0:0
3:0
- : -

Florbalová škola Plzeň oranžoví - USK Akademik Cheb 3:0
23. Matěj Šefrna, 24. Jan Schaffer, 24. Jan Schaffer; rozhodčí: David Kaňka - Arťom Ňorba; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Filip Šrámek ? - Kryštof Kantor ?; po třetinách: 0:0, 3:0;
23:49
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Jan Schaffer bez asistence (3:0).
23:14
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Jan Schaffer, asistoval Matěj Šefrna (2:0).
22:34
Vyloučen hráč Jakub Vojíř družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:20
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Matěj Šefrna, asistoval Jan Schaffer (1:0).
22:09
Timeout USK Akademik Cheb
12:00
12:00
05:55
Vyloučen hráč Jan Adamčík družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kaňka a Arťom Ňorba.
00:00
00:00
Line-up hostů USK Akademik Cheb:
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň oranžoví: brankář: Filip Šrámek; hráči v poli: Václav Vápeník, Jan Adamčík, Ondřej Vavřička, Matěj Šefrna