2:0
- : -
SCC SEMILY

SCC SEMILY - FLORBAL JABLONEC 4:3
5. Jiří Havrda, 23. Lukáš Hradecký, 27. Lukáš Hradecký, 36. Jiří Havrda - 5. Jan Kantor, 15. Adam Podzimek, 17. Jan Kantor; rozhodčí: Jan Pondělíček - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Miroslav Dumek ? - Jaromír Komárek ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:0;
35:39
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Jiří Havrda, asistoval Ondřej Zajpt (4:3).
34:28
Timeout SCC SEMILY
34:28
Vyloučen hráč Adam Podzimek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:46
Vyloučen hráč Jiří Havrda družstva SCC SEMILY na 2 minuty za bránění ve hře.
31:06
Nahoru dolu, nahoru dolu... tak takhle to teď na hřišti vypadá. Oba celky předvádí velmi atraktivní florbal.
26:25
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Lukáš Hradecký, asistoval Miroslav Dumek (3:3).
26:25
Opět se prosazuje Hradecký! Svým gólem teď vykouzlil úsměv na tváři své mamince, která nepřetržitě sleduje celé utkání z tribuny.
25:55
Domácí gólman Dumek teď předvedl 3 důležité zákroky a drží nadále svůj tým.
24:00
24:00
23:24
Vyloučen hráč Jan Kantor družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:01
Timeout FLORBAL JABLONEC
22:01
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Lukáš Hradecký, asistoval Jiří Havrda (2:3).
22:01
Kdo jiný než kapitán! Hradecký to vzal sám na sebe a po nabídce od Havrdy snižuje na rozdíl jedné branky.
18:27
Po střele Pavlaty teď došlo k menší potyčce před bránou hostujícího celku. Situaci vyřešil chladnokrevně rozhodčí Sidenberg, který už má spoustu zkušeností z celostátních soutěží.
16:27
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Kantor bez asistence (1:3).
15:58
Hrot domácích se snaží aktivně napadat, zatím se mu to ale nedaří.
14:07
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Adam Podzimek bez asistence (1:2).
14:07
Díky špatnému rozebrání hráčů teď Semily inkasují ze standartní situace před jejich bránou.
12:00
12:00
Oba celky teď ukázaly trochu nedisciplinovanosti, uvidíme tedy hru 4 na 4.
12:00
11:41
Vyloučen hráč Jiří Havrda družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání.
11:00
07:40
Další dvě rychlé střely teď vyslal Havrda na bránu soupeře. Ani při jedné z šancí neskončil balón v síti.
04:54
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Jiří Havrda, asistoval Lukáš Hradecký (1:1).
04:54
A je vyrovnáno! Velké srdce teď ukázal domácí útočník Havrda, který nekompromisně zavěsil do sítě hostů.
04:28
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Kantor, asistoval Marek Černý (0:1).
03:50
První 3 minuty se hraje v poměrně svižném tempu, uvidíme, zda-li oba celky toto tempo vydrží až do konce utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Pondělíček a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC:
00:00
Line-up domácích SCC SEMILY:
00:00
Vítáme Vás u odpoledního utkání domácích Semil s Jabloncem. Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Jan Pondělíček.