondřej Ausficer, asistoval Martin Döhner (14:1).
34:52
Vyloučen hráč David Tomíček družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ na 5 minut za sekání.
34:41
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Sebastián Vu bez asistence (14:0).
32:26
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Adam Lehnert bez asistence (13:0).
28:45
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Lorraine Vivienne Kaluscha, asistoval Adam Lehnert (12:0).
27:56
27:46
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Ondřej Nýč, asistoval Ondřej Kovalčík (10:0).
26:30
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Ondřej Nýč, asistoval Sebastián Vu (9:0).
24:00
24:00
23:46
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Teodor Sedláček, asistoval David Tomíček (8:0).
20:29
Vyloučen hráč Matěj Janeček družstva FBC Letka na 2 minuty za sekání.
19:20
Vyloučen hráč David Langer družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ na 2 minuty za hra rukou.
15:04
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Ondřej Nýč bez asistence (7:0).
14:45
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Ondřej Nýč, asistoval David Langer (6:0).
13:50
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Martin Reichel, asistoval Radovan Kufa (5:0).
13:28
12:00
12:00
10:56
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Adam Lehnert, asistoval Lorraine Vivienne Kaluscha (3:0).
09:40
09:02
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Martin Reichel, asistoval David Langer (1:0).
06:11
Vyloučen hráč Ondřej Kovalčík družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ na 2 minuty za hrubost.
00:54
Vyloučen hráč Tobiáš Werner družstva FBC Letka na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Cieslar a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka: brankář: Kristián Křepel; hráči v poli: Tobiáš Werner, Kateřina Macourková, Martin Döhner, Ondřej Ausficer, Tobiáš Plaček