2:5
1:4
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA B - Z.F.K. Petrovice B 3:13
14. Matěj Halámek, 21. David Pracný, 30. Tobiáš Zlámal - 7. Vítězslav Růžička, 9. Martin Schulhauser, 10. Martin Schulhauser, 11. Marek Cihelka, 14. Martin Schulhauser, 18. Karel Šamonil, 19. Martin Schulhauser, 24. Jiří Mareš, 25. Marcel Lázók, 31. Marek Cihelka, 37. Martin Schulhauser, 38. Vítězslav Růžička, 39. Marek Cihelka; rozhodčí: Bedřich Kopka - Marek Warmuž; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Černohorský ? - Pavel Šuška ?; po třetinách: 0:4, 2:5, 1:4;
39:00
38:52
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Jiří Mareš (3:13).
38:49
Vyloučen hráč Tobiáš Zlámal družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za bránění ve hře.
37:07
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Jiří Mareš (3:12).
36:39
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Roman Ochodek (3:11).
30:52
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Karel Šamonil (3:10).
29:32
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Tobiáš Zlámal, asistoval Jiří Štindl (3:9).
26:00
26:00
24:25
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marcel Lázók, asistoval David Tomala (2:9).
23:31
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Jiří Mareš, asistoval Vítězslav Růžička (2:8).
23:12
Vyloučen hráč Tomáš Ševčík družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
21:03
Vyloučen hráč Marcel Lázók družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za hrubost.
20:02
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil David Pracný, asistoval Jiří Štindl (2:7).
18:02
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA B
18:02
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Jiří Mareš (1:7).
17:48
Vyloučen hráč Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za hrubost.
17:12
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Karel Šamonil, asistoval Marek Cihelka (1:6).
13:50
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Matěj Halámek bez asistence (1:5).
13:38
13:00
13:00
10:36
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Martin Schulhauser (0:4).
09:55
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Marek Cihelka (0:3).
08:51
06:19
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Karel Šamonil (0:1).