3:1
2:0
- : -

Z.F.K. Petrovice D - TJ Slovan Havířov C 8:3
2. Marcel Lázók, 6. Petr Štemon, 8. Martin Vlček, 15. Michal Dimun, 19. Michal Kačor, 24. David Morcinek, 27. David Morcinek, 30. Adam Waliczek - 3. Jakub Skupin, 5. Denis Kukla, 16. Martin Beliančín; rozhodčí: Martin Kotala - Aleš Onderka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Miroslav Nowak ? - Vít Váša ?; po třetinách: 3:2, 3:1, 2:0;
36:00
29:28
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Adam Waliczek, asistoval Patrik Bocko (8:3).
26:36
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil David Morcinek bez asistence (7:3).
24:00
24:00
23:49
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil David Morcinek, asistoval Michal Dimun (6:3).
18:21
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Michal Kačor, asistoval Marcel Lázók (5:3).
15:50
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Martin Beliančín, asistoval Filip Juřica (4:3).
14:28
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Michal Dimun, asistoval Patrik Bocko (4:2).
12:53
Vyloučen hráč Martin Beliančín družstva TJ Slovan Havířov C na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
09:02
Vyloučen hráč Denis Kukla družstva TJ Slovan Havířov C na 2 minuty za sekání.
07:30
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Martin Vlček, asistoval Michal Kačor (3:2).
05:39
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Petr Štemon, asistoval Radim Madecký (2:2).
04:19
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Denis Kukla bez asistence (1:2).
02:46
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Jakub Skupin, asistoval Filip Juřica (1:1).
01:23
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Marcel Lázók, asistoval Roman Ochodek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kotala a Aleš Onderka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov C: brankář: Vít Váša; hráči v poli: Filip Juřica, Michal Durlák, David Švrčina, Martin Beliančín