1:3
2:3
- : -

SK Snipers Slavičín - Florbal Slow Shoes Holešov 5:9
1. Pavel Janček, 11. Radim Čuč, 18. Radim Čuč, 35. Ondřej Šuráň, 43. Radim Čuč - 2. Michal Fridrich, 8. Radek Mikšík, 9. Tomáš Müller, 21. Jiří Nedbal, 21. Radek Mikšík, 30. Michal Richter, 43. Tomáš Müller, 45. Tomáš Müller, 45. Michal Richter; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Pazdera ? - Luboš Janalík ?; po třetinách: 2:3, 1:3, 2:3;
45:00
44:46
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Michal Richter, asistoval Radek Mikšík (5:9).
44:33
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Tomáš Müller, asistoval Petr Tkadlčík (5:8).
42:46
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Radim Čuč, asistoval Filip Papež (5:7).
42:26
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Tomáš Müller bez asistence (4:7).
34:25
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Ondřej Šuráň, asistoval Filip Papež (4:6).
30:23
Trestné střílení družstva SK Snipers Slavičín neproměnil Radim Čuč.
30:00
30:00
29:39
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Michal Richter, asistoval Petr Tkadlčík (3:6).
24:11
Vyloučen hráč Pavel Janček družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za sekání.
20:57
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Radek Mikšík, asistoval Petr Tkadlčík (3:5).
20:36
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Jiří Nedbal, asistoval Tomáš Müller (3:4).
17:45
15:00
15:00
10:06
08:14
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Tomáš Müller, asistoval Aleš Trněný (1:3).
07:43
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Radek Mikšík, asistoval Michal Richter (1:2).
04:44
Vyloučen hráč Jakub Zvoníček družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za bránění ve hře.
01:09
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Michal Fridrich, asistoval Aleš Trněný (1:1).
00:36
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Pavel Janček bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rýznar a Jiří Vidlař.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Slow Shoes Holešov: brankář: Luboš Janalík; hráči v poli: Jaroslav Valenta, Tomáš Müller, Aleš Trněný, Petr Tkadlčík, Jiří Nedbal