3:1
3:3
- : -

TROOPERS Orel Telnice B - Hornets Brno ZŠ Horní  8:7
3. Matěj Krvač, 7. Marek Horáček, 21. Libor Bouda, 22. Martin Plaček, 29. Marek Horáček, 31. Jakub Gregor, 40. Martin Plaček, 44. Jakub Gregor - 3. Dominik Hude, 12. Lukáš Vašínek, 13. Ondřej Dobrovolný, 30. Dominik Hude, 33. Lukáš Šmarda, 38. Lukáš Šmarda, 45. Lukáš Vašínek; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Kanala ? - Bořek Králík ?; po třetinách: 2:3, 3:1, 3:3;
45:00
44:21
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Lukáš Šmarda (8:7).
43:47
Vyloučen hráč Martin Plaček družstva TROOPERS Orel Telnice B na 2 minuty za sekání.
43:10
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Jakub Gregor, asistoval Richard Plhal (8:6).
39:43
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Martin Plaček, asistoval Roman Houbal (7:6).
37:36
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Lukáš Vašínek (6:6).
32:52
30:32
30:00
30:00
29:25
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Dominik Hude, asistoval Ondřej Dobrovolný (5:4).
28:42
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Marek Horáček, asistoval Martin Plaček (5:3).
22:08
Vyloučen hráč Libor Bouda družstva TROOPERS Orel Telnice B na 2 minuty za držení.
21:04
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Martin Plaček, asistoval Marek Horáček (4:3).
20:33
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Libor Bouda, asistoval Jan Valočík (3:3).
15:00
15:00
12:17
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Dobrovolný, asistoval Vojtěch Smutný (2:3).
11:03
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Dominik Hude (2:2).
06:47
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Marek Horáček bez asistence (2:1).
02:37
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Matěj Krvač, asistoval Martin Plaček (1:1).
02:04
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Dominik Hude, asistoval Patrik Fabián (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní :
00:00
Line-up domácích TROOPERS Orel Telnice B: brankář: Martin Kanala; hráči v poli: Jakub Gregor, Marek Hercegh, Roman Houbal, Martin Plaček, Marek Horáček