1:1
3:2
- : -

Bulldogs Brno B - PANTHERS OTROKOVICE B 8:5
5. Martin Doležal, 11. Marek Žagan, 14. Marek Feith, 15. Libor Urbánek, 17. Michal Weiser, 31. Marek Žagan, 42. Michal Weiser, 45. Marek Žagan - 12. Filip Stiksa, 13. Martin Nagy, 30. Petr Látal, 34. Martin Nagy, 39. Jan Skoch; rozhodčí: Jan Busínský - Jakub Cigl; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Petr Bureš ? - Jan Langer ?; po třetinách: 4:2, 1:1, 3:2;
45:00
44:58
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Marek Žagan, asistoval Petr Bureš (8:5).
43:38
Timeout PANTHERS OTROKOVICE B
41:17
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Michal Weiser, asistoval Jan Frydrych (7:5).
38:21
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Jan Skoch, asistoval Filip Stiksa (6:5).
33:39
Vyloučen hráč Martin Doležal družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za sekání.
33:15
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Martin Nagy bez asistence (6:4).
30:37
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Marek Žagan, asistoval Libor Urbánek (6:3).
30:00
30:00
29:49
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Petr Látal, asistoval Tomáš Sovják (5:3).
24:41
Vyloučen hráč Libor Urbánek družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
16:16
15:25
Vyloučen hráč Marek Feith družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
14:04
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Libor Urbánek, asistoval Marek Žagan (4:2).
13:53
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Marek Feith, asistoval Michal Weiser (3:2).
12:32
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Martin Nagy, asistoval Jan Skoch (2:2).
11:34
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Filip Stiksa, asistoval Petr Látal (2:1).
10:43
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Marek Žagan z trestného střílení (2:0).
08:35
Trestné střílení družstva Bulldogs Brno B neproměnil Martin Doležal.
04:51
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Martin Doležal, asistoval Tomáš Staněk (1:0).
03:08
Vyloučen hráč Jan Skoch družstva PANTHERS OTROKOVICE B na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Busínský a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE B:
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno B: brankář: Petr Bureš; hráči v poli: Richard Šulc, Daniel Galanský, Michal Weiser, Jan Frydrych, Marek Feith